Автор Тема: Интервю със sp1d3r4e  (Прочетена 3368 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2007, 17:45:07 pm »
 :arrow: Как разбра за stih4e и какво те накара да се регистрираш?
 :arrow: Какво би искал да получиш за Коледа?
 :arrow: Какво може да те накара да се откажеш от нещо, което искаш много силно?
 :) :) :)
Imagination, life is your creation!

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2007, 18:07:37 pm »
:arrow: Как разбра за stih4e и какво те накара да се регистрираш?
 :arrow: Какво би искал да получиш за Коледа?
 :arrow: Какво може да те накара да се откажеш от нещо, което искаш много силно?
 :) :) :)


1.... хм ... както ми помни главицата ... от много отдавна знам за стихче ... смисал има 2-3 години от както ми е рега май :) ... ама бях много зает и нямах много време за форумчето .... иначе разбхра от едно бившо гадже ... което вече не влиза но ... аз останах щото ми хареса :)

2. ам за коледа за сега нищо не искам ... то като дойде ще го получа така или иначе ... знам кой какъв подарък ще ми подари за коледа ... а за себе си иначе искам ... хмм .... повече приятни преживявания .... че в последно време нещо са се скрили от мене :)

3. Ам не се отказвам въобще или го оставям за по нататък ... когато съм казал да направя нещо няма начин да се разубедя да не го направя ... до сега сичко което съм си помислил и съм го направил :) .... иначе ако говорим от сексуална гледна точка едно кофти настроение на партнйорката ми ... и вече съм готов да се откажа ... щот няма смисал да се настоява :)
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~