Автор Тема: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ  (Прочетена 3207 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« -: Май 02, 2006, 23:31:09 pm »
Всички от София...на 7 май, от 3-4 на паметника...в 4 и 20 ще започне шествието , което се провежда ежегодно за легализация на марихуаната. Подкрепете ни !








"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #1 -: Май 03, 2006, 12:39:23 pm »
И като се легализира какво?
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #2 -: Май 04, 2006, 19:18:06 pm »
Хайде няма да пиша фермани, защо е по-добре да е легализирана..но ще ти кажа моят отговор- за да пуша спокойно без да се притеснявам от това че ако ме хванат мога да получа присъда равносилна , че и по-голяма на това все едно съм изнасилила някого !!!
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #3 -: Май 04, 2006, 20:32:27 pm »
аа да .. ех де да бях от София ..  [shame] [confused] иначе ние тука в нашия град с еднам оя приятелка събирахме подписка за легализирането .. бая хора се подписаха и го пратихме ..  [lol]

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #4 -: Май 04, 2006, 20:34:08 pm »
ммм аз подкрепям Лизи и съм напълно против легализирането на тревата!!!

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #5 -: Май 04, 2006, 20:43:13 pm »
Аз също съм против легализирането й...Против на 1 000 % ... Не искам да обидя или засегна ничий интереси, но не смятате ли че има по-приятни начини,да си прекарате, отколкото като се напушите...Тъпо е ! Поне за мен...държа да отбележа,че с изказаното мнение,не целя да обидя никого или да влизам в спорове с някого...Просто съм твърдо против и  изказах моето становище по въпроса.... Иначе всеки да си решава сам за себе си какво да прави...Аз съм решил вече и определено това не е моя избор ! :)
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #6 -: Май 04, 2006, 21:02:05 pm »
естествено че никой няма да обидиш .. тва си е твое мнение,както и аз съм на мнение че можеш да си го баправиш яко сам,но с 'тревата' ще ти е 10000 пъти по яко ..   

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #7 -: Май 04, 2006, 21:43:06 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)


Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #8 -: Май 04, 2006, 21:53:08 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]


Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #9 -: Май 04, 2006, 21:57:50 pm »
...::Mag1::... -- Всеки има право на мнение...ние просто си изказваме нашето такова, за едни грешно - за други правилно... :)  Някой именно от леките наркотици  започват своя път към провала и затъването...,тъй че не смятам че нашите мнения са напълно грешни за колебаещите се дали да отидат, пробват марихуана,или вече се друсат...
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #10 -: Май 04, 2006, 22:04:14 pm »
а и да ви кажа нещо .. тревата е по- безвредна от цигарите ..

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #11 -: Май 04, 2006, 22:07:46 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]


нали знаеш,че забранения плод е най-сладък,така че и забранена да е който иска ще си пуши,просто няма кой да го спре,ако самия той не пожелае да се спре! а иначе,да права си,че когато човек е напушен е малко или много неконтролируем,може да стане нещо,но може и да не стане! а и напушените просто стоят хилят се като луди,смеят се на сичко,говорят простотии или спят някъде ... както вече казах може и да стане,може и да не стане,зависи.

...::Mag1::... -- Всеки има право на мнение...ние просто си изказваме нашето такова, за едни грешно - за други правилно... :)  Някой именно от леките наркотици  започват своя път към провала и затъването...,тъй че не смятам че нашите мнения са напълно грешни за колебаещите се дали да отидат, пробват марихуана,или вече се друсат...
аз не съм казала,че вашето мнение е погрешно  :) напротив,не го подкрепям,но не ви и съдя за това което мислите! се пак уважавам ваште представи и не искам да се караме, някои са за,някои против ... не може всеки винаги да е съгласен с чуждото мнение

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #12 -: Май 04, 2006, 22:39:24 pm »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]


нали знаеш,че забранения плод е най-сладък,така че и забранена да е който иска ще си пуши,просто няма кой да го спре,ако самия той не пожелае да се спре! а иначе,да права си,че когато човек е напушен е малко или много неконтролируем,може да стане нещо,но може и да не стане! а и напушените просто стоят хилят се като луди,смеят се на сичко,говорят простотии или спят някъде ... както вече казах може и да стане,може и да не стане,зависи.



неискам да споря за това, тъи като не съм опитвала, а и нямам и намярение...
Държа си на мнението, че не е правилно да се легализира....ти сама каза, че може да се стигне, но може и да не се стигне до по- агресивно поведение, но е достатъчно един път да стане лошото....
А ти след като смяташ за правилно, това всеки да може да си се напушва съвсем свободно, то тогава подкрепи този Марш....
[

Неактивен sladuranata_13

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 97
  • Пол: Жена
  • ;)
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #13 -: Май 05, 2006, 09:21:35 am »
В България няма чалъм скоро да се легализира марихуаната.
На много хора ще им западне бизнеса от тая работа, властите също лапат от въпросния бизнес, така че никой няма да си изгуби парите за сметка на народа. Още по-малко държавата, алчните политици и т.н. :>
Иначе съм съгласна само с едно казано нещо в тая тема, че трябва да се легализира само, защото наистина не е правилно осъдените за убийство да лежат по 2-3 години, виждала съм случай на двойно убийство присъдата е.. нямам думи, съдията и прокуратурата го изкарват невменяем и получава 5 години условно, в същото време в Бургас съдят момче за притежание на 1г. марихуана, не знам каква ще е била тая експертиза, ама е факт, че го бутнаха в затвора за 15 г. без право за обжалване. Макар, че не идва работата от самата трева, ами нещо друго играе за толкова много години :>
Иначе по принцип за легализирането.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: 7 май МАРШ ЗА ТРЕВАТА ЛЕГАЛИЗАЦИЯ
« Отговор #14 -: Май 05, 2006, 09:36:34 am »
ами аз съм ЗА!  :)
И като се легализира какво?
богинята не иска да пише фермани,но аз ще ви кажа някои неща от една стара темичка пусната тук от луд негър,доколкото помня ... или от богинята .. как може ако хванат някой с марихуана да го задържат с наказание равносилно на това ако си изнасилил,обрал или убил някого .. лежиш в затвора същото време,което и убийците и престъпниците лежат! като е легализирана всеки може да пуши,където желае без да си навлича неприятности! в Амстердам е легализирана(сигурно и в още мн. държави,не съм запозната) и там никой няма нищо против! това е нещо нормално,което дори е по-здравословно от това да пушиш цигари! даже и това не е наркотик!
и аз не искам да обидя никого,но просто ако не знаете точно всичко относно тревата не си вадете грешни мнения и впечатления  :)

ами добре, да приемем , че марихуаната се легализира...сичко живо започва да пуши трева..сички по улицитя някакви ..такива...постоянно замаяни...като им мине действието от тревата непомнят  абсолютно нищо..какво са павили...и така нататък....страхотна картинка нали?!
А относно това, че когато хванат някои с марихуана, го третират като изнасилвач...крадец.... ами ако се замисли човек малко, под действието на марихуаната и това може да стане... [confused] [confused] [confused]



май не си наясно много с действието на марихуаната..хаха
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах