Автор Тема: Подаръцииии  (Прочетена 1155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Подаръцииии
« Отговор #15 -: Януари 03, 2006, 22:46:03 pm »
от жена ми - пуловер и от гаджето и тарамбука :))) разбих се просто от кеф  :) [lol]
от жена ти? [oops]

да.
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Подаръцииии
« Отговор #16 -: Януари 04, 2006, 23:22:22 pm »
оллл май не съм наясно с нещата............................

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Подаръцииии
« Отговор #17 -: Януари 05, 2006, 00:45:53 am »
еммм на мен подаръците за РД - то ми, за Коледа и Нова Година ми ги подариха заедно ... та
от наще : телефонче, едно златно синджирче (което е солидничко) и специално от баща ми букет с 19 рози (щото 18 не се подаряват), а от приятеля ми една поличка и една блузка мнооооого готинки и един комплект на КЕНЗО :)
и вече от страшно много хора, страшно много неща и ужасно много ме трогнаха всички признавам си ..
а и нека отбележа, че подаръка за рождения ми ден от Класната ми е един от най - хубавите ми подаръци - една мъничка плюшена жълта овчица :) ама страшно много ме трогна .. защото досега никога не беше подарявала на никого нищо ... а и ... абе много сме си близки с нея, като приятелка ми е :) и това много ме радва  [inlovee]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!