Автор Тема: .•°Абитуриенти°•.  (Прочетена 3645 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #15 -: Май 19, 2006, 08:16:04 am »
Дам..Да можеше ти да си ни DJ, ама не си..Снощи в дискотеката ни пуснаха "Клетва" и всички се разревахме...

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #16 -: Май 19, 2006, 08:35:49 am »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее  [lol] :> :> [usmivkaa] [hip hip ura]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #17 -: Май 19, 2006, 08:40:41 am »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее  [lol] :> :> [usmivkaa] [hip hip ura]

:) :) пожелавам ви на всички никога да не се разделите с приятелите си  [shame] [shame]


ако аз се разделя с класа си ще умра  [sad3] [reeeev] [sad3] [reeeev]
« Последна редакция: Май 19, 2006, 08:45:51 am от ...::Mag1::... »

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #18 -: Май 19, 2006, 10:01:24 am »
еййй абитуриентите...аиде честито ви завършване..утре :)) Много много успехи в животаи и на кандидат-студенските изпити, разбира се  и да влезете да учите това което искате :) :) :)
Aaa i да не забрява... ВЕСЕЛО изкарване на БАЛА :) :)  [svirrr] [svirrr] [svirrr]

[bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [inloveee]
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #19 -: Май 19, 2006, 16:14:43 pm »
 [inlovee]
ее какъв късмет имате абитуриенти, какво слънчево и хубаво време е навън...даже и втремето се радва, че започвате един нов живот, с който ще се справите без проблем :)

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #20 -: Май 19, 2006, 16:58:11 pm »
ей, настоящите студенти :) я кажете как мина завършването...разкажете нещо интересно...иии с подробностии  [lol]

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #21 -: Май 19, 2006, 17:32:59 pm »
Emi при нас още не е завършило.Нащо изпращане е в понеделник.Ама днеска беше готино и ... тъжно.Учихме класната да играе сиртаки, щото на изпращането ще танцуваме целия клас пред даскалото.Хах пък в часа на даскала по физкултура(в чийто час не сме влизали от два месеца, но си имаме всичките 6-ци) като за последен час влязохме в часа му строени и той някъв мн се изкефи и се насълзи.Причаквахме класната в коридора пред кабинета й и когато тя дойде почнахме да пеем химна на биолозите(биологическа паралелка сме и си имаме песничка).Та пеейки я заведохме до нашата стая(където преди тва бяхме си написали на дъската текста на песента на Р.Кирилова - Учителко... и всички някви бяхме седяли целия клас да я учим), където се строихме зад чиновете и й я изпяхме плачейки.Аве беше... гадно и много хубаво [sad3]
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #22 -: Май 19, 2006, 20:25:53 pm »
Emi при нас още не е завършило.Нащо изпращане е в понеделник.Ама днеска беше готино и ... тъжно.Учихме класната да играе сиртаки, щото на изпращането ще танцуваме целия клас пред даскалото.Хах пък в часа на даскала по физкултура(в чийто час не сме влизали от два месеца, но си имаме всичките 6-ци) като за последен час влязохме в часа му строени и той някъв мн се изкефи и се насълзи.Причаквахме класната в коридора пред кабинета й и когато тя дойде почнахме да пеем химна на биолозите(биологическа паралелка сме и си имаме песничка).Та пеейки я заведохме до нашата стая(където преди тва бяхме си написали на дъската текста на песента на Р.Кирилова - Учителко... и всички някви бяхме седяли целия клас да я учим), където се строихме зад чиновете и й я изпяхме плачейки.Аве беше... гадно и много хубаво [sad3]
алиии супер.... ами хаиде дано всичко мине добре в понеделника ии да сте научили класната добре да танцува сиртаки да не се излагате :)

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #23 -: Май 19, 2006, 20:46:59 pm »
Ааа научи го тя.Всичко ще е ок.Ние в нея сме сигурни.Страшна е.
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #24 -: Май 19, 2006, 21:23:23 pm »
Ох днеска беше най-щастливият ми ден....Ние бяхме най-гръмогласни , подарихме подаръците на класната , после на директорката и един по един трябваше да се сбогуваме с учителите....Беше много хубаво , направихме адски много снимки , имаше много смях , бяхме на кафе след училище....Аз се просълзих на моменти , просто ми стана много мъчно като директорката каза : "Повече никога няма да влезнете в час , няма да ставате рано , да учите уроци , да пишете домашни....Някои от вас ще се върнат като колеги , други като родители , но никога като ученици....." Просто настръхнах цялата тогава , дори сега настръхвам....Много е гадно , но такъв е живота.....Ето на 24ти май ми е бала , той е само един ден и ще мине като един миг , който ще помня цял живот....Хем се радвам , хем ми се плаче... [usmivkaa] [reeeev]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Dj0nKa7a

