Автор Тема: Какво мислите за запознаствата по интернет,влюбвали ли сте се?  (Прочетена 802 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Дам, но понякога за да разбереш някой неща трябва да мине време
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Това е май глупаво "от каде я заби тая - как откаде? - от чата..." глупаво е ;)  е виш за друго може ама за 1на нощ ;) Аз съм нямал от нета гаджета, нещо сериозно... :))) и не възнамерявам... :p :>

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Ами случвало ми се е да си мисля,че съм влюбена.Но когато дойдеше моментът на срещата оставах леко разочарована.Пък и честно казано в чата напоследък са се навъдили такива индивиди,че чак нямам думи да ги опища.От нахални,нагли и нагоре.Разбира се има и изключения,но мисля,че те са рядкост.

Неактивен Demia

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 105
  • Пол: Жена
Така от нета познавам няколко човека, ама ми е някакво много странно! Като си говоря с тях в чата някой път могат да си кажат и майчиното мляко дето се вика, а в следващия момент като ги срещна някъде навън и едва успяват да кажат едно "здрасти" или поне да погледнат към мен и да направят някакъв знак, че са ме видяли!  [lol] И просто става супер смешно да видиш големия отворко, смелчагата, който пише какви ли не неща в чата как го е срам даже да те погледне  [smeeh] За сега все още не съм се влюбвала в някой от чата, но съм се увличала  [shame],но винаги има едно "но"... При мен то е че все още никой от познатите ми в чата не е успял да ме убеди, че като изляза с него и няма да си мълчим и да се чудим какво да си кажем (гадното мълчание!) или пък другия вариант аз да си приказвам (много обичам да надувам главата на някой,но умерено де :) ), а другарчето ми да седи и да ме слуша и само да кима с глава понеже не му идва наум какво да каже   [evil] До сега истински съм имала голямо желание да се запозная баш както си трябва с двама човека, но все така се получава, че нещо проваля тези инициативи  [confused]
Даже и в момента се чудя да изляза ли накрая с един заблуден индивид, който си е наумил, че било време вече да се запознаем на кафенце, а не само да се разминаваме набързо и не се отказва от тази идея каквото и да му казвам  :question: Чудя се дали си заслужава въобще?  [confused] И като взема предвид и многото истории, които съм чувала за чат-запознанствата, повечето незавършили особено добре, и не знам просто...

 Sei solo tu in giorni miei, sempre piu dentro me, sei solo tu e dimmi che sono questo anch`io per te!

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Ми аз никога не съм имала такава връзка,нито съм се влюбвала в човек от чата,в смисъл не ми допада особено много този начин на запознанство за започване на връзка,предпочитам по нормалния и старомоден начин - очи в очи,така мога да преценя човека срещу мен на 100%
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен _sladurkata_

  • Новак
  • *
  • Публикации: 35
  • Пол: Жена
на мен също ми се е случвало
писахме си в един саит,после в скаип,писането и постоянното говорене по телефона продължи около 3 месеца,може и повече,беше ни страх да се видиме,защото нещата наистина вървяха много добре и разговорите бяха страхотни,страхувахме се като се видиме да не се развали всичко,но в краина сметка се видяхме и още сме си заедно :)вече година и два месеца,дано да продължава да ни е все така хубаво заедно и винаги да има какво ново да научаваме един за друг :))) [hapiness]
живота е хубав,защото е красив!

Неактивен NikiM

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
  • Пол: Мъж
  • i love you
    • http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=410.0
на мен също ми се е случвало
писахме си в един саит,после в скаип,писането и постоянното говорене по телефона продължи около 3 месеца,може и повече,беше ни страх да се видиме,защото нещата наистина вървяха много добре и разговорите бяха страхотни,страхувахме се като се видиме да не се развали всичко,но в краина сметка се видяхме и още сме си заедно :)вече година и два месеца,дано да продължава да ни е все така хубаво заедно и винаги да има какво ново да научаваме един за друг :))) [hapiness]
:))))))))))))))))))) мн се радвам за вас и дано никога да не се разделяте!!!!!!!!!!
koito ne me haresva da me vzema u tqh da ne me gledat horata :))

Неактивен signal_baby

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
az sum se vlubvala v mom4e,s koeto sme se zapoznali v internet!ve4e mina polovin godina i az o6te ne moga da go zabravq,a edinstvenoto koeto pravi toi za mene e da me kara da stradam!ne go pojelavam na nikoi tova!!! :)

Неактивен MG_Power

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 717
  • Пол: Мъж
  • Т2 ft. Jodie Aysha - Hearbroken[WideboysLondonMIX]
Ми да кой пък не е  :>
ТИ спомняш ли си първата голяма истинска любов?
Ти спомняш ли си как в корема
пърхат пеперуди щом видиш
НЕЯ единствената?
Ти спомняш ли си първата целувка?Помниш нали?
И аз помня и не искам да забравя и ти не забравяй.
Живей със спомена , с огъня с болката в душата!

Отново най-добрия

Неактивен KykYBabY

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
  • Пол: Жена
  • Koito ne me ponasq da se iznasq!!!
Ми със сегашното ми гадже се запознахме в чата  :flyingkiss: :hot: ама ни отне около 1 месец преди да се решим да се видим  [inlovee]
« Последна редакция: Септември 11, 2006, 14:53:52 pm от KykYBabY »
JiVoTa e PreKraSEn, StiGa Da si DosTatu4No IzvRateN za Da MU sE NasLadI6!!!

