Автор Тема: На админа с любоФ  (Прочетена 3169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: На админа с любоФ
« Отговор #60 -: Април 18, 2006, 19:17:30 pm »
ами ние мъжете си падаме по такива неща :) 2 жени се бият :) 2 жени правят секс ии такива неща :) не може да ме вините...всички се забавляват от тая работа особено мъжката част и жените също макар че не искат да си признаят :)тая прословута женска злоба да не съм я измислил аз а ?Айде ся тука всички са света вода ненапита :)дет вика оня кембъла :Айде няма нужда... 90% от форумците мълчат и се кефят и с нетърпение чакат всеки следващ пост- може да е кофти ама е факт и колкото и да го отричате си е така.Сега верно е че понякога каращите се имат нужда от стимул и някой да ги ръчка отзад и ето тук се намесвам аз :) тъй като и двете еднакво не ги харесвам - минавам за неутрален :) и им поливам доволно когато мога разбира се.Някой от вас веднага ще кажат че повече нападам илюзията   и са напълно прави,но това го правя защото по голямата част от форума и симпатизира и я подкрепя и сички сипват на девата(която вероятно е дева само в ушите) но това е за друга тема :).Единственото което искам аз е да видя истинските лица на хората и вие също може да ги видите.Човешките същества са сложна работа,направо е невероятно колко много неща може да крие човек у себе си,вътре надълбоко,подсъзнателно,неща за които не подозира и когато тия неща избият усещането е странно...в началото се мъчим да отричаме,но постепенно то ни обхваща :) и това не е зло,ни най малко ,просто това е нашата истинска същност с 2 лица,противоречива и праволинейна, любяща и мразеща,изпълнена с надежда и отчаяна.студена и топла,егоистична и всеотдайна,всичко това и безброй още други неща в едно единствено същество, не е ли велико ?И така не се дърпай - бъди човек,бъди себе си.... тогава вече виждаш истинските неща с истинските им лица и не търсиш смисъла на живота защото го носиш в себе си и не се питаш какво е любов,защото тя е в теб човеко...ти си отговора на всички въпроси човеко... ти си бог!!!

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На админа с любоФ
« Отговор #61 -: Април 18, 2006, 19:32:12 pm »
И мислиш , че това е начина ? :))))
А не смяташ ли , че когато човек е в стиуация , която не му е присъща реагира първосигнално , което не значи , че е неговата същност.
Ако някой тръгне да стреля по теб а ти имаш оръжие ще стреляш ли ? Да , а това значи ли , че си убиец ?
Човек не се опознава така :) Противоречиш си . Не ме харесваш ( непонятно защо ,явно не сходство на характерите ,  за девата ми е ясно , знам ти исторята с нея) а в същотот време искаш да ми видиш истинското лице ???
Ми ако толкова искаш идваш пием кафе и ме виждаш :) Очите никога не лъжът :) Това не е начинът :) Така ти се възползваш от слабостта на другият . И честно казано не се срамувам от това което направих или правя :)
Можех подмолно да и подливам водя , и да тръбя на всякъде каква е а по темите да и мълча... мм да ама не ... може да съм всякаква ма поне съм искрена :) Казах си и на нея и на всички какво мисля за нея :) Така че откровенно казано не смятам , че си прав. Или не по тоя начин. Хората не се опознават така... Най-добрата отбрана е нападението нали ? МОже би и за това девичката толкова ме напада по темите :) Толкова ли те е страх от мен сладурче ? 
А това , че ти непрекъснато ме иронизираш  и се опитваш да ме провокираш , се чудя защо точно мен :)
От толкова народ , що мен взе на мушка  ? Нито те знам нито те познавам :) Е помня някой наши спорове на времето  [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Беше ми много забавно , но тогава не включваше лично отношение а нападаше мнението ми :) Сега като те гледам как ме хапваш... май нещо се преорянтира към личността :)
Нито се мисля за света вода ненапита , нито за някакъв ангел :) Далече не ... аз си имам комплекси и не ги отричам. Не виндаи съм права , пристрастна съм ... абе изобщо обикновен човек . С тая разлика , че аз съдя за себе си от думите на приятелите ми . Извън и във форумът . Така , че наистина се имам за добръ човек :)
Та тъй... ако ти е толкова зор да гледаш истинските лица на хората , го прави по нормален начин :))))
Въпреки че от гледна точка на психологията мога да ти кажа само едно браво :)
НО не си мисли , че си видял лицето ми :)
Играта ти ми е пределно ясна , още от самото начало :) Така , че нищичко не си видял :> :> :>
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен eScaPisT

  • Mary{}Jane
  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 373
  • Пол: Жена
  • At the back of the beyond
Re: На админа с любоФ
« Отговор #62 -: Април 18, 2006, 22:06:07 pm »
Охооо Дева с-у Илюзия ли? :) хахаха :)

Destiny

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: На админа с любоФ
« Отговор #63 -: Април 18, 2006, 23:49:26 pm »
Охооо Дева с-у Илюзия ли? :) хахаха :)


Липсваш ни :)

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: На админа с любоФ
« Отговор #64 -: Април 19, 2006, 12:58:57 pm »
точно първосигналното показва истинското лице на човека,всичко друго е тренирани и отиграни жестове мимики и лафове.маска.театър.отиваш на среща и играеш "недостъпна",отиваш на дискотека и играеш "палавница",отиваш на училище и играеш "различна",отиваш на лекар и играеш "болна" и така нататак.Но първосигналното е друго,там вси1ко е истинско,неподправено и първично,няма задръжки,там сте само ти,твоята същност и вечността :)
а иначе от останалото дето написа разбрах само че когато ти си изказваш лошото мнение за някой без значение по какъв начин го правиш,то тогава ти си герой,но когато го прави някой друг(например аз),то тогава аз съм невъзпитан,противен егоцентрик с излишно голямо самочувствие и премного комплекси примерно или нещо такова :),с което ти отново заслужи искрените ми съболезнования :).Което от друга страна ме подсети че не си спомням някога да съм спорел с теб във стария форум,което означава че тва или е някоя от поредните ти измислици или просто аз като другите нормални хора бързо забравям незначителните работи,което от своя страна ме навя на мисълта да ти дам приятелски съвет макар че не сме приятели,той е следния:Не надценявай приятелите си и не подценявай човешката същност...

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На админа с любоФ
« Отговор #65 -: Април 19, 2006, 19:36:22 pm »
точно първосигналното показва истинското лице на човека,всичко друго е тренирани и отиграни жестове мимики и лафове.маска.театър.отиваш на среща и играеш "недостъпна",отиваш на дискотека и играеш "палавница",отиваш на училище и играеш "различна",отиваш на лекар и играеш "болна" и така нататак.Но първосигналното е друго,там вси1ко е истинско,неподправено и първично,няма задръжки,там сте само ти,твоята същност и вечността :)
а иначе от останалото дето написа разбрах само че когато ти си изказваш лошото мнение за някой без значение по какъв начин го правиш,то тогава ти си герой,но когато го прави някой друг(например аз),то тогава аз съм невъзпитан,противен егоцентрик с излишно голямо самочувствие и премного комплекси примерно или нещо такова :),с което ти отново заслужи искрените ми съболезнования :).Което от друга страна ме подсети че не си спомням някога да съм спорел с теб във стария форум,което означава че тва или е някоя от поредните ти измислици или просто аз като другите нормални хора бързо забравям незначителните работи,което от своя страна ме навя на мисълта да ти дам приятелски съвет макар че не сме приятели,той е следния:Не надценявай приятелите си и не подценявай човешката същност...
От друга страна аз пък ще ти кажа , че всяко човешко същество дълбоко в себе си таи различни емоции. Когато една чаша прелее и няма връщане на зад това не значи , че чашата по презумция прелива. Ти няма как да видиш ничие лице , просто защото искаш да видиш нещо точно определено. Човек се променя с дни. Аз съм преживяла из основи 3 такива промени. Всяка ми е дала и ми е взела много. И тъй като съм човек с голямо его , и никога не съм го отричала а и не желая да обобщавам всички хора щв говоря за себе си ;) Първосигналното ли ? Ами ... във всеки човек спи звяра. Когато пробъдиш този звяр той реагира различно но има типове зверове. Всеки реагира по един или друг начин.
В едни лабораторни условия - например група за самоупознаване , човека или хората , който се подлагат на такъв вид терапия в онази среда реагират много поразлично от колкото в реалността. Съгласна съм , че всеки играе в този живот. Всеки носи маски ( пулбкиувала съм такава тема дори) , но толкова ли е трудно да приемеш , че има хора , който се борят със свойте маски ? Аз също ги нося - било за самозащита или защита. В повечето ситуации обаче се стремя да бъда истинска. Да бъда това което съм. Години наред съм се учила да бъда открита , ясна и категорична. И това , че ти не ме харесваш такава каквато съм ( или който и да било) не значи , че аз ще се променя , за да се харесам. Хората около мен може да са малко но истински. те ме виждат такава каквато съм и няма лъжи... няма маски и театър. Може да е първично но първичното никак не значи истинско :)
Иии не , нямам против ти или който и да било друг да ми кажете в лицето какво мислите за мен. НО имай доблестта да кажеш истината :) Ти играеш игра луди негре - ти играеш роля и си с маска :) Естествено , че съм егоцентрик. КОй не е ? А и в средата в която съм расла - или се доказваш , бориш се и си нещо. Или си обречен на провал и оставаш на улицата. Естествено , че имам комплекси.... те са не един и два. НО аз не ги избивам а ги преудолявам :)))))
Ти туко що ме нарече не достойна за спомените ти :) Ами не не е било във старият форум а тук преди месец два :)
И ако съм толкова недостойна я кажи защо захвана точно мен :) О най-недостойната за твойте спомени. Толкова съм недостйна , че чак си говорил за мен на Кристина ? Найстина трябва да съм адскииии недстойна. Или може би смяташ , че всеки друг в този форум е искрен , истински и без маски ??? Явно аз съм една лицемерка и лъжкиня , но не по-малка от тебе :))))
Ти си с маска. Ти се сприаш и ограничаваш . Ти лъжеш и не казваш онова което мислиш. Ти си един истински ФАСИЛИТАТОР ... браво на теб. Искрените ми овации :)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: На админа с любоФ
« Отговор #66 -: Април 20, 2006, 14:18:33 pm »
ама така си - естетвено че играя роля и съм с маска- май само ти остана в тоя форум дето не го разбра тва :),макар че никога не е било тайна :) и наистина не помня споровете с теб(адски разсеян човек съм и форума не е смисъла на живота ми както е при теб например :)),а за Кристина някой те е поизлъгал явно,щото с Иво коментирахме поредния ти гениален пост и тя беше там и и стана интересно щото много смях имаше и не много приятни за ухото лафове :)нищо лично ама нали сме простаци :).А иначе всичко си има просто обяснение.Има една книга на Куелю,една от любимите ми книги :) казва се :"Демонът и сенюрита Прим"... като я прочетеш може би ще ти стане ясно какво и защо се опитвам да направя и кое лице на хората всъщност търся.А иначе всички тези отрицателни свои качества които ти тук си признаваш ги отричаш в другите си постове :)и аз реших че си подходяща за един скромен виртуален експеримент :),а ти се оказа манна небесна толкова прозрачна,елементарна и податлива на манипулация че с конкурс да те бях търсил немаше да намеря такава [bravisimo] [bravisimo],пък и всички други допринесоха,някой с безразличието си към теб:),други с опита си да те защитят :)всичко се навърза перфектно и все още е навързано :)което означава че не е свършило :).
И да спирам се и се ограничавам не за друго а защото човек не може цял живот да живее като на 16 :) не че не ми се иска, но... :)Иначе отбягвам да лъжа :) и винаги казвам това което мисля,просто не казвам всичко,защото трябва да знаеш че някой неща трябва да останат недоизказани-има факти и неща от живота които тряба да оставиш хората сами да прозрат и да стигнат до тях,иначе почваш да си играеш на бог, а това е много опасна игра с предизвестен край :).А и още нещо човек не може да се научи да бъде открит,може да се научи само да бъде прикрит - добрите качества си ги носим вътре в нас , а лошите го усвояваме по пътя напред и чак когато ги усвоим осъзнаваме истинската цена на доброто което носим в себе си :) и тая дума ФАСИЛИТАТОР не знам от кой речник си я изкопала,ама аз предпочитам МАНИПОЛАТОР или ТЕРМИНАТОР или СПЕРМИНАТОР или де да знам и аз :) аахаххахахахаха

