Автор Тема: Има ли дядо Коледа?  (Прочетена 1802 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2005, 20:40:19 pm »
 [plqs plqs] [plqs plqs] [plqs plqs] [plqs plqs] [много съм щастлив] [много съм щастлив]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2005, 21:28:09 pm »
Като бях малка адски много исках да се запозная с Дядо Коледа и да бъда негова Снежанка  [smile2] [lol] Имам много смътни спомени .. но си спомняма как когато бях на 3 или 4 в нас дойде съседа ми,облечен като Дядо Коледа.. а аз взех че се уплаших от него и се скрих в другата стая  [lol] Страшно много искам да вярвам че има Дядо Коледа... такъв като по анимационните филмчета.. Онзи Дядо Коледа който в навечерието на Коледа лети с шейната си в небето и пуска подаръци през комина ..  [think] :pp [smile2]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #17 -: Ноември 27, 2005, 22:37:08 pm »
Аз вярвах в Дядо Коледа до 13годишна хахаххахха , ужассс...но сега вече не естествено , ее може би малко да , защото все пак няма невъзможни неща...Много ми се иска наистина да има [коледа]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2005, 22:40:33 pm »
И да го няма онзи добър белобрад старец,всеки си ма някой който го кара да се чувства щастлив и значим,само защото го обича. :flyingkiss:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2005, 15:55:53 pm »
има..ако вярваш, че има..ако не вярваш, значи няма  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен stankoff

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 639
  • Пол: Мъж
  • уеб дизайнер
Има ли дядо Коледа?
« Отговор #20 -: Декември 21, 2005, 16:56:51 pm »
Цитат
През декември 1897 година в редакцията на в. “Ню Йорк пост” се получава писмо от едно осемгодишно момиченце, което по съвет на баща си моли авторитетния вестник да й отговори на въпроса има ли наистина дядо Коледа. ...

Прочетете цялата история ТУК.

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #21 -: Декември 21, 2005, 17:30:57 pm »
МНОГО КРАСИВО :)!

     А пък аз самия съм Дядо Коледа когато съм в България! Това ми е най - любимото преобразяване! Забележете, не се правя на Дядо Коледа, а съм Дядо Коледа!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #22 -: Декември 21, 2005, 17:37:11 pm »
Прекрасно е това, което и е казал Мистър Чърч ... наистина ние, хората трябва да осъзнаем, че най - красивите неща на този свят са тези, до които не можем да се докоснем, защото те са вътре в самите нас!!!
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #23 -: Декември 21, 2005, 19:13:46 pm »
 [bravisimo] [a taka]
А когато детето порасне и иска отговор на този въпрос какво да кажа? [inlovee]
Да измисля ли приказка или .......да и кажа че той е в сърцето и не другаде? [heart__]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен menti4ka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 227
  • Пол: Жена
  • ~Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях!~
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #24 -: Декември 21, 2005, 19:21:01 pm »
дядо коледа съществува,но в една малко по-различна форма.той се крие в сърцата на хората,в погледа на едно малко дете което с усмивка се сеща за него.това е коледния дух който ни посещава на тези хубави семейни празници.дядо коледа се крие в наша душа,за да сме малко по-добри по коледа.затова има и ще има дядо коледа  [коледа]

Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #25 -: Декември 22, 2005, 08:29:36 am »
дядо коледа съществува,но в една малко по-различна форма.той се крие в сърцата на хората,в погледа на едно малко дете което с усмивка се сеща за него.това е коледния дух който ни посещава на тези хубави семейни празници.дядо коледа се крие в наша душа,за да сме малко по-добри по коледа.затова има и ще има дядо коледа  [коледа]

Браво ментичка
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #26 -: Декември 22, 2005, 11:45:30 am »
да, има..трябва човек само да вярва  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен stankoff

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 639
  • Пол: Мъж
  • уеб дизайнер
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #27 -: Декември 22, 2005, 16:14:19 pm »
Идеята беше да прочетете писмото към което съм дал линк, но някои май са го пропуснали  :)

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Има ли дядо Коледа?
« Отговор #28 -: Декември 22, 2005, 17:54:55 pm »
хубаво е ама Дядо Коледа няма!