Автор Тема: предмети в къщи  (Прочетена 999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mimitokirk

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
  • Пол: Жена
  • Да бъдеш човек е да имаш приятели.
    • Pitonat
Re: предмети в къщи
« Отговор #15 -: Април 01, 2006, 17:35:29 pm »
а на теб за какво са ти модератотите
На мен в жиеота ми трябват много неща но само без три не мога:вода,Чочо(хамстера ми)и без ЛЕВСКИ не мога(отбора на синята фанелка)

Неактивен krisi1996

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 250
  • Пол: Жена
    • krisito
Re: предмети в къщи
« Отговор #16 -: Април 04, 2006, 21:24:09 pm »
оф мими


твa е сайта ми клик тук  и го виж

Неактивен mimitokirk

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
  • Пол: Жена
  • Да бъдеш човек е да имаш приятели.
    • Pitonat
Re: предмети в къщи
« Отговор #17 -: Април 04, 2006, 21:35:43 pm »
тохо криси напоследък само ме нервиш с извинение
На мен в жиеота ми трябват много неща но само без три не мога:вода,Чочо(хамстера ми)и без ЛЕВСКИ не мога(отбора на синята фанелка)

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: предмети в къщи
« Отговор #18 -: Април 07, 2006, 02:12:00 am »
АХАХАХАХАХАХХА ЩЕ ПАДНА.....не не не  [think2] [think2] [think2] [think] [smeeh] [pisna miii]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: предмети в къщи
« Отговор #19 -: Април 07, 2006, 08:22:18 am »
оф мам**а му няма ли да престанете с тея ТЪПИ теми?! На кой му дреме кви предмети има в къщи?! ммм аз мисля да направя тема "Какво прави преди 36 дни по същото време" бляк  [evil] ако искате мога да се заема да ви изброя всички безсмислени теми,пускани в последно време  [evil]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: предмети в къщи
« Отговор #20 -: Април 07, 2006, 09:48:35 am »
оф мам**а му няма ли да престанете с тея ТЪПИ теми?! На кой му дреме кви предмети има в къщи?! ммм аз мисля да направя тема "Какво прави преди 36 дни по същото време" бляк  [evil] ако искате мога да се заема да ви изброя всички безсмислени теми,пускани в последно време  [evil]
[lol] [lol] [lol] Къртиииш  :) :) :)
 [a taka] [smeeh]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: предмети в къщи
« Отговор #21 -: Април 07, 2006, 09:53:05 am »
[pleZz] еми така де .. то в тоя раздел няма кой знае колко много смислени теми /даже май въобще,но това е смисъла  [plezz] / ама тва вече ми дойде в повечко ... или пък темата за гадните животни .. и к'во кат ти кажат че биГа е гадно животно,ще се промени ли нещо?! Наистина съжалявам ако съм обидила някой,ама винаги гледам да казвам това,което ми е на душата  [shame] то не че темата "Какво прави преди 5 минути" пусната от мен самата е много смислена,но пък малко от малко се опознаваме и така .. не само с нея,има много игри,пуснати с тая тема .. да разберем как мислят другите,какво правят и т.н. .. ох надявам наистина се надява да не съм обидила някой,ма то не се издържа вече ...  [shame] [shame] [shame]