Автор Тема: Коя е най-голямата глупост заради която сте се карали с половинката си???  (Прочетена 664 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ray_ray

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
  • Пол: Мъж
Я сега да ви видим кирливите ризи  ! НАМИГ !








Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
защото едно момиче почна да ми говори лъжи за него, аз просто му казах кво знам, казах му вярвам ти, просто ти разказвам всичко ... и той избесня, почна да ми крещи защо не му вявам и така ......

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
.....че съм инат.... че е магаре  :>
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Хах,много готина темичка:)
Ааа ние за какви глупости сме се дърпали,но най-голямата ахаха...
един път когато беше дошъл до моето училище и се качхвахме по стълбите видяхме нашата съседка (тя е някаква циганка) и той се спъна,а аз се разсърдих защо се е спънал  [smeeh] манеее...сега като се сетя направо не знам как не ми е плеснал някой шамар за дето съм толкова тъпа(  [lol] )...
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Ами ние никога несе караме за смислени неща! Но може би най-култово беше като му се разсърдих защото някакво момиче му се обади по телефона и го покани на гости :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Най-голямата глупост заради която почти скъсахме(даже май скъсахме,но не си спомням вече)беше едно пръстенче за крака :toofunny: :toofunny: :toofunny: Аз исках да си купя,той ми каза,че това е кич и няма да си купувам ии почнаха едни споровеее-цяла седмица :toofunny: :toofunny: Ужас! [usmivkaa]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
оо .. Заради какво ли не сме се карали ..  [lol]
Сега не мога да се сетя .. ама има адски много глупави неща заради които сме се карали.. и то не един,а много пъти :)
Веднъж например .. се бяхме скарали защото той искаше да ида поне един път да го викна от тях .. а аз му отказах и не излязохма  [lol]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Най-голямата глупост заради която почти скъсахме(даже май скъсахме,но не си спомням вече)беше едно пръстенче за крака :toofunny: :toofunny: :toofunny: Аз исках да си купя,той ми каза,че това е кич и няма да си купувам ии почнаха едни споровеее-цяла седмица :toofunny: :toofunny: Ужас! [usmivkaa]

ааа .. ние пък започнахме да се караме защото аз исках обица на пъпа.. а той ми каза "Ти луда ли си .. как ще си слагаш обица на пъпа"  [lol] [lol]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
 [lol] За какви глупости сме правили огромни скандали,не е истина!
Той много люто ми се разсърди и ме изревнува...даже искаше да идва да бие момчето,което само ми...клипна на телефона  [lol] Моят ми вика:"Тоя сега що ти звъни,какво иска от тебе!".Тва беше егати ревността,само защото един познат ми клипнал  [lol]
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
за кви ли не..ама се сещам за една. вървяхме покрай кино арена и видяхме няква яка кола за печелене...

и аз викам, кат спечеля колата , после ще си я взема с мене. и жена ми, е тя няма ли да е на двете ни ? викам да, ма ако аз я спечеля, аз ще реша после кат заминем за чужбина кво да я правя...и некви такива, мноо се карахме за колата...когато я спечелим хахахах  [lol] :> :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
за кви ли не..ама се сещам за една. вървяхме покрай кино арена и видяхме няква яка кола за печелене...

и аз викам, кат спечеля колата , после ще си я взема с мене. и жена ми, е тя няма ли да е на двете ни ? викам да, ма ако аз я спечеля, аз ще реша после кат заминем за чужбина кво да я правя...и некви такива, мноо се карахме за колата...когато я спечелим хахахах  [lol] :> :)
[smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [think2] кви луди;)
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен MaHu4e7y

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
  • Пол: Жена
Че не сам му пратила целувка в мирк
}!{uBeu gHec 3a67o7o y7pe Mo}!{e ga He gouge a B4epa ga He ce BapHe!!!

Неактивен Niq_BERK

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 66
  • Пол: Жена
  • Най-рядката доблест е тая да мислиш.
и аз направих малак спор,защото някаква Деси му кликна на тела,а то после се оказа,че е била братовчедка му  [lol]  но ние винаги се караме дори и за най-малкото нещо   [inlovee]
Непрогледна е нощта без звезди,но душата,
над която не бди жена,е по-непрогледна.
Студена е пустинята без слънце,но душата,
в която не грее жена,е по-студена

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc