Автор Тема: Lamb  (Прочетена 1330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Lamb
« -: Юни 03, 2007, 20:25:51 pm »
Знам, че ще има две мнения на кръст, ама и те ми стигат.
Та...Лемб са  [nomer edno] за мен.  [inlovee]








Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Lamb
« Отговор #1 -: Юни 04, 2007, 01:33:25 am »
 [inlovee] [inlovee] [inlovee]

А за мен много повече от [nomer edno]
Защо ли ми се струва, че ще си останем само двамата [lol] Поздрав с All In Your Hands
« Последна редакция: Юни 04, 2007, 01:35:59 am от TallyWeijl »

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Lamb
« Отговор #2 -: Юни 04, 2007, 17:20:10 pm »
[inlovee] [inlovee] [inlovee]

А за мен много повече от [nomer edno]
Защо ли ми се струва, че ще си останем само двамата [lol] Поздрав с All In Your Hands
Мда...засега си оставаме само ние...аз пък ще те поздравя със една от любимите ми песни - Gabriel

Неактивен burning_acid

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 674
  • Пол: Жена
  • lions, and tigers, and bears, oh my!
    • Couch Surfing
Re: Lamb
« Отговор #3 -: Юни 05, 2007, 03:02:20 am »

С вас двамата често ми съвпадат вкусовете за музика :)

А аз ви поздравявам с Gorecki   [svirr]

И лошото държи да ни се случи, и хем е страшно, хем е много стилно.
Когато да пропадам ме научи, защо не каза как завършва филма?

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Lamb
« Отговор #4 -: Юни 05, 2007, 03:10:57 am »
Стиви, да вдигаме банкет. Не сме самиииииии [plqqsss] [hip hip uraaa] [plqqsss]

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Lamb
« Отговор #5 -: Юни 05, 2007, 11:54:42 am »
Стиви, да вдигаме банкет. Не сме самиииииии [plqqsss] [hip hip uraaa] [plqqsss]
[svirrr]

Неактивен EvIcHkA

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 736
  • Пол: Жена
  • ﮩ Rain of feelings... ﮩ
Re: Lamb
« Отговор #6 -: Септември 22, 2007, 01:46:04 am »
И аз съм тук :)  Gabriel е песента, която адски много харесвам.

поздравче :arrow: Here

Вяра. Мечти. Надявам се. Чужда. Отлитам. Отдалечавам се. Без крила...

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Lamb
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2008, 02:15:48 am »
LAMB се формират през 1994 г. от продуцента Андрю Барлоу и вокалистката Луис Роудс. Още със старта си веднага подписват договор с компанията MERCURY. Първият сингъл на групата Cotton Wool привлича интереса на Джералд Симпсън и Фила Бразилия и те допринасят със своите ремикси.

LAMB са решени да правят интересна музика и знаят че това ще ги разграничи от масата новосформирани групи по това време. Поредният сингъл на групата излиза 1996 г. и получава заслуженото внимание на критиката. LAMB продължават да манипулират с джънгъл звуци, които обработват и им придават по-цивилизован облик с допълнителни елементи като ембиънт и електро-джаз. По това време гласът на вокалистката Луис Роудс се чува и в едно от парчетата на Дон Соларис. Групата прави европейско турне заедно с колегите си от Галиано.

Едноименният дебютен албум на LAMB излиза през 1997 година. Един от най-популярните им сингли е GORECKY. В дебютния си албум LAMB разработват нови музикални територии. Усеща се силно влияние на техно музиката. Мощният дръм енд бейс е комбиниран с модернистична електроника.

По-голямата част от дебюта са джаз парчета, обработени от Андрю Барлоу, както и съблазнителните вокали на Луис Роудс. Именно гласът на Роудс съживява иначе студената електроника, която лъха от някои композиции.

Ритъмът на LAMB е класически за самите тях. Той е запазена марка за тяхната музика.

Първият албум на групата е революционен с комбинацията на дръм енд бейса на Андрю Барлоу и вокалите на Луис Роудс. Следващият проект обаче поставя летвата доста по-високо. Вторият албум на LAMB FEAR OF FOURS излиза през 1999 г.

След силното си начало, LAMB не оправдават големите очаквания на музикалните среди. Причина за това са най-вече амбициите на вокалистката . Във втория им албум FEAR OF FORUS нейният глас не е в добър синхрон с музикалния фон. Андрю показва, че неслучайно е смятан за един от най-ловките продуценти в електронната музика по това време. Той включва и парчета с дълги инструментални партии. Амбициите на Барлоу са много големи и за третия проект. Албумът WHAT SOUND излиза през 2001 година. В него гласът на Луйс вече не е дразнещ.

Музиката на LAMB е различна от всичко останало. За това критиката възприема като нормално на моменти музика и вокал да си съперничат. Вероятно и в това е силата на групата.

Анди Барлоу дава всичко от себе си в този албум. Всеки звук е добре обмислен и обработен. Продуцентът привлича китариста Атро Линдзи, басиста Мишел Ндегеочело и вокала Майкъл Франти. WHAT SOUND е отличен пример за брилянтно сработване на изпълнители и продуцент.



Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Lamb
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2008, 10:34:49 am »
Вярно ли е че са се разпаднали? И че вече не правят музика?  [confused]