Автор Тема: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ  (Прочетена 3213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #15 -: Май 05, 2006, 09:58:32 am »
напушените не са агресивни,докато пияните понякога са.. но аз не знам алкохола да е забранен ...  :)

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #16 -: Май 05, 2006, 14:55:15 pm »
Нямам мнение по въпроса просто защото не съм запозната.. не съм опитвала трева,не приритвам да опитвам..  [confused]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #17 -: Май 05, 2006, 19:24:02 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]



май не си наясно много с действието на марихуаната..хаха
А не виждам и нужда да е [confused]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #18 -: Май 05, 2006, 19:56:40 pm »
напротив, човек има нужда от обща култура, а не да твърди някви глупости...:)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #19 -: Май 05, 2006, 20:20:41 pm »
Не смятам,че пушенето на марихуана обогатява културата на човек.....
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #20 -: Май 05, 2006, 20:28:13 pm »
Ми честно казано не съм за, не съм и против по простата причина, че на мен хората, които пушат не ми пречат ... обаче сега се замислям в какво състояние ги виждаме ежедневно и колкото и да твърдите, че едва ли не нищо им няма просто не е така - те просто не знаят къде се намират и това е жестоката истина и щом в момента не е легализирана , а мнозинството все са си .. не ми се мисли какво ще стане ако я легализират, а от друга страна всеки решава сам за себе си =) тъй че .. успех в начинанията

П.С. Естествено е всеки, който пуши, да твърди, че тревата не вреди и дори, че не е наркотик, а дали е така кой ще ни каже ... :> :question:


П.С.2 Не се сърдете ... все пак нали сме демокрация а и мнението ми не е насочено към никой конкретно =)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #21 -: Май 05, 2006, 20:38:13 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]



май не си наясно много с действието на марихуаната..хаха
ами не бъди толкова сигурна...това, че не съм опитвала не значи, че не знам...

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #22 -: Май 05, 2006, 20:41:09 pm »
аз съм твърдо против.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #23 -: Май 05, 2006, 21:01:23 pm »
Ми честно казано не съм за, не съм и против по простата причина, че на мен хората, които пушат не ми пречат ... обаче сега се замислям в какво състояние ги виждаме ежедневно и колкото и да твърдите, че едва ли не нищо им няма просто не е така - те просто не знаят къде се намират и това е жестоката истина и щом в момента не е легализирана , а мнозинството все са си .. не ми се мисли какво ще стане ако я легализират, а от друга страна всеки решава сам за себе си =) тъй че .. успех в начинанията

П.С. Естествено е всеки, който пуши, да твърди, че тревата не вреди и дори, че не е наркотик, а дали е така кой ще ни каже ... :> :question:


П.С.2 Не се сърдете ... все пак нали сме демокрация а и мнението ми не е насочено към никой конкретно =)
аз не пуша  :) просто имам мн. познати,които са доста запознати и много неща съм чела,така че знам какво говоря  :)

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #24 -: Май 05, 2006, 21:32:24 pm »
Ми честно казано не съм за, не съм и против по простата причина, че на мен хората, които пушат не ми пречат ... обаче сега се замислям в какво състояние ги виждаме ежедневно и колкото и да твърдите, че едва ли не нищо им няма просто не е така - те просто не знаят къде се намират и това е жестоката истина и щом в момента не е легализирана , а мнозинството все са си .. не ми се мисли какво ще стане ако я легализират, а от друга страна всеки решава сам за себе си =) тъй че .. успех в начинанията

П.С. Естествено е всеки, който пуши, да твърди, че тревата не вреди и дори, че не е наркотик, а дали е така кой ще ни каже ... :> :question:


П.С.2 Не се сърдете ... все пак нали сме демокрация а и мнението ми не е насочено към никой конкретно =)
аз не пуша  :) просто имам мн. познати,които са доста запознати и много неща съм чела,така че знам какво говоря  :)

Aз също и именно затова от лични наблюдения съм стигнала до този извод  и знам че ако и аз пушех и аз щях да твърдя същото  :>
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #25 -: Май 05, 2006, 22:12:17 pm »
Не смятам,че пушенето на марихуана обогатява културата на човек.....

