Автор Тема: Ако мога изобщо да разбера мъжете..  (Прочетена 634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Annie

  • Гост
Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« -: Март 18, 2006, 00:09:31 am »


Здравейте,

Ето, че и на мен ми се случи да напиша нещо във форума. Чувствам се глупаво, признавам си !
Не, защото пиша, а поради темата, която подхващам...
Преди време, една моя позната си хареса момченце, оказа се, че е и от моя курс...т.е. учим заедно. Първоначално не проявих никакъв интерес, дори напротив - абсолютна незаинтересованост.
Е, да ,ама Не...
Обратно на моите очаквания, вероятно и на неговите - запознахме се официално.
И тъй като моята приятелка продължаваше явно да си пада по НЕго...по време на лекции за мен беше колегата, а през другото време, отделяхме сумати време в разговори с Него
Уж случайно пихме и кафе
И пак нищо, приливи и отливи
До момента, в който ми предложи да гледаме филмче и аз приех. И гледахме филмчето, и кафе пихме и филмчето свърши...а на въпроса защо гледа с мен филм - аз просто отговорих (Глупаво или не) Защото не си падаш по мен..
След тази вечер май нещо бях сгафила, знам ли...той се промени...по рядко ми говореше. а на лекции аз още по малко го забелязвах ...
и така до след 1-2 седмици когато ми звънна и попита искаш ли да пием кафе...и аз казах Да....и се видяхме, о всичко беше прекрасно до момента, в който тои каза,...Пих кафе с теб, защото исках да излезна с някой навън в това прекрасно време....а аз да не остана по -назад...отвърнах...Е квит сме..аз излезнах с теб, за да уплътня времето си ..имам среща след малко (друг път) излезнах от кафето ...и забързах към срещата, уж той също...но явно ме беше проследил с поглед преди да се качи в колата...
И пак се почнаха разговорите...безкрайни...
И така до съвсем скоро...обади се да се видим, само че дойде в кафето, където въпросната моя приятелка седеше с мен, и вече нямаше смисъл от криене на това познанство ...
Излезнахме аз , той и негова позната...вечерта мина повече от добре..държа се перфектно...след вечерята се разходихме ...изпрати ме до вкъши...идилия, нали ?..и така до следващия ден
Аз изневиделица го похвалих че се е държал мило....поспорихме, после се зарадвахме...и аз се изтървах - нарочно- че с неговата позната са мн. добра двойка...и трябва да ме черпи за тези идея...оттогава Той не ми говори...
Забравих да спомена, че имам приятел и Той знае затова, ако някой може да ми обясни какво става  в главата на това момче ще съм адски благодарна...
Аз ли съм сгафила или просто мъжете не могат да се разберат..
благодаря предварително на всички :)








Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #1 -: Март 18, 2006, 00:24:24 am »
А ти искаш ли да бъдеш с него или не ? ако искаш просто му кажи искам да бъда с теб  след това ще получиш отговор на всичките си вапроси понякога става по лесния начин.Както казали старите хора от опит глава не боли
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

annie

  • Гост
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #2 -: Март 18, 2006, 01:06:36 am »
 [shame]
Po niakoi pat neshtata triabva da stanat po trudnia nachin, a dali iskam da bada s nego - ne ...Prichini - mnogo

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #3 -: Март 18, 2006, 12:19:27 pm »
Цитат
А ти искаш ли да бъдеш с него или не ?
[confused]и аз не го разбрах това
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #4 -: Март 18, 2006, 12:21:56 pm »
Хубава история, само дето не можах да разбера защо ти толкова много се впечатляваш от неговото поведение? Нали сте приятели? Приятели, които пият заедно кафе и уплътняват заедно свободното си време. А защо не ти говори - мисля си, защото както ти не си наясно какво се случва, така и той.
Може би тълкува по различен начин твоето поведение и вметки от твоя страна като тази каква хубава двойки е с приятелката си, го объркват, дори засягат.
Вие май трябвада си поговорите :).
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Annie

  • Гост
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #5 -: Март 18, 2006, 13:03:41 pm »
Май днес ще звънна на младежа, пък ще видим
Относно това дали искам да бъда с него - не, просто държа на него като приятел

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #6 -: Март 18, 2006, 17:33:32 pm »
След като е само приятел и не искаш да си с него не виждам чак толкова голям проблем.Просто трябва да изясните нещата по между си! [confused]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Annie

  • Гост
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #7 -: Март 18, 2006, 21:47:48 pm »
Въпросът се уреди ...повече не искам нито да чувам, нито да виждам въпросния човек [evil]....явно е бил артист ..

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Ако мога изобщо да разбера мъжете..
« Отговор #8 -: Март 18, 2006, 21:52:48 pm »
аз нищо не схванах ама ако темата е приклчена лок..
ако не си съгласна пиши ми пм и ще я отключа
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc