Автор Тема: вярно ли е.....  (Прочетена 2511 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: вярно ли е.....
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2006, 14:52:55 pm »
поне за мен е вярно..  [confused]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: вярно ли е.....
« Отговор #16 -: Февруари 12, 2006, 22:21:56 pm »
е...а защо когато си имам да не харча?просто човек си позволява неща.естествено че харчи повече но така й трябва да бъде.като има харчи като няма какво да харчи? [lol]
и аз мисля така, въпреки че за всеки си е различно...

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: вярно ли е.....
« Отговор #17 -: Юли 11, 2007, 00:22:11 am »
Строго индивидуално си е за всеки, но има разлика дали купуваш някаква стока с парите или ги харчиш за удоволствия. Лично аз не мога да търпя да имам пари в себе си. Никога не съм пестил и никога не ме е било яд за изхарчени пари. Винаги до дъно и до край, за да усетиш че си жив.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен I_Lov3_Him_Eternally

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1441
  • Пол: Жена
    • http://i-lov3-him-eternally.blogspot.com/
Re: вярно ли е.....
« Отговор #18 -: Август 23, 2008, 00:19:35 am »
мисля, че е напълно вярно ... всеки според положението си
wanna fall from the stars.. straight into your arms..

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: вярно ли е.....
« Отговор #19 -: Август 23, 2008, 10:31:51 am »
Има хора ,които постоянно са си с много пари в джоба си.Изкарват доста и въпреки всичко цепят стотинката на две .Ако успеят ,могат и твойте пари да вземат.Все гледат някой да ги почерпи,да минат метър... и т.н.Има и друга категория на безсмислените прахосници им казвам аз.Харчат за всякакви глупости.Като се почне от пластични операции и се стигне до купуване на дрехи на безбожно високи цени.Има и такива,които им се пада от време на време някаква по-солидна сумичка и си позволяват неща,за които дълго време са си мечтали.Но през другото време си правят сметката.Има и такива,които хем нямат ,хем харчат повече отколкото имат.Т.е. 2 печели ,за 5 харчи.
Така че не е общо правило ,а си зависи от човека и най-вече от акъла му. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: вярно ли е.....
« Отговор #20 -: Август 31, 2008, 22:43:47 pm »
Естествено, че зависи. Хората са различни, постъпките и желанията им също :)
За мен лично по-скоро е вярно. Когато имам повечко пари си угаждам и се глезя, но и винаги внимавам да не остана съвсем на червено. Не ми е свидно да давам на на заем, но и не одобрявам някой да се лепне за теб и да свикне да го храниш и поиш. И в същото време не обичам да вземам пари на заем - ако в момента нямам, просто се ограничавам и чакам "по-добри времена". :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: вярно ли е.....
« Отговор #21 -: Септември 01, 2008, 10:30:00 am »
но и винаги внимавам да не остана съвсем на червено.
И затова винаги ти ми даваше пари на даскало като останех без 1ст [lol] [lol]
« Последна редакция: Септември 01, 2008, 10:31:42 am от kalista »
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен bb_7

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
Re: вярно ли е.....
« Отговор #22 -: Декември 10, 2008, 12:58:59 pm »
Естествено ,че е вярно!Не вярвам да станеш милионер и да си купуваш пак същите червила от 10лв нали?Въобще целият ти живот се променя,няма как...Стандарта ти става друг.
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Someone tell me why
Did you have to go
And leave my world so cold

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: вярно ли е.....
« Отговор #23 -: Декември 10, 2008, 20:28:04 pm »
Мисля, че е вярно...Просто се вдига стандарта на живот и изобщо разбиранията за цените...
За мен точно твърдението е вярно...Каквото имам, го харча и най-лошото е, че не разпределям парите си правилно...
Знам, че сега го правя, защото всичко идва от родителите ми, знам, че не е правилно и може би, когато аз започна сама да изкарвам тези пари, ще значат повече за мен [shame]
Другата ми грешка е, че ако имам парите и си харесам нещо за 150лв примерно, знам, че еди си къде, през 2 улици го има за 100, но искам сега и дори понякога мързела ме е спирал [oops]

Само в някои моменти се усещам какво всъщност правя  [shame]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: вярно ли е.....
« Отговор #24 -: Декември 10, 2008, 21:46:11 pm »
Да,и при мене е вярно  [confused] аз като имам повече пари, харча повече, защото знам,че мога да си позволя повече.
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.