Автор Тема: Интервю с MiMiToOoOo  (Прочетена 1793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Интервю с MiMiToOoOo
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2008, 22:33:15 pm »
прашки , боксерки или кюлоти

Прашки и боксерки :p

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Интервю с MiMiToOoOo
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2008, 22:34:38 pm »
Ето го мойтооооооооооооооо охлювчееееееееееееее :) ан така падна ли ми ти сега а :)  [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] :> :> :> :>

1. Кое е по - важно за теб това да бъдеш обичана или ти да обичаш?
2. Я си кажи сега в кой час ти е най - скучно ?
3. Кой момент от лятото ти е направило най - голямо впечатление и ще го помниш дълго време?
4. Ако можеше да върнеш времето с колко щеше да го върнеш? Защо?
5. Любим текст на песен .. напиши няколко реда от него :)
 Такаааа да те мъча ли ощееее :) като се сетя ще пишааа ако ли не ще те питам в училище  [lol] [lol] [lol]

Оххх на кака кухото лейче  [smeeh] [smeeh] [smeeh] Охлюв, ти не видя ли, че сме в Мода и Красота бе!? [lol] [lol] [lol]  :toofunny:

Айде, айде отговарям :p

1. Наистина ме затруднява този въпрос :) По принцип, когато аз обичам се чувствам пълноценна и щастлива :) Чувството да те обичам ИСТИНСКИ [confused] също е невероятно [inlovee] Ако може нещо средно е перфектно :p

2. Ем ти знаеш, какво ме питаш... [lol] В които часове спя [lol] Физика, химия, естетика (просто с тази учителка ми е скучно, не за друго [lol] ) Зависи си от деня, ти знаеш най-добре..има забавни дни, в които ми е интересно във всички часове..Има и дни, когато цял ден ми е скучно...и спя..и учителите ме заливат с водаа [evil] [lol] Та така [lol]

3. Ами началото на лятото ще го помня винаги... [confused] Иначе ще помня всички моменти на центъра и когато се прибирахме по нощите самички и се лигавихме, правихме се (само се правихме) [lol] , че бъркаме в кофите [smeeh] , "Ангелите на Чарлии уааааауу "  [smeeh] , всичко, всичко, всичко [inlovee] Ще помня и онзи ден пред Валентина, когато видях онова момче и после цял ден ти надувах главата [lol] Когато ходихме с Росен до Зл.пясъци да ти вземем заплатата и се върнахме с празни ръце  [smeeh] .  [inlovee]

4. Първо бих върнала времето 1-2 години назад :) , когато живота ми беше розов, не беше толкова объркан...имах само хубави спомени и живеех като в приказка :) А ако говорим за по-близко време, бих се върнала 2 месеца назад :) .. когато тази приказка пак се върна при мен за кратко :) Надявам се скоро пак да се върне и да остане за малко по-дълго [shame] :)

5. Охлю, тук ме затрудняваш наистина [shame] Имам много любими песни  :)

Ето песента, която ме е докосвала най-много и която като чуя, ме побиват тръпки :)

Turn around and smell what you dont see
Close your eyes ... it is so clear
Heres the mirror, behind there is a screen
On both ways you can get in

Dont think twice before you listen to your heart
Follow the trace for a new start

What you need and everything youll feel
Is just a question of the deal
In the eye of storm youll see a lonely dove
The experience of survival is the key
To the gravity of love
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 22:51:32 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с MiMiToOoOo
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2008, 22:35:56 pm »
благодаря за отговора

а СИСИ темата е в МОДА И КРАСОТА така че и въпросите трябва да са от този вид



Ето го мойтооооооооооооооо охлювчееееееееееееее :) ан така падна ли ми ти сега а :)  [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] :> :> :> :>

1. Кое е по - важно за теб това да бъдеш обичана или ти да обичаш?
2. Я си кажи сега в кой час ти е най - скучно ?
3. Кой момент от лятото ти е направило най - голямо впечатление и ще го помниш дълго време?
4. Ако можеше да върнеш времето с колко щеше да го върнеш? Защо?
5. Любим текст на песен .. напиши няколко реда от него :)
 Такаааа да те мъча ли ощееее :) като се сетя ще пишааа ако ли не ще те питам в училище  [lol] [lol] [lol]

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Re: Интервю с MiMiToOoOo
« Отговор #18 -: Февруари 26, 2008, 22:38:34 pm »
Хахаха като хищници сте еийййййй  :> :> :> :> :> :>

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Интервю с MiMiToOoOo
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2008, 22:53:02 pm »
Айде много важно [lol] Днес не е в кондиция (не само днес [shame][lol]
Измъчена е, имахме 2 часа латински [lol]