не чети между редовете. не пушенето на марихуана обогатява културата, а знанията за това за какво може да се използва, и как по-точно действа
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #26 -: Май 05, 2006, 22:33:05 pm »
Без да съм пробвала не мога да знам как точно действа.Всеки има различно мнение по въпроса.За да разбера трябва да опитам,аз нямам такова намерение....Тъй,че не виждам какво общо има общата култура с нещата!
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #27 -: Май 05, 2006, 22:37:20 pm »
знания бре момиче :)

"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #28 -: Май 05, 2006, 23:07:18 pm »
Добре,ние сме НЕзнаещи и сме против :)
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Hellhound

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 177
  • Пол: Мъж
  • Lonely day Such a lonely day and it's mine !!!
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #29 -: Май 06, 2006, 01:25:14 am »
Много хубава тема според мене Но никаде не видях да трябва да се пише за ли сме или сме против Всеки си има мнение по въпроса Но няма смисъл от постове като
Добре,ние сме НЕзнаещи и сме против :)
Е добре де против сте Даите аргументи защо сте против Проблема обаче е че като Незнаеш нямаш аргументи
Запознаите се с темата после слагаите постове Знаеме че много хора не са опитвали и не смятат да опитват Но като незнаете нищо по темата няма смисал да пишете Във Холанди например тревата е легализирана И представете си там се пуши най малко трева във Света !!!
Друго нещо във цигарите се съдържат 4000 канцерогенни вещества Всяко от което причинява невъобразими последствия за здравето на човека (но те са легализирани) !!! Във марихуаната има само едно канцерогенно вещество и още 3 малко по слабо вредни вещества които не причиняват траини последствия за човешкия организъм А във същото време марихуаната се използва като лекарство срещу редица болести сред които и някои от наи тежките(марихуаната е забранена) !!!
Друго нещо относно марихуаната ...
Алкохола наприме предизвиква прояви на агресивност(понякога дори нечовешка агресия) трудно контролиране на деиствията Дезориентация при големи количества моментална смърт и се пак е легализиран и всеки може да иде и да си купи от магазина дори наскоро и не пълнолетните (сега има забрани но колко се спазват само ние си знаеме)!!!
Докато деиствието на марихуаната е : Предизвиква времнна възбуда Неконтролеруем смях Чувство за лекота и не обременненост В много редки случеи предизвиква халюционации (Да отбележа няма никакви прояви на агресия отнесеност или залитанията като при алкохола Няма ама апсолютно нищо като цитирам :"ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!" това кака се случва при по твърди наркотици като кокаин,амфетамини или LSD)
Не казвам даите сички да седнеме да се напушиме и да отиваме на митинга Но когато не разбираш нещо няма смисал да го коментираш То за да искат хората да го легализират значи има някакви причини А не е просто защото сички са закоравели наркомани които просто искат да си пушат на спокоиствие без никои да им пречи ...
А и още един любопитен факт - Мадона е основателка на една от наи големите организации за легализиране на марихуаната във Сащ Ако смятате че и тя е закоравяла наркоманка ... Е не знам има ли на планетата хора дето да не са наркомани !!!
Със сегашния пост неискам да засягам или обиждам никои Да накарнявам достоинството на някои или нещо такова
Искам просто да кажа че като незнаеш нещо няма смисал само да пишеш безмислици на ляво и на дясно
А за това дали аз самоя съм за или против легализацията ... Ми какво да ви кажа на мене ми е се тая Аз не пуша трева Не казвам че не съм опитвал но определено не пуша трева Такаче ми е се тая дали ще я легализират или няма да я но щом има хора които смятат ще е по добре да е легализирана нека да си се опитват да я легализират ...
Но докато има хора които си мислят че от тревата се получава амнезия като по горе цитираните Мога да кажа само-Няма да е скоро тоя ден със легализирането за което по горе цитираните могат да бъдат спокоини !!!
Пак повтарям неискам да обиждам никои ... Но които се чувства обиден да се оплаче на модератора ... А аз ще си понеса последствията ...














































Тъмна и стъдена стая,а аз не спирам да мечтая
Само теб сънувам само теб желая
Но оставам във тъмната студена стая

Свит във ъгъла стоя и ме обгръща самота
слушам изтрадалата си душа
тя крещи и се моли да не е сама
но няма кои да я чуе във тази непрогледна тъмнина!!!!