Автор Тема: шамар или обида?  (Прочетена 4507 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: шамар или обида?
« Отговор #45 -: Юли 09, 2006, 20:52:02 pm »
според мен обидата е по-гадна от шамара..колкото и шамари да са ти ударени,болката в сравнение с обидата никога няма да е една и съща... [confused]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: шамар или обида?
« Отговор #46 -: Юли 09, 2006, 22:31:28 pm »
Не знам обаче аз като се ядосам или някой ако почне да ми се прави на интересен и ме е засегнал по няккакъв начин - ми не знам как става, ама все ги изкарвам хората извън релси(баща ми е разбивал врата заради мен, свяко ми за малко да хвърли монитора на компа, а един път за малко да строши телевизора, леля ми ме е хващала за раменете и ме е разтърсвала доста силно... а за гаджето да не говорим)...Бе не знам как става, ама хората наистина предпочитат да си мълча, щото като почна да говоря и почват да се чудят какво да строшат, за да не ме докопат...
Иначе мен повèче ме боли от обидата, но като се замисля - шамара зависи кога  и къде е направен, може да ме накара да се срина(ако е имало защо и причината е била основателна - т. е аз съм била виновна и съм го предизвикала)

между другото не винаги обидата наранява повече - ако не ти пука за отсрещната страна, която те обижда - едва ли би се почувствал наранен, но колкото и да не ти пука, ако някой те удари може и да се засегнеш...
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: шамар или обида?
« Отговор #47 -: Юли 10, 2006, 23:53:01 pm »
Болката причинена от една обидна дума е много по-силна, и не може да се сравни с болката изпитана от удара на шамара. Обидата  си остава обида.
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен eScaPisT

  • Mary{}Jane
  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 373
  • Пол: Жена
  • At the back of the beyond
Re: шамар или обида?
« Отговор #48 -: Юли 10, 2006, 23:56:09 pm »
Като се замисля - обида.. :)
Дори и да е в момент на афект, поне ще има върху какво да се замисля.. :)
Един шамар би бил прекалено "празен" :))

Разбирайте ме както искате
Destiny

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: шамар или обида?
« Отговор #49 -: Юли 11, 2006, 10:15:01 am »
Шамар предпочитам.Ще намеря начин да отвърна на удара.Мисля,че обидата би ми се отразила по - зле
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен radit0

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: шамар или обида?
« Отговор #50 -: Юли 11, 2006, 10:40:25 am »
обида но аз много лесно избухвам и става мазаляка но за шамар после оня ще изяде шамарите [sradlio]   :p
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш!!

Неактивен |-ZoE-|

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 610
  • Пол: Жена
  • ............nZ
Re: шамар или обида?
« Отговор #51 -: Юли 11, 2006, 11:55:51 am »
На което и да е от двете - винаги ще отвърна, и то така, че този който ме е обидил или ми е лепнал шамар ще измисли нещо друго , за да ми отвърне.... И почваме да се надпредварваме...И така докато завърим наравно или аз победя... Иначе , ако няма с какво да отговоря - просто си мълча... Така карам този , с който водя "битката" да се чувства.. не знам как да го обясня... като олигофрен.... а ако ми омръзне, просто питам "Още нещо?!" казвам чао (между другото това "чао" много обижда мойте приятелки  :> ) и се прибирам...


After a while you learn the difference between holding hand and falling in love. You begin to learn that kisses don't always mean something, promises can be broken just as quickly as they are made, and GOODBYES REALLY ARE FOREVER .

Неактивен raptorka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 73
  • If y0u w0nnA Be RiCh, y0u`Ve GoT To Be A BiTcH
Re: шамар или обида?
« Отговор #52 -: Юли 11, 2006, 12:34:02 pm »
охх хайде ,шамар
от обидите повече боли .
Имаше едно време една приказка: Един дървар казал на мечката: ^Бабо ,Мецо много ти мирише устата^.
Мечката казала: ^Хайде сега вземи брадвата и ме удари по главата, и се върни след 1 година,на това място^
Така и направил дърваря ,ударил мечката и като се върнал след една година,мечката излязла,и казала:
^Хайде сега намери каде ме удари с брадвата^
Дърваря търсил ,но нищо ,само лек белег бил останъл от удара.И тогава мечката казала:
^Ти ме удари толкова лошо ,за 1 година трудно се оправих,болеше ме много..........но сега все едно нищо е имало.НО ОщЕ ПОМНЯ ЛОшАТА ДУМА КОЯТО МИ КАЗА!
Не подминавай хората по пътя си нагоре, защото може да ги срещнеш по пътя си надолу!


Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: шамар или обида?
« Отговор #53 -: Юли 14, 2006, 03:13:52 am »
Така да думите болят повече от действията , но при мен е малко по различно. Малко кофти но мноого лошо детство съм имала свързано с насилие и шамара ще ми е по тежък от колкото някакви си думи.



Неактивен Gerry{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: шамар или обида?
« Отговор #54 -: Юли 14, 2006, 10:52:26 am »
според мен обидата е по-гадна от шамара..колкото и шамари да са ти ударени,болката в сравнение с обидата никога няма да е една и съща... [confused]

Неактивен Vanda1

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 365
  • Пол: Мъж
  • В живота не е важно от къде идваш и къде ще отидеш
Re: шамар или обида?
« Отговор #55 -: Юли 14, 2006, 10:56:40 am »
обида!!
Broken WingsTime is tickin' away

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: шамар или обида?
« Отговор #56 -: Юли 14, 2006, 13:48:34 pm »
по принцип обида,защото мога да отвърна,на думи се справям,а за пред хората също... и аз ще мога да го/я унижя пред тях,така че  :)

Неактивен taina_maina

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1715
  • Пол: Жена
  • ..::I mIsS You::..
Re: шамар или обида?
« Отговор #57 -: Юли 30, 2006, 23:43:56 pm »
Ми нито едното,нито другото ми се ще да ползвам!!Ако се налага....обида...С шамари почти не си служа,ама да има късмета някой да ми удари...Малей...  :>

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: шамар или обида?
« Отговор #58 -: Юли 30, 2006, 23:49:50 pm »
То и в шамара има доза обида, не само болка, все едно да питаш коя обида е по-приемлива  :)
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: шамар или обида?
« Отговор #59 -: Август 01, 2006, 09:39:18 am »
То и в шамара има доза обида, не само болка, все едно да питаш коя обида е по-приемлива  :)
Така де то точно това се пита.