Автор Тема: 24 май  (Прочетена 2663 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
24 май
« -: Май 19, 2006, 16:29:05 pm »
Една от незабравимите дати в историята на всеки един българин. Ден в който всеки един си прави равносметка за изминалите години зад чина, за "съкилииника" до него и това което му е дало българското образование и което ще му даде занапред. Тази тема е за училището, за образованието което получаваме там и за нещата с които ще можем да му бъдем полезни. Да направин нещо по-добро за нашите деца. А вие как мислите?







Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: 24 май
« Отговор #1 -: Май 19, 2006, 18:21:37 pm »
За голямо мое съжалени не мога да се изкажа ласкаво за училището си. Много бих искала , защото целият си съзнателен до сегашен живот съм прекарала там, Там е учила сестра ми , там ми беше първата любов и там се чувствам у дома си. Обичам училището но мразя учителите си !
Това не е мястото където ни учат , не е мястото където освен знания ние получаваме нравствени и морални съвети и изграждаме личността си . Нали първите учители по морал са в училище ?
Какъв морал Боже мой.... нархия и покупност до такава степен , че ми се повръща !
 Отвратена съм ! Отвратена съм от образователната ни система , от наглостта на БГ.преподаватели ....
Има 3 ма учители от 15 който ми преподават и към който аз се прекланям и изпитвам безкрайно уважение.
По тези предмети аз имам най-ниските си оценки... но когато аз уча аз изкарвам 6 ца. И зная.... че онзи до мен я е зикарал не със 150 лв.... а със знания !
Това са руският език по който имам 5
Историята - велкиолепна класна 6
Немския.... мм там съм 4
И философия 6....
Не подкупни , строги...  и все пак адекватно на знанията ни !
Не приятно ми е да го кажа .... но истината боли - половината , че и повече от моите учители да задници.
Един пише еротични смс си на моя съученичка ,. друг ми наднича в деколтето , трета ми иска пари за оценка ,4 та е напълнооо ама напълно откачена , 5 та я гони кртичиеската.... ммм красота  [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] Обичам ги тея хора бе :))))))
Айде отивам за блузка с огрооооомноооо деколте , че имам изпитване в понеделник.... а 6 цата ми трябва  [inlovee]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: 24 май
« Отговор #2 -: Май 24, 2006, 20:30:55 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: 24 май
« Отговор #3 -: Май 24, 2006, 21:08:12 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!!
:)

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 24 май
« Отговор #4 -: Май 25, 2006, 14:23:05 pm »
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: 24 май
« Отговор #5 -: Май 27, 2006, 23:14:08 pm »
Такам... За разлика от Сънито, аз мога да се изкажа доста ласкаво за моето училище и за хората, които ми преподават.... защото наистина се чувствам на място, където мога да науча разни си "интересни" неща.. и най-вече да се науча как да бъда човек и как да се отнасям към другите... защото в моята гимназия, нямам никакво стеснение спрямо учителите си и мога да разговарям, да кажем, с 90 процента от тях без проблеми на каквато и да е тема, дори и когато имам нужда от помощ и от съвет. Щастлив съм, че имам такива учители. Но наистина... не стоят така нещата във всички училища. В голяма част от тях властва корупция... а има и хора, които би трябвало да пробуждат младото поколение, но показват пълна незаинтерсуваност към работата си... Мнението ми е, че има невероятно много свестни училители, но проблемите с образователната ни система идват "по-отгоре". Както и да е... вглеждайки се в преподавателите ми и в доста голяма част от съучениците ми в ГПНЕ "Йохан Волфганг фон Гьоте", град Бургас, съм по-скоро оптимист за бъдещето на Българското училище. Защото то ми е дало много досега, не мога да го отрека... може би наистина съм имал късмет,че съм попаднал на такива хора... Честит празник и от мен на всички.
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."