Автор Тема: Впечатления от 2007?  (Прочетена 1488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Впечатления от 2007?
« Отговор #15 -: Декември 28, 2007, 00:18:33 am »
Разбрах за сетен пат какво е да живееш за западна Европа и то в сърцето на Европа - Златна Прага, какво е да се учи в чужд университет, след толкова труд да се дипломираш, да се издигнем на много добра длъжност в много добра фирма. Постижения много, но нещо липсваше....... Но нали за това е 2008 година.
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Впечатления от 2007?
« Отговор #16 -: Декември 29, 2007, 19:28:16 pm »
2007 година беше една година, изпълнена с много емоции. Повечето от тях бяха положителни. Това е една година, която няма да забравя. Толкова неща се случиха...
Правих секс за първи път :)
Най-сетне бях заедно с моето любимо момче (и вече 8 месеца сме много щастливи). Отидох на най-добрия концерт в живота си - май месец на Europe в Ловеч. После Maiden, Manson, Purple, Helloween и Gamma Ray... Жалко, че не успях да отида в Каварна, но се надявам следващатата година да успея...
Научих много неща, дадох си сметка за още толкова... И се чувствам по-пораснала от преди :)
През лятото ходихме на река, събирахме се, мотаехме се насам-натам. Все приятни спомени...
Казано накратко: 2007 беше щастливата ми година
Пожелавам си предстоящата 2008 да бъде още по-прекрасна от изминалата 2007  [heart__]

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Впечатления от 2007?
« Отговор #17 -: Декември 30, 2007, 20:29:33 pm »
Няма да изписвам цели романи като другите - трудна. Много трудна. Не искам повече такива като тази. Дано 2008 да е по-добра.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Впечатления от 2007?
« Отговор #18 -: Декември 30, 2007, 21:06:58 pm »
Щом оживях, значи е била добра.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Susana

  • Новак
  • *
  • Публикации: 36
  • Пол: Жена
Re: Впечатления от 2007?
« Отговор #19 -: Декември 31, 2007, 02:00:49 am »
Много добре .. тази година много весели моменти .. само смях и простотиии ... :\ Лятото беше незабравимо .. много купони,много екскурзии ... Добре беше в даскало .. :] Малко слабо с гаджетата,но аз така си избрахх ;] Намерих много нови приятели и порастнах нравствено доста ... тва е в стегнат вид. :P
Хората станаха толкова студени ... празни погледи и души ...
Колко излишни думи ... Колко фалш, колко суета,а живота е един и е толкова кратък и красив.
Усмихни се,когато гледаш как спи любимия човек,защото не се знае дали утре ще можеш.
Направи добро,без да очакваш да ти се върне. Красотата не е в лицето,нито в жестовете и думите,
красотата е там,където малко достигат и са я открили .. в душата.
Be real :)