Автор Тема: DEVIL_IN_HEAVEN & djuliano: Търсим издател!  (Прочетена 1062 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
DEVIL_IN_HEAVEN & djuliano: Търсим издател!
« -: Ноември 18, 2010, 15:32:06 pm »
Здравейте, скъпи приятели!

Джулиано и аз съставихме проект за стихосбирка "Нашето дете ще бъде стих...". С него участваме в конкурс на фондация "Буквите", за да бъде издадена безплатно. В творчеството си засягаме социално значими теми. Целта ни е да провокираме хората да мислят по-често за неволите в живота, без да съдят и критикуват, но да се опитват да разбират и приемат човешкото у другите и у себе си.

Молбата ни е да ни подкрепите, гласувайки във фейсбук:
http://www.facebook.com/pages/Konkurs-Trsa-izdatel/147329085306987 ,
като първо кликвате на "Харесва ми" най-горе, на самия фейсбук на конкурса, а след това - "харесва ми" на линка към резюмето на нашата книга - "Нашето дете ще бъде стих..." - Павел Горинов и Биляна Гинина.

или в самия сайт на фондация "Буквите", като изберете този линк и кликнете на червения бутон "Търся издател! ГЛАСУВАЙ" най-долу:
http://www.bukvite.bg/poem.php?docid=82125

Всеки глас е от съществено значение. Молим ви, ако харесвате творчеството ни, отделете 30 секунди и гласувайте за нас!

Предварително благодарим!
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 11:49:55 am от DEVIL_IN_HEAVEN »







Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: DEVIL_IN_HEAVEN & djuliano: Търсим издател!
« Отговор #1 -: Декември 19, 2010, 02:20:46 am »
Дяволче, предварително се извинявам за езика. Ще те помоля да го коригираш, когато го видиш, защото малко ми е трудно да пиша на български от тази джаджа, с която съм в момента, но би ли ми дала малко повече информация за това какво ще ви е необходимо като средства, за да издадете тази стихосбирка. Благодаря предварително и, моля те, оправи този език, че лошо ми става, като го гледам. Мерси и ще чакам да пишеш!
P.S. Имам идея за спонсори, затова се интересувам. Ако проявяваш интерес, ще се радвам да се свържеш с мен!
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 22:07:11 pm от DEVIL_IN_HEAVEN »
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: DEVIL_IN_HEAVEN & djuliano: Търсим издател!
« Отговор #2 -: Декември 19, 2010, 22:10:40 pm »
 :) Много благодаря за милите думи. Естествено, че проявяваме интерес, но идея си нямам какви средства ще са ни нужни. Когато човек се реши да издава стихосбирка, парадоксално най-важни се оказват 2 неща: средствата и рекламата. А от това разбира Джулиано. Стихосбирката е почти готова. Може да претърпи малки корекции. Бих искала тук Джулиано да вземе думата и да каже какво мисли по въпроса. От мен имаш само едно обещание: това, което сме подготвили, няма да разочарова публиката. Мисля, че читателят (койт и да е той) ще се развълнува поне веднъж, докато чете.
Отново ти благодаря за проявения интерес и подкрепата!
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...