Автор Тема: .•°Абитуриенти°•.  (Прочетена 3644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
.•°Абитуриенти°•.
« -: Май 18, 2006, 15:04:25 pm »
Днес е последният учебен ден на абитуринетите ни. :) Нека ги изпратим подобаващо и да им пожелаем на добър час! Да сполучите в живота и да не се плашите от неизвестността - точно това е и сладкото на завършека ви дотук ^^
 "Всеки край поставя ново начало" - Обичаме си ви, сладурчета! Горе главите и недейте да плачете много утре Позволявам ви по две сълзички на всяка бузка.








Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #1 -: Май 18, 2006, 15:12:31 pm »
Хах, докато го четох се разплаках...Уж не ни даваш да плачем, а ти ни разплакваш..Много ми е тъжно - пуснала съм си някакви такиви песнички и си плача.. [reeeev] [reevvv]

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #2 -: Май 18, 2006, 15:17:32 pm »
Хах, сълзите са хубаво нещо. :) Това доказва, че колкото и спънки и разногласия да сте имали през весички тези години с хората от твоя клас, все пак сте станали приятели. Това много ме радва. :) Имате си нещо, което аз няма да имам. Затова казах, че позволявам и по някоя и друга сълзица, но всичко казахо по-горе от мен наистина ви го желая от сърце и много повече. :) Заслужавате го! ^^

Непозволявайте утрешния ден да е пропит със сълзи, ами се веселете като за последно!

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #3 -: Май 18, 2006, 15:23:16 pm »
Дам...Още не мога да осъзная какво ми се случва - до миналата седмица всичко беше на шега с тия рокли, шивачи, гримьори, фризьори...А сега само като си помисля и избухвам в сълзи - цялата съм се подула, а довечера сме на серенада и не трябва да изглеждам като поничка...

Мерси за пожеланията ти, много са милички.

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #4 -: Май 18, 2006, 15:30:59 pm »
Ех, :) радвам се, че са ти харесали пожеланията. :)
Яничке, не се безпокой... Сега може да ти е тъжно, но довечера, когато се събере всички на по чашка и приказка, ще видиш как ще ти олекне и въобще няма да мислиш за предстоящата "раздяла". Слагам 'раздяла' в кавички, защото това не означава задължително "Край!". С тези, които са ти на сърце, ще си поддържате връзка, няма да си губите дирята...

 Ако можех, бих подарила на всички ви една пълнолунна и топла нощ. ^^ Но да не правите само глупости!! Всичко да си има мярка! :)

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #5 -: Май 18, 2006, 15:36:07 pm »
Хехе, няма мярка за нас...Като се сетя на предната серенада какво беше...

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #6 -: Май 18, 2006, 16:50:48 pm »
еййй абитуриентите...аиде честито ви завършване..утре :)) Много много успехи в животаи и на кандидат-студенските изпити, разбира се  и да влезете да учите това което искате :) :) :)
Aaa i да не забрява... ВЕСЕЛО изкарване на БАЛА :) :)  [svirrr] [svirrr] [svirrr]
« Последна редакция: Май 18, 2006, 16:53:02 pm от Moni4ka »

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #7 -: Май 18, 2006, 17:03:33 pm »
Честито завършване на всички.Направо не ми се мисли какво ще е,когато аз завършвам [reeeev] Но на вас пожелавам успехи,кураж и само напред!!!Весело прекарване и незабравими емоций!
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #8 -: Май 18, 2006, 19:10:12 pm »
Изобщо не плачете! Всички по-малки искаме да сме наваше място! Успех!!!!! [inlovee]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #9 -: Май 18, 2006, 21:38:18 pm »
Днес е последният учебен ден на абитуринетите ни. :) Нека ги изпратим подобаващо и да им пожелаем на добър час! Да сполучите в живота и да не се плашите от неизвестността - точно това е и сладкото на завършека ви дотук ^^
 "Всеки край поставя ново начало" - Обичаме си ви, сладурчета! Горе главите и недейте да плачете много утре Позволявам ви по две сълзички на всяка бузка.

успех и от мен  :) бъдете много щастливи и дано успеете занапред  :) :)

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #10 -: Май 18, 2006, 21:53:33 pm »
Мерсаж на всички.
Изобщо не плачете! Всички по-малки искаме да сме наваше място! Успех!!!!! [inlovee]
О повярвай ми НИКОЙ НЕ ИСКА ДА СИ Е НА МЯСТОТО В МОМЕНТА(имам предвид абитуриентите).Яко е, но... толкова е мъчно особено последните дни и най-вече ако класът ти е бил страхотен, а аз смея да твърдя, че моят е именно такъв.Всички искаме още 5 години, още няколко мига заедно, искаме отново да си седим на чиновете, да се шегуваме, да се сърдим, да се караме, да се смеем.Само още мъничко искаме да бъдем деца - ЗАЕДНО.ООООх гррррррр разревах се.Ужас.Не просто не  мога да ви опиша, каква празнота чувстваш последните дни и колко ти е едно такова безнадежно като знаеш, че всичко свърша, че никога няма да си малък повече, че тези мигове няма да се повторят и ти не можеш да направиш нищо, не можеш да спреш стрелките на часовника, не можеш да задържиш времето, не можеш...  [sad3] [reevvv][inloveee]
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен Margoto

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 94
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #11 -: Май 18, 2006, 22:59:42 pm »
И аз настръхнах чак докато четох това по-горе.Много точно си го казала,тези мигове и години никога няма да се върнат,но по-хубавото е когато ти остане добър и светъл спомен от тях.И когато се обърнаш назад някой ден  и си спомниш тези моменти да се усмихнеш и да си кажеш"Да,аз бях истински щастлив/а".

Успех на всички абитуриенти и горе главата! :)
Цели се в Луната.Дори и да не улучиш ще попаднеш сред звездите.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #12 -: Май 19, 2006, 01:08:31 am »
мерсиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #13 -: Май 19, 2006, 01:20:08 am »
Благодаря много на всичккиииииииииииииии :> Айдеееееееееееееееееее абитуриентитеееееееееееее 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .............. 12 !!!!!!!!! [svirrr] [bigsmile] [usmivkaa] [sad3]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: .•°Абитуриенти°•.
« Отговор #14 -: Май 19, 2006, 07:57:38 am »
У-ВОЛ-НЕ-НИ-ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, хайде всички. Горе главата! :)
 Де да можех да бъда ваш Dj... щях да ви пускам по малко мъка, мигове на празнота и отчаяние. Но накрая всички ще избухнете във веселба. Не бива деня ви да е замъглен само от стенания ^^ Все пак този ен има веднъж в живота. След него предстоят много и все по-интересни неща. :)