Анкета

Кой ще е новият европейски шампион?

Швейцария
0 (0%)
Чехия
0 (0%)
Португалия
4 (16.7%)
Турция
0 (0%)
Австрия
0 (0%)
Хърватия
1 (4.2%)
Германия
2 (8.3%)
Полша
0 (0%)
Холандия
3 (12.5%)
Италия
7 (29.2%)
Румъния
0 (0%)
Франция
1 (4.2%)
Гърция
0 (0%)
Швеция
0 (0%)
Испания
4 (16.7%)
Русия
2 (8.3%)

Общ брой гласове: 24

Автор Тема: Кой е фаворитът ви?  (Прочетена 12452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #45 -: Юни 17, 2008, 19:40:28 pm »
Никой няма да се изненада ,ако мача  свърши така,нека не забравяме какво се случи с италия и на последното Евро,пак по същия начин спечелиха еднин последен мач,и пак по същия начин отпаднаха заради един оговорен мач,но довечера ще се види дали Холандия имат манталитет на шампиони,или са поредния отбор изиграл 2 силни мача и до там...
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #46 -: Юни 17, 2008, 20:00:33 pm »
тук не опира до манталитет, а до най-елементарни сметки. Ван Бастен ще е тъпак, ако позволи на Франция и Италия да продължат напред, а и с оглед на 2та мача които изиграха до сега шамиона и вицешампиона, въобще не заслужават да продължат. Ван Бастен трябва да помисли и за играчите си, след тежкият сезон си е направо грехота да караш момчетата да се напуват в безсмислен за тях мач, почивката ще им се отрази добре, може да не е много спортсменски спрямо Италия и Франция, но след като правилата го позволяват, значи всичко е ок. Освен това всички започнаха с равни шансове, някой спечелиха, други се осраха. Накрая ще победи само един отбор и ако Ван Бастен иска това да е неговият отбор, трябва да загуби мача довечера.

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #47 -: Юни 17, 2008, 23:45:29 pm »
тук не опира до манталитет, а до най-елементарни сметки. Ван Бастен ще е тъпак, ако позволи на Франция и Италия да продължат напред,
Според теб явно е тъпак, но аз мисля, че постъпва правилно! Щом холандците нямат проблеми срещу било то Италия или Франция, не виждам защо трябва да им правят мръсно! Италианците бяха прецакани на предното европейско, сега щеше да им дойде в повече!

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #48 -: Юни 18, 2008, 11:30:26 am »
Признавам си и аз не очаквах такъв подарък от Холандия,но сега вече Скуадра адзура(дори и без Прирло и Гатузо,което дава титолярно место на моя "любимец" Амброзини...) трябва да покаже има ли място на полуфинала или всичко е било безмислено чесане на езици...
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #49 -: Юни 18, 2008, 16:16:58 pm »
Ван Бастен се доказа като мъж.. Не ми излизайте с теории "Ама той не пусна титулярите " Защото холандците разполагат с поне 17-18 равностойни футболист, по мое мнение поне . И го доказаха .Колкото до Франция не виждам бъдещето в този отбор но това е отделна тема .Честито на Италия , и надявам се да си спретнат очаквания мач с Испания :) Четвъртфиналите на това европейско се очертават завързани и заплетени до немай къде..
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #50 -: Юни 18, 2008, 18:03:05 pm »
Какви титуляри какви резерви...Robin van Persie-Arjen Robben-Klaas Jan Huntelaar  слабо нападение ли ви св виждат?Холандците които играха този мач показаха че са играли най-вече за себе си и да покажат че имат  място в съствава.Статистиката possession (%) :    61 - 39 ,в полза на Холандия най-ясно показва за какво е ставало въпрос(признавам си че гледах италия,а не  Холандия).Сега само мога да се присъединя към желанията за оспо рвани мачове и ..дано Испания да не спечели. [lol]
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #51 -: Юни 18, 2008, 19:27:47 pm »
тук не опира до манталитет, а до най-елементарни сметки. Ван Бастен ще е тъпак, ако позволи на Франция и Италия да продължат напред

Тук няма да се съглася с теб и ще се обоснова, за което. За мен като фен на Холандия това е по - добрият вариант. Предпочитам Испания и Италия да се хвърлят в зверска битка на четвърт-финала, отколкото да им бяхме пратили на Испанците един сравнително лесен за елеминиране отбор на Румъния и иберийците да поспестят от силите си за полуфинала, а в същото време ние да излезем след тежка физическа битка със коравите скандинавци / предполагам /. Мисля, че е несериозно дори да се обсъжда варианта да бяхме пуснали Румъния и да се надяваме да се срещнем отново с тях на полу-финал. Ако пък случайно Италия излезе като победител с Испанците, ще ги очакват още няколко букета от лалета, с които да ги пратим у дома. По - важен според мен стои въпроса, не че направихме услуга на Италия, а по - важното е, че не направихме такава на Испания.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #52 -: Юни 18, 2008, 22:43:04 pm »
абе прави сте, ама дано не се окажа лош пророк...

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #53 -: Юни 18, 2008, 23:14:46 pm »
От тук нататък шампионата влиза в раздел "непредсказуем", така че никой не може да бъде пророк, било то добър или лош.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ivorysoul

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2478
  • Пол: Жена
  • No one is an island
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #54 -: Юни 20, 2008, 10:23:31 am »
надявам се на финал Италия - Холандия :)
Let your soul be your pilot

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #55 -: Юни 20, 2008, 10:26:35 am »
Италия и Холандия могат да играят на полуфинал,затова ще си останеш с надеждите .. ..
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #56 -: Юни 20, 2008, 10:34:15 am »
надявам се на финал Италия - Холандия :)
Лорка, няма такъв филм. Италия и Холандия могат да се срещнат на полу-финал, а финала остава за Холандия и който си иска там друг. /предполагам Хърватия/. Съжалявам за твоята любима Италия, но в момента са трагикомични. И на мен Италия ми е любима, но само с гондола по каналите на Венеция.  :)
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ivorysoul

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2478
  • Пол: Жена
  • No one is an island
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #57 -: Юни 20, 2008, 10:36:30 am »
добре де, и полуфинал ме устройва :Р , а победителят да стане европейски шампион :)
Let your soul be your pilot

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #58 -: Юни 21, 2008, 00:37:44 am »
Поредния гнусен италианец осра първенството...на където и да погледнеш все си е ебало майката !!!

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Кой е фаворитът ви?
« Отговор #59 -: Юни 21, 2008, 16:16:30 pm »
Въобразявам ли си, или това ЕВРО не е нищо особено! Нямам време да го следя, затова си правя такива изводи от коментарите, вашите и на други...