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На админа с любоФ
« Отговор #67 -: Април 20, 2006, 14:47:15 pm »
Демонът и Прим съм я чела не се притеснявай. Ами ,честно казано не ти вярвам но това си е мой проблем.
Ам.... само искам да те светна по един въпрос - не си единствения който поназнайва нещичко по психология.
Ам не ти прави чест да замесваш Иво в цялата какфония. Правиш интрига а аз не желая това. Всеки има правото да ми коментриа гениялните постове. :))
Винаги съм знаела , че си с маска и винаги си показвал какво целиш всъщност , но кажи нужно ли е да се раскриват козовете веднага :) Зная , че имаш още много скрити в ръкава си , но те малко по малко приършват.
А мойте никога няма да свършат по една елементарна причина. Ти блъфираш а аз не :) И грая на сигурно и открито :)
Ами ... всъщност никак не съм податлива на манипулации. След като твърдиш цитирам  каква звезда съм в много други фируми , може би е трябвало да го научиш вече. Ясно ми е кое лице тръсиш на хората . Защо все си мислиш , че ми казваш неща който аз не зная ? Забавно :) Нищо не отричам в другите си постове. Престани да градиш терои а докажи :)
А ти си играеш на Бог , тъй , че не се защитавай. Кой си ти , че по този начин да си играеш с някого? ПО точно да се опитваш да си играеш ???
О напротив може да се научи да бъде открит. Добрите качества можем да си ги носим у себе си , но какво става когато човек от дете се научава да ги прикирва и още от малък по една или друга причина лепва несъзнателно маска ? Какво става ако един човек изгуби идентичността си и се слее с маската си ? Губи се ! Загубва се във фалша на карнавала и му трябва многооо време за да се намери. Доброто не се прикирвало а ? Глупости. Толкова хора се правят на железни , не обичащи и съркастични за да се скрият от света ?
Фасилитатор не съм го ископавала то никой речник. Дума като дума , която малкоооо се различава от манипулатор. А в момента ти се правиш на добро детенце. Защо ти е нужна тази защита ?

След като се правиш на такъв психолог , трябва да знаеш поне малко за хората . Нали ? Ти твърдиш , тоест косвено ни караш да си мислим , че си добър познавач на човешките характери. Обаче честно казано смятам , че искривяваш Бате Юнг и Фройд , както ти изнася :)
Май си голям почитател на Неоряйхянството а ? Само дето те използват агресията като катализатор , точно за това никога не съм си падала точно по тоя вид психология. Ти не подбираш и самото доказателство идва от думите ти , че аз съм била най-податлива. Ами ако беше токова сигурен в успеха си , защо не избра някой с когото ще ти е трудно ? И само още нещо , опита ти не успя :) И не успя по една проста причина - не избра подходящият човек. Ясно ми е дори какво целиш и със сегашните си постове :) Много добре знам ,че това не е " дружелюбен" разговор между двама души , който си обменят знаня във психоанализата  :p Така че си седни на дупето и избери друга жертвичка за експериментчетата си , защото с мен няма да успееш :)
Никога не съм била на колене пред никого , та и пред теб няма да бъда :) Никак не ме познаваш.
Минахме вече играта на манипулация , чрез агресия. Сега си на манипулация ,чрез съблазнаване :)
С нетърпение очаквам следващият ти ход :) Пешко  :p
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На админа с любоФ
« Отговор #68 -: Април 20, 2006, 15:48:09 pm »
Ти май се ръководиш от едно изречение в тая книга " Добрите хора са добри , защото нямат сила да бъдат други "  Но би ли ми припомнил моля как свършва книгата , че нещо позабравих :)
И не че нещо ма някак си да се казвам Берта не ме кефи  [lol]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен AngelGoneBad

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 179
  • Пол: Жена
  • LiFe Is Who You Are And How You LiVe It!
Re: На админа с любоФ
« Отговор #69 -: Април 20, 2006, 17:36:35 pm »
то че ме мразят, ме мразят доста  [oops]
да видим сега кой ще си каже


