Автор Тема: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN  (Прочетена 7732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #60 -: Ноември 27, 2005, 23:00:33 pm »
ах, Боже :) Десито иска със същото :) Умете много добре да преценявает хората... :)


А аз тъй като се чудех какъв въпрос да ти задам и колкото повече се вуда, толкова повече не мога да го измисля... ще ти задам един странен, може би и глуповат :)

=> Ако имаше една едничка възможност да пропътуваш през времето - какво би променила :) въобще дали би променила нещо... или би се върнала даже още по-назад и да видиш някогъшния свят [намиг] Не забравяй - имаш една единствена възможност :)

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #61 -: Ноември 27, 2005, 23:28:18 pm »
Ако имаше една-едничка възможност да пропътуваш през времето - какво би променила :) въобще, дали би променила нещо... или би се върнала даже още по-назад и да видиш някогъшния свят [намиг] Не забравяй - имаш една единствена възможност :)
[plqs plqs] Добре си го измислила!
=За живота преди: искам да се върна в началото на Света; (ако може - на Вселената, но не се знае дали е имала "начало"), за да разбера най-сетне как е започнало всичко! [oops] [lol] Наистина, бих искала лично да се уверя...
=За живота ми сега: Искам да се върна 3 години назад и да променя една вечер, която съответно би променила коренно всички останали събития...
=И кое от двете избирам? Първото, защото ще съм от полза не само на себе си, но и на човечеството! [smile2]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #62 -: Ноември 28, 2005, 00:07:10 am »
ах [smile2] ти избра науката, това което не ни е известно... :)
Също както учените все още не са установили какво се случва през 10 на -41 секунда от експлозията [smile2] лелей... :)
А самото начало на света, хохохох, дедо Господ го е създал [lol] или многото каманяци и взирове [намиг]
Е, спирам да се е*авам с физиката [намиг]
« Последна редакция: Ноември 28, 2005, 00:25:13 am от Arinna »

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #63 -: Ноември 28, 2005, 17:58:53 pm »
 :) Ами, Диди, науката е много важно нещо. Не мога да си позволя да я подценя! [намиг] Макар, че има неща, които дори и тя, при цялото си желание, не може да обясни... [inlovee]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #64 -: Ноември 28, 2005, 21:36:49 pm »
от къде произлиза ника ти... защо точно той...защо милиш така за себе си  :question:
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2005, 00:34:09 am »
Я да налея масло в огъня за да стане интересно!  :> Знам, че рисуваш много хубаво! Една от твоите най - хубави творби имам честта да притежавам!   [slun] Защо реши да не се занимаваш повече с рисуване? Ако не професионално, тоби ли го приела като свое хоби?
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #66 -: Ноември 29, 2005, 12:09:24 pm »
Колко време е продължила най-дългата ти връзка и защо се разделихте ?!? :)
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #67 -: Ноември 29, 2005, 13:17:04 pm »
от къде произлиза ника ти... защо точно той...защо мислиш така за себе си  :question:
[lol] Това беше първият зададен въпрос в интервюто:
Ммммммм... първият въпрос е много интересен :)
Защо Дявол в небето?
Защото... има много причини. По принцип, винаги съм там, дето не ми е мястото... [lol] Определено не съм за небето, но съм била там... [shame] Един много специален човек някога ме наричаше "Ангелче", макар че не го заслужавах. Много държах на него. Никът му се превежда "Тъмният ангел". И, като негова противоположност, станах "Дявол в Рая" Така се регистрирах и... ето ме! [smile2] :>
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #68 -: Ноември 29, 2005, 13:27:28 pm »
Защо реши да не се занимаваш повече с рисуване? Ако не професионално, то би ли го приела като свое хоби?
[shame] След 8-ми клас исках да уча в художествена гимназия, но (както сама знаеш) родителите ми не само че не позволиха, но ми убиха и цялото желание: "Не, че не можеш, но с това няма да се издържаш. Не става за професия. Можеш повече! Не се ориентирай към рисуването!" - казваха те. [sad2] [cry] Тогава нямах избор - примирих се. Макар че не знам какво мога "повече" и с какво професията е "по-малко" и по-нищожна от останалите - аз не мисля така; напротив: тя е "нещо повече"!... Но пък и повече от нея... не знам друго дали умея...
След 8-ми клас вече ми беше внушено, че рисуването е "губене на време", купуването на материали е "загуба на средства"... А и новото училище ми отне свободното време, докато се приспособя... След година се опомних - понеже учих психология, но вече бях изгубила тренинг - вече не е същото... Няма ги идеите, няма го ентусиазмът... [cry]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #69 -: Ноември 29, 2005, 13:31:13 pm »
Колко време е продължила най-дългата ти връзка и защо се разделихте ?!? :)
А, това е въпрос от лексикона, на който съм отговорила: "Мммммммм, тайна! :> ".
Продължи достатъчно дълго, че и повече, бих казала, ако не броим "прекъсванията"... А ако ги броим, [oops] боя се, че още не е свършила... [smile2]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #70 -: Ноември 30, 2005, 08:23:17 am »
дяволице прелестна, да приключваме ли?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #71 -: Ноември 30, 2005, 14:01:38 pm »
Дяволице прелестна, да приключваме ли?
[lol] Ако това беше въпрос, то нека не е към мен. Ако няма други въпроси аудиторията, ако се е нагледала на спектакъла в Колизеума... Последната дума е на публиката. :)
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...