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 120
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #25 -: Май 19, 2006, 21:40:52 pm »
 [svirrr] [svirrr] Еййй пожелавам ви попътен вятър на всичките:):):)

и НАЗДРАВЕ!!! [cheers]  :)
Когато някой си отива,
           и нямаш сили да го спреш,
  когато виждаш, една любов умира, но ти не можеш
           с нея да умреш, разбираш, че живота е
  измама, че си обичала, а обич няма, че споменът
           е болка остаряла, че си била щастлива , но
  не си разбрала!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #26 -: Май 19, 2006, 22:11:16 pm »
Ох днеска беше най-щастливият ми ден....Ние бяхме най-гръмогласни , подарихме подаръците на класната , после на директорката и един по един трябваше да се сбогуваме с учителите....Беше много хубаво , направихме адски много снимки , имаше много смях , бяхме на кафе след училище....Аз се просълзих на моменти , просто ми стана много мъчно като директорката каза : "Повече никога няма да влезнете в час , няма да ставате рано , да учите уроци , да пишете домашни....Някои от вас ще се върнат като колеги , други като родители , но никога като ученици....." Просто настръхнах цялата тогава , дори сега настръхвам....Много е гадно , но такъв е живота.....Ето на 24ти май ми е бала , той е само един ден и ще мине като един миг , който ще помня цял живот....Хем се радвам , хем ми се плаче... [usmivkaa] [reeeev]

Миличко, адашче, не плачи! Толкова много по-хубави неща те очакват!
И за всички останали изкарайте си бала НЕЗАБРАВИМО и ВЪЛШЕБНО, защото той ще е само ЕДИН! Успехи за наред в живота!!!!   
[inlovee] [heart__] [inlovee] [heart__] [wish all my love] :flyingkiss: [wish all my love] [inlovee] [heart__] [inlovee] [heart__]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #27 -: Май 19, 2006, 22:46:23 pm »
Ох днеска беше най-щастливият ми ден....Ние бяхме най-гръмогласни , подарихме подаръците на класната , после на директорката и един по един трябваше да се сбогуваме с учителите....Беше много хубаво , направихме адски много снимки , имаше много смях , бяхме на кафе след училище....Аз се просълзих на моменти , просто ми стана много мъчно като директорката каза : "Повече никога няма да влезнете в час , няма да ставате рано , да учите уроци , да пишете домашни....Някои от вас ще се върнат като колеги , други като родители , но никога като ученици....." Просто настръхнах цялата тогава , дори сега настръхвам....Много е гадно , но такъв е живота.....Ето на 24ти май ми е бала , той е само един ден и ще мине като един миг , който ще помня цял живот....Хем се радвам , хем ми се плаче... [usmivkaa] [reeeev]
ихаазначи сте си изкарали супер днес....аа и  гледай повечко да се радваш...да не си натажаваш балчето със съЛзички ;)

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #28 -: Май 20, 2006, 12:01:31 pm »
Хора... стига сте се сдухвали...
  Вчера бях на изпращането на братовчедка ми... На мен празника ми хареса, но явно на нея не... Не и хареса как са се представили (с едно стихотворение) и също така и беше нервно :/ понеже аз бях единствения и близък, който дойде да й види завършването...
 На нейно мястно може би и аз бих се почувствала кофти..
И все не мисля, че трябва да се сдухваме за подобни неща. Щом деня е единствен по рода си и той няма да се повтори, тогава нека непозволяваме той да бъде развален, а каквото и да става да се веселим като за последно, пък след това ще му мислим...

  Отново да си кажа браво на всички абитуриенти! За тях повече няма нито средни училища, нито гимназии. Изучили са си всички уроци, а сега остава само най-големия и няй-важния... Сега сте пълнолетни и всичко зависи от вас си. :)
Занйте само, че "Няма попътен вятър за кораб без посока". А аз знам, че вие имате. :)

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #29 -: Май 20, 2006, 12:12:03 pm »
Благодаря ти !!! :flyingkiss: :flyingkiss: :flyingkiss:
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®