Куме аз пък да ти кажа много те мразя!! [lol] Ама толкова много те мразя,че ще хвана всичките ти приятели  [na na] ще ги заведа у вас и ще се напием [cheers] задружно ей така от омраза! [oh kotioo]А за да ти е още по-гадно цяла вечер ще "редим кашони"   [svirrr]......ама то пък като се напием от омраза ще почнем да ги "поддържаме" [kiuchekdens]...па тогава ще почнем един на друг да се подпираме [intimo]...и накрая ще те заобичаме [I love you]
 Еми ко да се прай... [inlovee] [hearts4]

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: На админа с любоФ
« Отговор #70 -: Април 26, 2006, 19:30:32 pm »
ихаа сорри че чак ся щи отговоря,ама треаше да работя тия дни и немах много време,пък и пц/то ми се прецака.И виж ся много кратък ще бъда щото пак немам време.Ам да то уточня че маската си я слагам спциално и само за форума.Който се е срещал с мен на живо знае това :) но не това е темата.Иначе да :) вярвам че агресията може да е и е катализатор на много неща,но не това търся :) аз търся граници,но сверата в която търся е безкрайна.За психолог не съм се имал никога :) просто обичам да манипулирам хората понякога :)доставя ми удоволствие както и на всички други.Твърдя единствено че познавам собствения си характер,а другите ги опознавам:).Мисля си че знам малко и за човешката същност като цялоДо преди десетина години си мислех че знам много за хората :) но след тва видях други хора и разбрах че човек никога не може да знае достатачно за хората :) аз затва и не подбирам :)),поне не във форума :) иначе хората около мен са друго нещо :).Говориш за сливане с маски и прочее да загубиш идентичността си,не разбрах точно кого и какво имаш в предвид,но ще подметна само че за да загубиш идентичността си,преди тва трябва да си я открил,което отнема едно 30-40 години от живота на средностатистически човек-което от своя страна прави писанието ти поредното преписано от някаде клише :) нищо лично нали ама някой неща прекалено много се набиват на очи :).
Иначе не мисля че съм ти казал нещо което не знаеш-едва ли бих могъл :) та човек с над 3500 поста само в този форум вероятно знае всичко :)и все пак се връзва и играе хорото на лудия негар... ужас или ти харесва хорото или е нещо друго :) аххахха но какво ли ?Не разбирам какво съблазняване те гони(може би е свързано с гладната кокошка - не знам),но когато манипулирам някой винаги,изхождам от провокацията :),харесва ми да манипулирам чрез провокация-това вече може би не го знаеш.Никога не съм се стремял да бъда дружелюбен към теб или който и да е в този форум,така че стига си стреляла на посоки щото продължаваш да будиш смях :) поне у мен де :) много я яко като се върна от работа и да прочета някой твой пост да се посмея :)... действа ободряващо :)А иначе тоя Юнг нещо май нищо не ми говори, иначе за Фройд си права, едно време обичах да си го мачкам като пластелин,през какви ли не прозми го прекарах,горкия.през 1997 година тва ми беше любимия начин да си прекарвам скучните следобеди :Фройд + масур +Ник Кейв за музикален  фон ... лооол тръпки ме побиват :).Лошото в нашия случай е че се имаш за жертва в случая което говори много показателно за успеха или неуспеха на експериментчето ми :)айде за сега със здраве тия дни пак ще пиша :)

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На админа с любоФ
« Отговор #71 -: Април 26, 2006, 19:45:50 pm »
Сега ще ти обясня точно какво имам предвид под сливане на идентичност и маска :)
Когато човек дълго време носи една маска , той се слива с нея... както да влезнеш в роля и да не можеш да излезеш от нея.
Какво и колко знам не е твой проблем :)
Относно съблазняването... ммм :))) Имам си достатъчно , че и да сънувам на всичко отгоре :)
Препоръчвам ти да хванеш и да прочетеш нещо относно методите на манипулация :) О велики манипулаторе , че ся не ми се преписва :)))) А и не мисля , че си заслужаваш труда :)
Какво хоро играя аз... ти никак не разбираш :) Което само идва да ми покаже , че отново се показа като пешка  :p
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc