Автор Тема: Re: Интервю с dodic  (Прочетена 3710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #15 -: Декември 19, 2007, 21:24:06 pm »
Здравей и на теб Юле,

Аз ще те попитам също нещо, свързано с нея - кога ти е липсвало най-много, че по някаква причина не можеш да пишеш? И как си се справял с това, докато моментът отмине?



Кога ми е липсвала най-много музата ли?
Определено когато съм бил извън страната за по-продължително време. Ей тогава съм празен. Мисъл нулева. Няма за какво да се пише буквално. А как съм се справял - прибирам се в бг и всичко се нормализира. Странно, но наскоро забелязах, че пиша много като ме ядосат, ама все в тъмни чувства.

Искаш и история значи. Тук нещата могат да се проточат. :)
Ще съм кратък: Значи бяхме на зелено училище в Балчик, 6 или 7 клас. Първо решихме да се правим на ботаници и нашляпахме всички учебници с листа, зелени, сурови и познай... всичко стана като бутер баница. :) А после алчността ни доведе до там, че решихме да плячкосаме и всички шишарки по боровете, и нали сме си алчни все по от високо беряхме, докато не счупихме бора от прегъване. :)
Страх, бяг, по малрко цигари за утеха и после обратно на местопроизшествието да поправим щетите. То беше мазане с кал, превръзки с парцали, колчета, ама накрая пак ни разбраха. А наказанието ни беше леко, лекичко: Носихме торбите на лекарката до Шумен. Размина ни се.....

Благодаря ти за въпросите. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #16 -: Декември 19, 2007, 22:06:57 pm »
Здравей Qween of the black hearts,

1.По действителни събития ли пишеш или всичко е плод на прекрасно развито въображение?
2.В момента влюбен ли си?Ако да - Мислиш ли че си заслужава?
3.Мислиш ли че някога си обичал истински?Защо?


В повечето случаи - да, по реални събития. Преживяни, усетени неща намират отражение в сиховете ми. Такива, които са отминали отдавна, но нещо от тях все още тлее някъде в мен, и един ден ме събужда да го запиша някъде. Иначе въображението ми работи яко, и как иначе. Нали си изграждам образите, за да ги опиша, и си мисля, че всеки, който усеща стиха има такова въображение.

В момента дали съм влюбен - на път съм, и се мъча да се конролирам, но е трудно. Всяко едно влюбване си струва. Усещането, че живееш...

Обичал съм истински разбира се. Защо ли? Защото след раздялата ме боля прекалено дълго и прекалено силно, за да е било фалш.


Благодаря за въпросите. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #17 -: Декември 19, 2007, 22:36:49 pm »
Здравей Тони,

Страданието ли ти е по-добрата муза или щастието ?
Когато си сам какво правиш ,как разпускаш ?
Правил ли си нещо щуро ?Разкажи ни ако не е тайна ...

Момент да видя. :) Аз си ги разпечатвам на различен цвят листа според настроението, което носят. И така червените с в повече, значи щастието надделява тук. Пиша по-често за приятни неща.
Какво правя когато съм сам? Ръчкам нещо, чета, поправям нещо, ама рядко ми се случва и Слава Богу. :)

Щуротии Тони колкото щеш. :) Като зафичихме една гума от камион като малки по баира до нас, и в този момент минава автобуса, от малките чавдари. Като ги шибна странично, ако щеш вярвай отлепи го и без малко да го обърне. Че като слезе шофьорааааааааааа. Гонене, милиции, бой от нашите улелия.
По-прлесен пример, от преди да речем 10 год. на един приятел сестра му имаше гостенки от София - три момичета. И няма къде да спят, а аз като усложлив - хоп на нашия таван. Всичко нормално до два посред нощ. Полиция, буркани, приятеля ми идва - имаме проблем. А те нашите - бегалки. Избягали от тях и се чудят къде да се скрият. Че вдигнаха нашите на тревога, пак разправии и така...
Мога да ти пиша до Нова Година така. :)


Благодаря и на теб за въпросите. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #18 -: Декември 19, 2007, 22:46:48 pm »
Здравей Jane,

Първо благодаря за думите ти. :)


Та, аз искам да те попитам, какво е любовта за теб?
И кой е най-големият ти страх?


Ще ти отговоря възможно най-кратко. Любовта за мен е живот в живота. Иначе си просто сянка. Много думи съм отлюспил от сърцето си за нея.
Кота я нямаш - я искаш,
като я имаш - я пренебрегваш,
а като си отиде - търсиш нова.

Най-големия ми страх е живот със затворени очи. :)

Благодаря ти. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #19 -: Декември 19, 2007, 22:55:24 pm »
Здравей Мистър Флирт,


Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искал и също така кой е най-високият връх, който си изкачвал? Как би се описал на някой непознат?

За въпроса - като ме попитат, ще го пазная. :)
Най-високия връх предстои да кача, ама съм бил и на други високи и в живота и в Пирин планина. :)
Как бих се описал - виж ме и прецени.


Благодаря ти.
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #20 -: Декември 19, 2007, 22:59:43 pm »
Здрасти и на теб Градски,

Ех, че хубав въпрос.  :)
Снимкате е от Охридското езеро, докато се плацикахме с лодката из него. И беше много приятно.  :)

Благодаря. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Интервю с dodic
« Отговор #21 -: Декември 19, 2007, 23:19:46 pm »
здрасти  dodic



1.  Къде ще караш Новата Година....
2. Как намираш сили да се изправиш след личен неуспех..
3. Коя зодия си ?


Благодаря  :)
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Интервю с dodic
« Отговор #22 -: Декември 20, 2007, 10:40:17 am »
Здравей. Аз нямам въпроси. Просто искам да те поздравя за всичките страхотни творби.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #23 -: Декември 20, 2007, 21:50:59 pm »
Здравей Скорпионе,


1.  Къде ще караш Новата Година....
2. Как намираш сили да се изправиш след личен неуспех..
3. Коя зодия си ?

Ох, още не знам със сигурност. Вероятно в къщи до 12, а после в някой приятел, ще видим има още време. Аз всяка година решавам в последния момент. :)

Изправям се бавно, но все пак го правя. Моментно се затварям в себе си, премислям нещата, вадя си поука и тогава вдигам отново глава.

Зодията ми е Лъв.


Благодаря за въпросите. :)
Понякога, от себе си се скривам

Неактивен dodic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2441
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с dodic
« Отговор #24 -: Декември 20, 2007, 21:51:56 pm »
Благодаря Метеор, сърдечно.
Понякога, от себе си се скривам