Автор Тема: Новите потребители  (Прочетена 36173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Новите потребители
« Отговор #780 -: Януари 22, 2008, 13:51:26 pm »
О, благодаря. Толкова мили и дружелюбни ми изглеждате всички. :)

И много лоши могат да бъдат. Внимавай  [lol] [lol] [lol]
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Новите потребители
« Отговор #781 -: Януари 22, 2008, 13:54:28 pm »
Санкция за антиреклама  [lol]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Magimon

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
  • Пол: Жена
Re: Новите потребители
« Отговор #782 -: Януари 29, 2008, 15:57:54 pm »
Ей ме на и мен.Попаднах на форума съвсем случайно,видя ми се интересен и реших да се регистрирам.Дано форума не е само за творци,защото мен хич ме няма там.Имам няколко написани неща,но са написни в моменти от живота ми,когато бях мнооооого млада и чувствителна.Никога няма да забравя първото написано стихче от мен(не бих искала да го пиша тук,че ще ми се смеете),а именно тогава когато обичах много,бях самотна и т.н.
Ами не знам какво още да напиша за себе си,това май стига.
Не е важно какво говорят зад гърба ти,важното е ,когато се обърнеш да мълчат!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Новите потребители
« Отговор #783 -: Януари 29, 2008, 16:02:08 pm »
Нашето творчество е по-скоро ентусиазъм :)
Определено имаме добри попадения сред редиците, но не е задължително да си доказан стихоплетец, за да бъдеш една от нас. Почувствай духа на форума и съм сигурен, че ще се задържиш сред нас :)


Поздрави и добре дошла  [cvetee]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Новите потребители
« Отговор #784 -: Януари 30, 2008, 23:18:20 pm »
Не е честно, и аз исках да се представя, а темата е създадена след като вече съм бил регистриран.
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Новите потребители
« Отговор #785 -: Януари 31, 2008, 08:04:04 am »
Не е честно, и аз исках да се представя, а темата е създадена след като вече съм бил регистриран.

 [gu6] Ти се представи ние ще се правим на мили и ще те посрещнем подобаващо   [lol]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Новите потребители
« Отговор #786 -: Януари 31, 2008, 10:18:22 am »
Не е честно, и аз исках да се представя, а темата е създадена след като вече съм бил регистриран.

Добре дошъл, Никси! Нищо, че си регистриран преди мене, надявам се престоят ти сред нас да бъде дълготраен и плодотворен  [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен Royksopp

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
  • Don't try to fix me: I'm not broken
    • 'cause I've seen love dies, way too many times.. when it deserved to be alive.
Re: Новите потребители
« Отговор #787 -: Февруари 21, 2008, 22:36:21 pm »
Аз май не съм се представила..

---------------------------------------

Окей, от 10 минути стоя и се чудя какво да напиша.. Не знаех, че представянето на самата мен ще бъде изключително трудна задача..

---------------------------------------

Добре де, най-важното..

Казвам се Елеонора (за предпочитане 'Ел'), на (почти) 16 години от град Ямбол. Имам огромна страст към питбулите и Историята. И към бокса, обожавам този спорт, който между другото и тренирам.. Обичам да се снимам, не знам защо, вече ми е някаква мания.. като нямам какво да правя през часа и си изваждам телефона и си правя снимки :Р Ъъъ, като малка съм свирила на пиано и барабани.. което ми напомня да кажа, че непрестанно слушам музика, може би защото съм израснала сред музикално семейство. И даааа, нямам талант да пея. :)

За друго не се сещам в момента. 
Deep down inside I know our love will die.
Stay or forever go. Play or you'll nver know. You will decide if I'm all you'll be waiting for.
And our words don't make sense and I do understand, falling in love isn't part of our plan. But I try to accept it and not think it works. 'Cause I know I might lose you by taking a chance.. but love without pain isn't really romance.
Deep down inside I know I will survive.

Неактивен иринка

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4069
  • Пол: Жена
  • Take it easy
Re: Новите потребители
« Отговор #788 -: Февруари 21, 2008, 22:40:49 pm »
Добре дошла,Ел :) [gu6]

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Новите потребители
« Отговор #789 -: Февруари 22, 2008, 09:20:57 am »
Аз май не съм се представила..

---------------------------------------

Окей, от 10 минути стоя и се чудя какво да напиша.. Не знаех, че представянето на самата мен ще бъде изключително трудна задача..

---------------------------------------

Добре де, най-важното..

Казвам се Елеонора (за предпочитане 'Ел'), на (почти) 16 години от град Ямбол. Имам огромна страст към питбулите и Историята. И към бокса, обожавам този спорт, който между другото и тренирам.. Обичам да се снимам, не знам защо, вече ми е някаква мания.. като нямам какво да правя през часа и си изваждам телефона и си правя снимки :Р Ъъъ, като малка съм свирила на пиано и барабани.. което ми напомня да кажа, че непрестанно слушам музика, може би защото съм израснала сред музикално семейство. И даааа, нямам талант да пея. :)

За друго не се сещам в момента. 

Добре дошла на Аир :) Поздравче [pleZz] [lol]:
http://zazz.bg/play:d4329f13
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!