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Ами леко в такава ситуация съм и аз...3 месеца чат,още не сме запознали,не сме от един и същи град...Бях в чужбина,сега си дойдох и пишем до късно вечерта.Някой ден ще се запознаем... ще видим докъде ще я докараме...Не е много приятно така по нета,но..не пита [shame]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен milenka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Пол: Жена
Ами леко в такава ситуация съм и аз...3 месеца чат,още не сме запознали,не сме от един и същи град...Бях в чужбина,сега си дойдох и пишем до късно вечерта.Някой ден ще се запознаем... ще видим докъде ще я докараме...Не е много приятно така по нета,но..не пита [shame]
здравеи мила FALLEN много се радвам за теб  :) дано наистина да си намерила 4овека които тарсиш,дано не останеш разо4арована,защото аз за пореден пат останах с разо4арована макар да си казах краи стига толко от 4ата но ето поиависе пореднииа ако мога таи да го кажа които ми разби сърцето  [sad3] но таи се полу4ажа когато 4ожек тарси и не намира ни6то хва6тасе за парииа сре6тнат и си казва молиати се господи дано да е този които тарсиа да не е пореднииа лажец но уви  [pisna miii].Тао 4е на теб само мога да ти пожелаиа наистина да си попаднала на подходиа6тиа :)
Любовта не е да намериш някой с когото да живееш,
а някой без когото не можеш да живееш :)

Неактивен Gentiana

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 13738
  • Пол: Жена
  • VULNERANT OMNES, ULTIMA NECAT!
    • Нежност На Неверница
Превърнете онлайн любовта в реална


Винаги уреждайте първата си среща на оживено място през деня.

Интернет-любовта не е нищо ново. Доказателства за това, че от онлайн любовта прераства в реална и често свършва със сватба- колкото искате.

Всяка красива онлайн връзка съвсем закономерно минава през няколко етапа - денонощни разговори, размяна на снимки и уговорка за среща на живо.

Ето няколко правила, с чиято помощ първата ви среща на живо ще мине без проблеми:

Правило 1: Вие не познавате този човек

Въпреки безкрайните часове разговори в чата и имейлите, не забравяйте, че вие не познавате този човек наистина. Той може да ви напише всичко, без да можете да проверите доколко е искрен. Не знаете как изглежда, как се държи, може да му е трудно да се изразява при среща очи в очи и какво ли още не.

Дайте го по-бавно. Ако нещо не ви изглежда наред, ако имате онова странно чувство в стомаха, вслушайте се в него и не насилвайте нещата.

Правило 2: Първо по телефона, после лице в лице

Дори червената лампичка да не ви е светнала по време на разговорите ви онлайн, не скачайте от стола пред компютъра в шикозен ресторант на вечеря с въпросния човек.

Чуйте се по телефона поне няколко пъти, за да прецените дали си заслужава да продължите с този човек към следващата фаза.

Погледнато от положителната страна, първият телефонен разговор е един вид първа среща, така че е не по-малко вълнуващ. Пуснете си хубава музика, сипете си нещо за пиене и се отпуснете. Ако се притеснявате, че можете да звучите напрегнати по телефона, поемете няколко пъти дълбоко въздух преди да кажете “ало”.

Правило 3: Бъдете предпазливи на първата си среща

Винаги, винаги уреждайте първата си среща на оживено място през деня или привечер. Отидете на познато за вас място- кафе или ресторант, където ходят и приятелите ви.

В никакъв случай не канете въпросния човек в дома си и не му ходете на гости. Карането на велосипед в парка оставете за по-нататък.

Тези предпазни мерки не ви превръщат в параноик, а просто в нормално предпазлив човек.

Ако ще ходите в друг град, запазете стая в хотел. Обадете му се след като пристигнете и се настаните в хотела. Мястото и времето на срещата нека отново бъдат през деня, на оживено място.

Правило 4: Не си поставяйте неизпълними очаквания

Колкото и близки да се усещате, първата среща лице в лице ще е притеснителна и за двама ви. Не планирайте как ще изкарате целия ден заедно, по-скоро само час-два, през които да правите нещо заедно- отидете на кино или на спортно състезание да речем. Ако си допаднете, ще имате достатъчно време за дълги разходки и още по-дълги разговори.

Имайте предвид, че има мъже, които са по-разговорливи в писмен вид, а при срещите на живо се притесняват. Опитайте се да разберете повече за това как прекарва деня си, с какво се занимава и т.н.

Ако някой от отговорите ви притесни или още по-лошо, размине се с това, което той ви е казвал преди, имайте едно на ум за намеренията на този човек.

Не се доверявайте прекалено, но и не бъдете много мнителни. Опитайте се да изкарате една приятна среща с човек, с който сте говорили с часове в чата, а ако се получи и на живо- още по-добре.


http://www.tialoto.bg/article.php?id=3587
,
будто руки твои – это стены,
За которыми мне никогда ничего не грозит.
 Я оттаю тогда, и тревога уйдет постепенно,
 Как от нас уезжают ненужные больше такси.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Браво,Гео.Чудна статийка. [usmivkaa] [namigG]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Gentiana

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 13738
  • Пол: Жена
  • VULNERANT OMNES, ULTIMA NECAT!
    • Нежност На Неверница
Обичам да ровя из нета, Тони  :)
Какво ли няма там  [lol]
Само да четеш, четеш ...и да поумняваш  [inlovee]
Аз съм истински хищник в това отношение  [lol] [lol] [lol]
Но пък така мозъкът остава свеж като морковче :)
,
будто руки твои – это стены,
За которыми мне никогда ничего не грозит.
 Я оттаю тогда, и тревога уйдет постепенно,
 Как от нас уезжают ненужные больше такси.