Автор Тема: Неозаглавено ...  (Прочетена 2405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #15 -: Март 28, 2008, 20:16:29 pm »
Аз нямам нищо против. :)

Абе то и аз нямам нищо против живеем в такова време ,че ненормалното изглежда по-нормално  ... Но аз съм вярна на трациите и това баща ми ... които всъщност е жена-мъж демек хермафродит да ми е дал живот ми звучи извратено . Разбира се ще съм му/и благодарна ,че ме е родил ,но все пак ... не го приемам !
Демек,ако ти беше на мястото на това дете щеше да си туриш край на живота ли,кво?
 То няма избор! :) Ражда си се,живее и толкоз. Дорде попорастне ще са успели да му обяснят,а то щом е израстнало с тея идеи и мисли изобщо няма да са му нито чужди,нито странни.

Абе като се замисля прав си ...  ,но съгласи се ,че е извратено
Странно е,но извратено.....
Чувал съм и съм усещал леко,как се чувстват хора,които не могат да имат деца. Никак ,ама никак не е приятно.

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #16 -: Юни 12, 2008, 11:46:59 am »
ХЕРМОФРОДИТА Е И ТАКО, И ВАКО.
Хем мъж, хем жена.
Да е виновен за това, да го е искал?
Със сигурност - не. Никой няма да се почувствува щастлив, око природата и Божето му стоварят такава беда на главата.
И ако го заредят, се зареди, забременее, ще го ражда. Къде ще ходи. Виновен има ли? Ако има,най-малко е той.
Така че не виждам нищо неннормално в случая.
ВСИЧКО Е ОК...
To be,or not to be

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #17 -: Юни 13, 2008, 21:09:34 pm »
ХЕРМОФРОДИТА Е И ТАКО, И ВАКО.
Хем мъж, хем жена.
Да е виновен за това, да го е искал?
Със сигурност - не. Никой няма да се почувствува щастлив, око природата и Божето му стоварят такава беда на главата.
И ако го заредят, се зареди, забременее, ще го ражда. Къде ще ходи. Виновен има ли? Ако има,най-малко е той.
Така че не виждам нищо неннормално в случая.
ВСИЧКО Е ОК...
Човека не е хермафродит!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #18 -: Юни 18, 2008, 14:48:06 pm »
ХЕРМОФРОДИТА Е И ТАКО, И ВАКО.
Хем мъж, хем жена.
Да е виновен за това, да го е искал?
Със сигурност - не. Никой няма да се почувствува щастлив, око природата и Божето му стоварят такава беда на главата.
И ако го заредят, се зареди, забременее, ще го ражда. Къде ще ходи. Виновен има ли? Ако има,най-малко е той.
Така че не виждам нищо неннормално в случая.
ВСИЧКО Е ОК...

неземен човека първо е бил жена после е решил че му се става мъж ама не съвсем щото си е запазил матката и сега тя която е станала мъж ще ражда.... :) :)

мойто мнение е че човек не си избира родителите.... нямам и нищо против че е решил да ражда.... странно ми е обаче  едно...ако толкова е искала да ставамъж защо е запазила матката и женските си органи...доколкото съм чела за истинска смяна на пола си се сменя и пол и сичко а не само да си скъсиш косата и да пиеш хапчета  за да си пуснеш брада... ако е искала да става мъж => е искала да има връзка с жена,...но питам аз ако наистина ама НАИСТИНА  е искала да бъде мъж защо не си е завършила операцията а е решила като стане мъж тогава да забременява??? В крайна сметка ако и е до връзката с жена можела е да стане лесбиика....защо прави тези неща??? трудно ми е да си го обясня ама хора има сякакви

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #19 -: Юни 22, 2008, 17:19:42 pm »
Усложняваш си живота с глупости.
Защото шмекера му неден, е искал да опита и от двете.
Не му харесал и айде нова смяна. Че раждаме, нова сензация, "слава и екзотика". "Мъж " да ражда, урааааааа
Защото му хлопат дъските...
To be,or not to be

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #20 -: Юни 22, 2008, 22:33:16 pm »
 [lol] [lol] [lol] [lol]

Защо продължавате да се заяждате нямам представа. Човека така да се каже е направил опит да има нормално семейство и вие на негово/нейно място бихте постъпили така ,ако имахте възможност да родите дете. Както казахте то ще израсне в нормална среда и само Господ знае в какъв човек ще се превърне. :)

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: Неозаглавено ...
« Отговор #21 -: Юли 07, 2008, 14:14:05 pm »
[lol] [lol] [lol] [lol]

Защо продължавате да се заяждате нямам представа. Човека така да се каже е направил опит да има нормално семейство и вие на негово/нейно място бихте постъпили така ,ако имахте възможност да родите дете. Както казахте то ще израсне в нормална среда и само Господ знае в какъв човек ще се превърне. :)
Демек никой! [lol]