Автор Тема: Среща на форума.. във форума!  (Прочетена 4794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #30 -: Декември 21, 2010, 22:17:56 pm »
Най-накрая!
Чувствам се както първите пъти когато влизах тук- любопитна, изненадана(че може да съществува подобно райско кътче), и вдъхновена. Не съм от най-активните, но за 2 г тук определено порастнах и ми беше тъжно като виждах това специално място изоставено и пусто.
Хубаво е човек да се върне някъде, където е бил щастлив!
Та, Здравей Стихче!  :)


:) може да е било малко пустичко, но не и изоставено, винаги съм бил поне аз тук :) Но е нормално фейсове, мейсове и спейсове да привлекат вниманието на всички :) там се разбира всичко за всеки :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #31 -: Декември 21, 2010, 22:39:18 pm »
Най-накрая!
Чувствам се както първите пъти когато влизах тук- любопитна, изненадана(че може да съществува подобно райско кътче), и вдъхновена. Не съм от най-активните, но за 2 г тук определено порастнах и ми беше тъжно като виждах това специално място изоставено и пусто.
Хубаво е човек да се върне някъде, където е бил щастлив!
Та, Здравей Стихче!  :)


:) може да е било малко пустичко, но не и изоставено, винаги съм бил поне аз тук :) Но е нормално фейсове, мейсове и спейсове да привлекат вниманието на всички :) там се разбира всичко за всеки :)

чрез литературата, която пише човек се разбира повече за него, отколкото ако видиш няколко негови снимки

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #32 -: Декември 21, 2010, 22:45:03 pm »
Тук се опознахме така, както и в 10 Фейсбука да бяхме нямаше да се получи..

Толкова ми е хубаво като се виждаме сега.. Сякаш онзи ден беше, когато се оплаквах от контролните в училище, Кели беше абитуриентка, Пепи пътуваше при Зи и обратно, на Тони дечицата бяха малки, форумните срещи, някои кандидатстваха в гимназии, университети,  имахме форумни двойки, скандали,  [inlovee] Като се обърна назад виждам само хубави неща [inlovee]
Сега имаме вече годежи, сватби, деца [heart__] [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #33 -: Декември 21, 2010, 22:47:37 pm »
Тук се опознахме така, както и в 10 Фейсбука да бяхме нямаше да се получи..

Толкова ми е хубаво като се виждаме сега.. Сякаш онзи ден беше, когато се оплаквах от контролните в училище, Кели беше абитуриентка, Пепи пътуваше при Зи и обратно, на Тони дечицата бяха малки, форумните срещи, някои кандидатстваха в гимназии, университети,  имахме форумни двойки, скандали,  [inlovee] Като се обърна назад виждам само хубави неща [inlovee]
Сега имаме вече годежи, сватби, деца [heart__] [inlovee]



Права си, странно е. Пораснахме много и то.. някак изведнъж. :] Ама все хубави неща да ни се случват от тук нататък! Пък пак да си ги споделяме. :P
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #34 -: Декември 22, 2010, 10:14:06 am »
Дааа,така е ,скъпички мои. [inlovee]
Аз затова си мислех че на Симонка братчето и е станало на годинка поне,а то било само на 4 месеца.Само 4 месеца откак не съм била активна тук ,а сякаш са минали 4г.
Сякаш вчера Калиста тъгуваше за Тео,а вече има нова любов и нови мечти .
Сякаш вчера децата ми бяха малки ,а днес тя е гимназистка във Варна ,а малкия-първокласник вече. [inlovee]
А колко форумни събирания и раздели се случиха/Абитуриентските на много от вас...
Наистина порастнахте и помъдряхте.И се радвам ,че бях свидетел на всичко това. [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #35 -: Декември 22, 2010, 11:21:17 am »
И не само, че сме били свидетели, а и че по между си сме си помогнали по един или друг начин.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Вятър

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #36 -: Декември 31, 2010, 10:16:15 am »
 :) Аз какво да кажа, като попаднах тука, когато бях мисля в 9 ти клас, а сега съм 4 ти курс ? Спомням си първите мнения на бая народ тука, особено на тони бг, беше около първи юни и бях пуснала някакви много шантави зайци дето скачат, а тя много се смя каза, че и дъщеря й бая се е забавлявала :))))
хахахахаха искам модераторите да направят тема освен за абитуриенти и за абсолвенти, какви са тия дискриминации, моля моля :)))
Щастието е избор!
What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #37 -: Декември 31, 2010, 12:01:32 pm »
Здравейте мило мое семейство [heart__]
Не може да си представите колко съм щастлива, че ви виждам отново заедно разказващи и спомнящи си прекрасните неща, които са ни се случвали тук...
Като че ли беше вчера, когато случайно открих този малък остров на добротата и красивите думи... Тогава бях сама, отчаяна и с бебе на ръце [sad3]...
Сега бебето е вече мъж на 10 години, а аз съм най-щастливия човек на земята, защото с ваша подкрепа преодолях много лоши моменти и открих голямата, красива любов :fireheart:
Имахме и трудни моменти (когато форумчето искаше да ни изостваи), но дори това не успя да заличи всичко хубаво, което сме преживяли тук [chatlove]...
Най-прекрасния подарък за Новата година е че ви виждам отново усмихнати, щастливи тръпнещи в очакване на нови преживявания във нашето форумче [I love you].
Желая ви да посрещнете Новата 2011 г. в най-приятната компания, по най-веселия начин, да запазите само най-хубавите спомени от изминалата година, а новата да ви донесе още повече сбъднати мечти, красиви стихове, нови приятели, големи любови и топли емоции в нашето мило stih4e.
Обичам ви [wish all my love] [hugs and kisses]


от една разчувствана  [dugaaaa] [namigG]
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #38 -: Януари 03, 2011, 09:10:20 am »
Ммм,напълни ми душата това признание. [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Красива година и на теб ,Дъгичке! [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #39 -: Януари 03, 2011, 16:10:29 pm »
И моята напълни [heart__] Здравей и на теб!

Боже, имам чувството, че целият форум е щастлив, толкова е хубаво [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #40 -: Януари 13, 2011, 15:40:20 pm »
Здравейте, хорааааа

Радвам се да ви видя, т.е прочета. В момента съм пълен блокаж откъм спомени и наистина не мога да изровя в мозъка си първите ми спомени за "стихчето".
Дайте наистина да го съживим този форум малко. Аз съм в Банско бъ тъ въ. Ако някой има път насам може да пише за по едно кафе. Нуцко, ти си близо до мен, земи си размърдай малко дупягата, грабвай Насето и елате да ме видите ;)

Мимз, евалата за темичката :*
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #41 -: Януари 13, 2011, 17:42:50 pm »
ААА никак не ми е близко, а и там сигурно има много сняг и е мноооого студено  [mhmmmm]
Аз викам като се позатопли да се направим една (годишна) среща в София, че тук Пловдив сме малко несериозни :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #42 -: Януари 13, 2011, 18:12:05 pm »
а не може ли да на моренцето
тамън като е топличко ще можем да се разхлаждаме

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #43 -: Януари 14, 2011, 11:08:22 am »
Нуцко, стига ми се прай. В Банско в момента няма грам сняг и е супер топло. Голям си мързел значи......... :P
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Среща на форума.. във форума!
« Отговор #44 -: Януари 14, 2011, 22:02:40 pm »
Ив, ела до Варна де [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.