Автор Тема: Няколко съвета към жените :)  (Прочетена 1719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GLaMoUr

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Жена
  • OnlY gOd Can JuDge Me!
Re: Няколко съвета към жените :)
« Отговор #15 -: Март 30, 2008, 17:03:17 pm »
Аз за дрехите съм напълно съгласна, но просто защото живея на такова място, където е почти задължително да си добре облечен... Градът ни е малък, но в същото време пренаситен с богаташки дечица, затова, за да изпъкнеш трябва да си модерен, иначе се появяват комплексчета, които не са приятни изобщо, съгласете се :)
Тук е така, ако бях в голям град и никой не ми обръщаше внимание, нямаше изобщо да ми пука как съм облечена, но при нас се гледа под лупа и всеки се обсъжда, а аз не искам да съм "дрипла" в чуждите очи... Помислете ме за глупава или влияеща се от чуждото мнение, но искам да се чувствам добре, а се чувствам така, когато съм харесвана...Затова се мъча в тесни дънки и блузки с прилеп ракав и тем подобни неща, а всъщност обожавам анцузи... :) Наистина е глупаво, обаче другият вариант е аутсайдер, или общопрезрян... Гадното на малкия град...
Да вървим все така дълги нощи и дни,
покрай много Слънца, покрай много Луни,
за да можем да кажем в най-последния ден :
Аз бях винаги с Теб и Ти винаги с Мен!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Няколко съвета към жените :)
« Отговор #16 -: Март 30, 2008, 17:36:56 pm »
Аз не съм съгласна :) Защо трябва да изневеряваш на стила и предпочитанията си, понеже видиш ли, щели да те направят аутсайдер [oops] И защо изобщо трябва да се харесваш на хора, които гледат само как си облечена? Можеш да бъдеш забелязана и по друг начин, сигурна съм...А това, което каза, не важи за малкият град само...Тук във Варна е по същият начин горе-долу...На доста места, където по принцип трябва хората само да се забавляват, биват оглеждани отгоре до долу...На такива места не трябва да си с дрехи за по-малко от 1000-2000лв... [confused] На самият център е грехота да излезеш с нещо по-обикновенно..Да не кажа, че ги има и такива, които като излизат на центъра едва ли не 4-5 часа се гримосват и по фризьори се ходи и какво ли не...Важното е дали ти пука от мнението на такива елементарни хора [confused] Щом си се чувстваш удобно, ходи си с анцуг :) Хората, които държат на индивидуалността, ще забележат това :)
« Последна редакция: Март 30, 2008, 17:40:34 pm от MiMiToOoOo »