Автор Тема: гадни животни  (Прочетена 2391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: гадни животни
« Отговор #30 -: Април 07, 2006, 02:09:30 am »
 [evil] [evil] [evil] ТЦ ТЦ ТЦ.....

Еми съжалявам , но и аз мисля , че само глупави теми се пускат напоследък тук....Ама разбираемо е за момиченца на 8-9годинки :) Така че не им се сърдете.....но честно казано аз се изумявам и направо ми става адски смешно като прочета някоя такава "смислена" темичка и умирам да се хиля хахахааххах [lol] [lol] [lol] Чудя се как ги измисляте такива теми ?! Аз например не мога.....
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: гадни животни
« Отговор #31 -: Април 07, 2006, 08:31:23 am »
ух кели,то не тряа се смеем,повече би подхождало да ревем ..

и междудругото не бях чувала за такива животни

Цитат
биг
Цитат
пужек

 [think2] [think2]

схващам за кои животни става въпрос,но пък поне има правописни речници,проверете там,че се излагате бе хора!  [oops]

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: гадни животни
« Отговор #32 -: Април 07, 2006, 09:26:20 am »
как може да кажете че има гадни животни
направо
много тъпа тема
кво са видновни животните че са това което са..
според мене няма гадно животно

  [sradlio2] [sradlio2] [sradlio] [sradlio] [sradlio] [sradlio2] [sradlio2] [sradlio2] [sradlio] [sradlio]



Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: гадни животни
« Отговор #33 -: Април 07, 2006, 09:39:07 am »
Леле... все по-глупави теми започват да се появяват. И какъв точно е смисъла на тази "игра" .. Да напишеш гадно животно... Боже..... [confused]
Много яка тема  :) :) Има си смисъл .. всичко  [lol] [lol]
Аааа  [evil] ужас .. аве вие нормални ли сте? Кое е най-гадното животно ..  [oops]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: гадни животни
« Отговор #34 -: Април 07, 2006, 10:01:55 am »
Леле... все по-глупави теми започват да се появяват. И какъв точно е смисъла на тази "игра" .. Да напишеш гадно животно... Боже..... [confused]
Много яка тема  :) :) Има си смисъл .. всичко  [lol] [lol]
Аааа  [evil] ужас .. аве вие нормални ли сте? Кое е най-гадното животно ..  [oops]


Маги,така си е... подкрепям мнението на някои че гадни животни няма .. к'во е виновен паяка примерно че има косми по краката си пък е насекомо .. или пък кво е виновна хлебарката че е в къщата ви .. ба**и ми като не ви харесва има райт!  [evil] [lol] Хора моля ви се мислете малко преди да пускате теми!Много ви моля! макар да не съм модератор ...

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: гадни животни
« Отговор #35 -: Април 07, 2006, 10:18:10 am »
Леле... все по-глупави теми започват да се появяват. И какъв точно е смисъла на тази "игра" .. Да напишеш гадно животно... Боже..... [confused]
Много яка тема  :) :) Има си смисъл .. всичко  [lol] [lol]
Аааа  [evil] ужас .. аве вие нормални ли сте? Кое е най-гадното животно ..  [oops]


Маги,така си е... подкрепям мнението на някои че гадни животни няма .. к'во е виновен паяка примерно че има косми по краката си пък е насекомо .. или пък кво е виновна хлебарката че е в къщата ви .. ба**и ми като не ви харесва има райт!  [evil] [lol] Хора моля ви се мислете малко преди да пускате теми!Много ви моля! макар да не съм модератор ...

Не е нужно да си модератор, за да схванеш, че една тема е бесмислена !  :)
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: гадни животни
« Отговор #36 -: Април 07, 2006, 10:31:50 am »
Славейче...правилно,но аз не само че го осъзнавам .. но и се опитвам да се намеся ...  [shame] [shame] [shame] където много много не ми е работа...

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: гадни животни
« Отговор #37 -: Април 07, 2006, 11:44:27 am »
Славейче...правилно,но аз не само че го осъзнавам .. но и се опитвам да се намеся ...  [shame] [shame] [shame] където много много не ми е работа...

Мила, аз мисля, че трябва да помагаме на модераторите.. Малко ли работа си имат  [oops]  Та...гледам да помагам с каквото мога..  [inlovee]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: гадни животни
« Отговор #38 -: Април 07, 2006, 11:55:57 am »
Славейче...правилно,но аз не само че го осъзнавам .. но и се опитвам да се намеся ...  [shame] [shame] [shame] където много много не ми е работа...

Мила, аз мисля, че трябва да помагаме на модераторите.. Малко ли работа си имат  [oops]  Та...гледам да помагам с каквото мога..  [inlovee]

мда аз също ..  а това в теб съм го забелязала отдавна .. та мисля че някой от модераторите трябва да се погрижи за тези теми ...