Автор Тема: Българската Коледа - Подарете Надежда на дете в беда! Да бъдем добри поне сега!  (Прочетена 1050 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Започва благотворителната инициатива "Българската Коледа. Подарете надежда на дете в беда"

Започва благотворителната инициатива "Българската Коледа. Подарете надежда на дете в беда". Тя е по инициатива и под патронажа на президента Георги Първанов. Благотворителната кампания, която се организира за трета поредна година, набира средства за лечението на болни деца и за закупуването на медицинска апаратура и консумативи на нуждаещи се детски клиники и отделения. От тази година "Българската Коледа" има интернет адрес: www.bgkoleda.bg, който съдържа информация за новите деца и болници, които "Българската Коледа" ще подпомогне догодина.

По Коледа стават чудеса …
“Българската Коледа” е благотворителна инициатива, която набира средства за лечението на болни български деца. Ако си съпричастен към съдбата им, ако искаш да върнеш усмивката на техните лица,

подари им надежда,

обади се или изпрати SMS на номер 1117 за "М-Тел" и "Глобул" или набери 0900 1117 от телефон на БТК.

С всяко обаждане помагаш с 1 лев на дете в беда.

Можете да дарите пари и по банкова сметка № 1045397416 с банков код: 20080023, ОББ, клон "Св. София".

Помогни сега!








Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Аз лично задължително ще пратя ... надявам се и вие ,, каузата за мен лично наистина си заслужава .. а и защо да не бъдем хора ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Аз вече изпратих и ще продължавам [heart__] [heart__]
За децата винаги. [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
И аз ще изпратя! Каузата е благородна! [heart__]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
да,но ми е чудно,защо само по Коледа,а не по всяко друго време на годината не правят такива каузи  [evil] [shame]

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
да,но ми е чудно,защо само по Коледа,а не по всяко друго време на годината не правят такива каузи  [evil] [shame]
за рекламааа естествено [evil]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
да,но ми е чудно,защо само по Коледа,а не по всяко друго време на годината не правят такива каузи  [evil] [shame]
за рекламааа естествено [evil]

като че ли болните деца само по Коледа имат нужда  [evil] [evil]
« Последна редакция: Декември 06, 2005, 23:54:32 pm от Arinna »

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
да,но ми е чудно,защо само по Коледа,а не по всяко друго време на годината не правят такива каузи  [evil] [shame]
за рекламааа естествено [evil]

като че ли болните деца само по Коледа имат нужда  [evil] [evil]
така е  [heart__]

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Аз също изпратих,но наистина не трябва да се сещаме за тези дечица само по коледа или по празниците.Лично аз,от наблюдение знам,че децата не се радват толкова на хранителните продукти или играчките,те просто се радват че някой се е сетил за тях.И наистина е много благородно повече хора да проявяват съчувствие и малко човечност.Ако имате възможност посещавайте домове,клиники...просто раздавайте усмивки на тези деца
Would you die for the one you love?

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Аз също изпратих както и цялото ми семейство.Радвам се, че мога да помогна поне с това след като с друго не може да се помогне.Всеки буи трябвало да го направи [lol]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Защо не удържат на всеки абонат на Мтел и Глобул по 1 лев! Нищо няма да им стане,ако сметката им е 1 лев повече!
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
:) Това е доброволно, не могат да насилват хората... :)
Аз дарих едно левче. Вие дарихте ли също?

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Е..."насилват" не е точната дума!  [confused]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.