Автор Тема: София  (Прочетена 4308 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: София
« Отговор #75 -: Февруари 21, 2008, 20:03:29 pm »
И аз като Рени имам среща на класа, в петък вечер при това. Бих казала "Ще се видим другия път!", но не знам дали няма да ни се изчерпи накрая нездравословният ентусиазъм.

Наско, не бъди разочарован. Не само на организираните от теб срещи в София не се появява никой. Или много хора лъжат, че са оттук, или ние не сме им съблазнителна компания, или и Бог надали се сеща какво още извинение имат, за да не идват.

Приятно изкарване на който се появи.
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 20:06:04 pm от phibi »
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: София
« Отговор #76 -: Февруари 21, 2008, 20:45:05 pm »
Значи Юлето няма да дойде... Qween of the black hearts и ти си мълчиш засега... Така че не ми оставя нищо друго освен да обявя срещата за неосъществена... Хора не идвайте на срещата, няма да има никой... Достатъчно некадърни сме за да се съберем... или поне аз съм достатъчно некадърен за да ви събера... Е какво да се прави не всеки може да прави всичко... :)
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен JASSEN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 514
  • Пол: Мъж
  • Am...One of a kind!
Re: София
« Отговор #77 -: Февруари 23, 2008, 10:44:40 am »
Qween of the black hearts,tuik,burning_acid,{dulgokoska},phibi...казваите кои е свободен утре...ако някои има желание мое да ходим да пиинем нещо в центъра ;)
Винаги с ругата на пред...ако не живеш пълноцено поне се опитаи :) :) :)

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: София
« Отговор #78 -: Февруари 25, 2008, 00:53:10 am »
И разкажете сега как мина срещата...?
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: София
« Отговор #79 -: Февруари 25, 2008, 12:25:49 pm »
да и пак никой нищо не разбрал...дайте да се разберем като хората или се виждаме или поне да не се разбираме 9 дена 8 часа...до петък бяхме само аз и tuik И ЗА тва отложихме....са кво излиза че явно е имало среща........

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: София
« Отговор #80 -: Февруари 25, 2008, 19:50:26 pm »
са кво излиза че явно е имало среща........

А това как го реши?  :) Понеже виждам, че и теб, и мен са посочили да си дадем мнението, а очевидно нито едната го е направила, приемам, че и двете не сме отишли. Е, честно казано, не виждам и друг да е казал нещо. Което ме навежда на мисълта, че ако все пак е имало среща, то пак е била от двама човека, което, въпреки че е обичайната бройка за обявените мероприятия в София, все пак не е достатъчно, за да се чувства който и да е обиден, че не е бил поканен. А и това, очевидно, седи тук от... хм, два дни. Като го казах, и се присетих. Едно малко предложение, приемам, че грешката е и моя, щом не съм го направила преди това - следващия път нека предложенията да идват, да кажем, седмица преди датата. Да има време човек поне да каже, че няма да дойде.
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...