Автор Тема: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN  (Прочетена 7743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #30 -: Ноември 26, 2005, 19:01:16 pm »
Как и кога разбра, че имаш дарбата да пишеш?
[oops] Ама аз имам ли? ... Всъщност, започнах да пиша, когато почувствах нужда от това. Като малка съм писала, но първите опити обикновено не ги споменавам... По-късно - 7-8 клас - започнах на шега да изменям текстовете на някои чалга-хитове, защото бяха плоски и не ми харесваха... Постепенно започнах да им правя свои варианти... В един момент - и свои стихове... А когато спрях да си водя личен дневник, започнах съвсем активно - тогава почувствах нуждата...
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #31 -: Ноември 26, 2005, 20:38:46 pm »
Ееее,най-после и аз да се вредя.От началото дебна интервюта и все ме изпреварва някой [pleeeez].Та въпроса ми е:

Би ли купила приятелство?(Под купуване разбирай жестове на внимание ,подаръци и въобще всичко,каквото се сетиш,ако усещаш че даденият човек ти е скъп,ама той още не го е разбрал) [въх кво направих]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #32 -: Ноември 26, 2005, 20:50:32 pm »
Би ли купила приятелство?(Под купуване разбирай жестове на внимание ,подаръци и въобще всичко,каквото се сетиш,ако усещаш че даденият човек ти е скъп,ама той още не го е разбрал)
[think] Малко се съмнявам, че съм разбрала добре въпроса, но поне по това, което схванах... Ами, не бих купила приятелство, но бих се борила да го заслужа. Приятелството се създава само с честност, с искреност, а не с хитрини. :)
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

PurpleANGEL

  • Гост
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #33 -: Ноември 26, 2005, 20:58:49 pm »
Малко по-различен въпрос: :p

Направи ми впечатление, че често украсяваш стиховете си в цветове, което е готино но...

Защо го правиш? И какво показваш с това от твоя гледна точка?  [think]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #34 -: Ноември 26, 2005, 20:59:56 pm »
Ми да ,ти си честна ,искрена,обаче отсреща не ти вярват ,ти пак продължаваш да го доказваш или в един момент се отказваш?
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #35 -: Ноември 26, 2005, 21:04:49 pm »
Ми да ,ти си честна ,искрена,обаче отсреща не ти вярват ,ти пак продължаваш да го доказваш или в един момент се отказваш?
Просто съм себе си - нито повече, нито по-малко. Не обичам "натегачите", затова най-много се страхувам от това да не досадя някому или да не изглеждам така в нечии очи. Прави каквото трябва, пък да става каквото ще! [cool] Просто оставам себе си. Ако ме приемат такава - добре; ако ли не - оттеглям се. [think] Хората не винаги са съвместими.

Надявам се, че сега съм разбрала въпроса. [shame]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #36 -: Ноември 26, 2005, 21:08:45 pm »
Да,благодаря :flowers: .Разбрах те и аз така правя вече.
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #37 -: Ноември 26, 2005, 21:15:37 pm »
Малко по-различен въпрос: :p

Направи ми впечатление, че често украсяваш стиховете си в цветове, което е готино но...

Защо го правиш? И какво показваш с това от твоя гледна точка?  [think]

[smile2] Радвам се, че си го забелязал. Причината е различна, но една от тези:

=подчертавам места, които бих искала да бъдат забелязани и запомнени
=подчертавам редове, когато римата е с нещо по-особена (например, когато римувам през 2 реда, а не обичайното - през един)
=подчертавам за повече "образност" (кръвта е червена; растенията са зелени...)
=подчертавам синтезирания смисъл (ако има такъв), както сега например в отговорите...



Изобщо, подчертавам, когато когато искам да концентрирам вниманието върху нещо точно определено.
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #38 -: Ноември 26, 2005, 21:31:06 pm »
Сега, така, на теб Аринна сестра ли ти е или да или не знам защотото съвсем се обърках  [think2] [think2] [think2] [think2] [think2]
« Последна редакция: Ноември 26, 2005, 22:38:27 pm от Arinna »
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #39 -: Ноември 26, 2005, 21:34:33 pm »
Сега така: на теб Аринна сестра ли ти е? Или да, или не знам, защото съвсем се обърках  [think2] [think2] [think2] [think2] [think2]
[lol] Да, кръвна, истинска СЕСТРА, която много, много обичам! [intimo]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #40 -: Ноември 26, 2005, 21:38:13 pm »
Ето и аз да се вредя да си задам моето въпросче [lol], което е следното: Какво искаш да те питат, а никога не са го направили до сега, и др е: влизаш в празна бяла стая какво е нещото което ще вземеш с теб?
« Последна редакция: Ноември 26, 2005, 22:38:51 pm от Arinna »
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #41 -: Ноември 26, 2005, 21:48:26 pm »
Какво искаш да те питат, а никога не са го направили до сега?
[think] Караш ме да се замисля много... Честно казано, не знам. Свикнала съм аз да питам, а не мен да ме разпитват... Предпочитам да не давам много отговори. [shame] :>
Влизаш в празна бяла стая. Какво е нещото, което ще вземеш с теб?
[lol] Компания! ... Шегувам се!... [lol] Усмирителна риза!... Пак се шегувам... [lol] Четки и бои - на всяка цена и този път не се шегувам!
 [ляля]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #42 -: Ноември 27, 2005, 01:12:39 am »
Имаш ли планове да издаваш стихосбирка?
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #43 -: Ноември 27, 2005, 01:30:52 am »
Нa колко годинки си:)
« Последна редакция: Ноември 27, 2005, 01:31:31 am от Arinna »
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: Интервю с DEVIL_IN_HEAVEN
« Отговор #44 -: Ноември 27, 2005, 01:36:58 am »
аа ама вий задавате по няколко въпроса ...не е честно! тогава и аз ще си позволя да попитам още нещичко  :arrow: В какво намираш утеха,когато се чувстваш огорчена и предадена... [think]
« Последна редакция: Ноември 27, 2005, 01:39:50 am от KUKLI4KATA »
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.