Автор Тема: Стемо сервизира HP Pavilion  (Прочетена 1764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Стемо сервизира HP Pavilion
« -: Януари 22, 2009, 13:46:55 pm »
"Стемо" е ексклузивен оторизиран гаранционен сервиз на серията преносими компютри HP Pavilion

MobileBulgaria.com:

"Стемо" бе избран за ексклузивен гаранционен сервиз за серията преносими компютри HP Pavilion. В сервиза на "Стемо" вече могат да бъдат обслужвани моделите HP Pavilion и Presario, внесени в България по официалния канал за дистрибуция или закупени от чужбина. Един от факторите, който влияе на клиентите при вземане на решение за покупка на техника, без съмнение е нейното гаранционно обслужване. Затова е толкова важно партньорите на световните лидери в производството на ИТ продукти да са безкомпромисни в качеството на предоставяните услуги.

"Особено радостни сме от факта, че HP избра сервиза на "Стемо" за гаранционен сервиз на тази широко представена серия ноутбуци, която се ползва с безспорен потребителски интерес в целия свят и притежава атрактивен дизайн и добри технически характеристики", каза г-н Йордан Узунов, директор "Сервизна дейност" на "Стемо".



За "Стемо" - сервизна дейност

"Стемо" разполага със собствени центрове за поддръжка и сервиз във всички свои клонове в страната. Сервизът на "Стемо" предоставя гаранционни и следгаранционни услуги както за цялата гама ИТ оборудване, което компанията предлага, така и за ИТ продукти, доставени от други компании. В сервизите на "Стемо" работят 85 сервизни специалисти с дългогодишен опит в инсталацията, поддръжката и ремонта на компютърна и офис техника. Инженерите са сертифицирани според квалификационните програми на HP, Cisco, Fujitsu Siemens Computers, Microsoft, Canon, Xerox, както и други водещи вендори, с които компанията има партньорски отношения.[/size]

« Последна редакция: Януари 22, 2009, 13:50:07 pm от Don_NUTSO »







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.