Автор Тема: Помощ!Търся един стар филм...?  (Прочетена 1566 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mishleto0o0o0o

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Помощ!Търся един стар филм...?
« -: Май 26, 2011, 13:33:56 pm »
Здравейте,моля ви помогнете ми!От няколко месеца отчаяно се опитвам да намеря един много страр игрален филм,но не мога да си спомня как се казваше.Бях малка когато го даваха.Мисля че годината на излъчването му беше 1995-1996 ама не съм сигурна.Филмът не беше български,а жанрът му беше нещо между ужаси,мистерии.Ето и това,което си спомням от сюжета:Във филма се разказваше за една млада и красива зла жена и мъжът и.Те живееха в голяма къща.Една вечер жената умира(но тук не си спомням от какво умираше)съпругът и съкрушен от загубата, обикалял из къщата с мъртвата си жена на ръце и я оставил в една от стаите завинаги без да я погребе.Минават години и при самотния си баща се върнала дъщеря му.Тя искала да разбере,защо баща и я е пратил да расте далеч от дома?Вдовецът не се зарадвал от идването на дъщеря си,казвал и да си отива,защото е в голяма опасност..Девойката поискала да научи как е умряла майка и.Баща и и разказал.Също така и споделил,че мъртвата и от години майка обикаля тази къща.
През нощта бащата отишъл в стаята на дъщеря си,за да провери дали е добре,когато влязъл тя била завита през глава,дръпнал одеялото и видял,че момичето е мъртво-бледо като платно,но красиво без никакви рани и кръв.Вероятно това е било дело на майка и.Той много се натъжил,че не могъл да я спаси.
(Ясно помня последната сцена от филма)Мъртвата жена душеше мъжът си на леглото и в борбата свеща,която стоеше на шкафа падна и всичко се подпали.Филмът завърши как цялата къща гори в пламъци!!!








Неактивен mishleto0o0o0o

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Помощ!Търся един стар филм...?
« Отговор #1 -: Май 27, 2011, 09:48:19 am »
Извинете ме за грешката:Много стар филм.Искам да кажа:стар филм!!!  [lol]

Неактивен mishleto0o0o0o

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Помощ!Търся един стар филм...?
« Отговор #2 -: Юни 06, 2011, 11:25:41 am »
Здравейте отново.Намерих филма "Tales of Terror 1962" Самоче немога да намеря БГ субтитри само за първата част ми трябват"Morella" ..моля ако някой може да ми помогне да пише...!