Автор Тема: Марихуаната - легална: за или против?  (Прочетена 5236 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #45 -: Декември 03, 2005, 19:11:26 pm »
 [oops]
бухахахах, човече, кефиш ма [lol]

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #46 -: Декември 03, 2005, 19:33:00 pm »
Цитат
Цитат на: ludnegar в Днес в 05:31:34 pm
МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ИЗВЪНРЕДНОТО ВКЛючВАНЕ - ОБАчЕ ОТДАВНА НЕ БЯХ Я ПОГЛЕЖДАЛ ТАЯ ТЕМА И ВЛИЗАМ И 6ТО ДА ВИДЯ ? С оглед на нецензурния вид на анкетата, тя е премахната! ООООО МОМИчЕТА ВИЕ АКЪЛ ИМАТЕ ЛИ ?ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е НЕЦЕНЗУРНО ?МАЙ НЕ ЗНАЕТЕ.
НЕЦЕНЗУРНО Е НАПРИМЕР КОГАТО НЯКОЙ НАПИшЕ : НА МАЙКА ВИ ПУТКАТА или пък КОЙТО НЕ СЛУшА СЕПУЛТУРА ДА МИ ЯДЕ КУРА иии такива работи.ТВА СА НЕЦЕНЗУРНИ НЕщА,НО МОЯТА АНКЕТА НЕ Е НЕЦЕНЗУРНА И НАЙ-КУЛТУРНО ВИ МОЛЯ ДА СИ МИ Я ВЪРНЕТЕ ОБРАТНО В СЪщИЯТ ВИД КАКТО СИ БЕшЕ ПРЕДИ ДА Я ИЗТРИЕТЕ ПО ТАКЪВ БЕЗОТГОВОРЕН И ЛОООЛ ЦИНИчЕН НАчИН.
щото накрая да не стане така че да трябва да ми модерирате всяка дума!!!!!!
ИВООО да не кажеш след тва че не съм ги предупредил.Аз нямам нищо против критиките , обаче когато някакви ....... почнат да ми барат темите само за да покажат на сички от форума кви големи модератори са - тва вече наистина го зимам много ама много навътре.Който не харесва начина ми на изразяване просто да не чете постовете ми ......
   Да и на мен така ми изтриха една тема, ама какво да се прави? Децка аудитория! Даваш лош пример момче lol!!! Тука за марихуани ще ми поства пред 13 годишни деца.(нищо че някои от тях правт френски ласки на приятелите си! )   

Не знам някой дали е чел анкетата в първоначалния й вид! Не съм я трила на своя глава и е много тъпо да се обиждаме по този начин! Изказвайте се, когато знаете за какво става въпрос! И обясни ми, ако обичаш понятието "деца"! Кого имаш предвид?
Цитат
Цитат на: Arinna в Ноември 20, 2005, 04:40:02 pm
Недей да пробваш, че после оттърваване няма! evil
   Сигурна ли си? lol lol lol
Убедена съм!!!

ludnegar, без да се обиждаме, ако обичаш! Вярно е, че тук всеки свободно може да си изказва мнението, но след като не един и двма ми обърнаха внимание за съдържанието на анкетата ти, се консултирах и реших да я изтрия! Не мога да я възстановя! Интересно ми е обаче, дали забеляза, че и заглавието й е сменено! Нещо от типа "МИ НЕМА", едва ли обяснява за какво става въпрос! Не се заяждам и не искам да обиждам никого, но мисля, че трябва да се уважаваме повече!
??? [wish all my love]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #47 -: Декември 03, 2005, 19:39:20 pm »
     Според мен деца са тези, които не са навършили 14 години ( както е и по закон ) т.е 13 годишните са в списъка. А кого имам пред вид - разгледаи анкети и постове на 14 годишни момиченца, които питат за противозачатъчни и си отговори сама на въпроса.

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #48 -: Декември 03, 2005, 19:45:52 pm »
Аз да ти изглеждам на дете? Много добре знам за какво става въпрос и къде какво се поства в този форум! Това ми е работата и я приемам доста отговорно! Тук обаче не става дума за темата, а за анкетата! Не си я чел, така че недей взимаш мнение! Щом съм я изтрила, значи има защо!!! [evil]
« Последна редакция: Декември 03, 2005, 19:47:38 pm от Arinna »
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #49 -: Декември 03, 2005, 19:52:41 pm »
Моля, моля! Престанете с глупавите нападки!
И аз си приемам моята длъжност на сериозно, и все пак не изтрих онова отвратително мнение на Караман, нали? :(
Мисля, че децата имат нужда да знаят за марихуаната, но да знаят за това кой как и къде си е бил ч**** е без значение... по-скоро ще се чудат в що за свят живеят...

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #50 -: Декември 03, 2005, 19:53:36 pm »
Аз да ти изглеждам на дете? Много добре знам за какво става въпрос и къде какво се поства в този форум! Това ми е работата и я приемам доста отговорно! Тук обаче не става дума за темата, а за анкетата! Не си я чел, така че недей взимаш мнение! Щом съм я изтрила, значи има защо!!! [evil]
   Дори не съм си помислял, че си дете. Не знам откаде такива мисли греховни в главата ти. Пък за останалото ...  здраве да е!

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #51 -: Декември 03, 2005, 22:10:49 pm »
 [not fair] аз как си кръщавам темите си е моя работа-на модераторите не им е работа да сменят имената на темите,а да следят за нару6ения и други такива щуротии.Значи махаш ми ти анкетата щото заглавието МИ НЕМА ти се сторило нецензурно а НА МАЙКА ВИ ПУТКАТА си седи.Тва наистина е интересен критерии.Тук май трябва да се замислим дали някой си върши както трябва работата.Като не можеш да ми върнеш темата ще направиш друга същата ако обичаш.Съжалявам ако съм обидил някой на тема деца - явно на 17 год ти си една възрастна дама :).В тоя форум приемам да ми закача темите и писанията само 1 човек и той е Иво или дон-нутсо както го знаете повечето.Иво много теми ми е трил ама преди тва говори с мен и се разбираме като големи хора , а не като ДЕЦА.изтрила темата и след тва разправя че видиш ли ... ама аз нали консултирала съм се с не знам ти кой и прочее.Тва е една основна разлика между децата и големите.Големите не бягат от отгорност за постЪпките си и не си търсят извинения.Ако беше голяма щееше най-малкото да се извиниш и да намериш начин да си изчистиш ЛАЙНАТА...И аз не искам да се карам с никой и не искам да има нападки,само че писането за мен е нещо много лично и когато някой така ми резили нещата го приемам мнооого навътре както вече казах.Много е радващо че един двама са ти обърнали внимание за мойта анкета ама като имат нещо пртов нея да се обурнат мен а не към някой който явно няма нищо общо с цялата работа ,нищо че пред ника му гордо се мъдри думичката МОДЕРАТОР.Аз съд дълбоко възмутен и обиден от това ЛАЙНАРСКО и дискримиращо отнешение спрямо творенията ми и от следва и към самия мен.чел доста по нецензурни неща във тоя форум ама не са изтрити.щото явно можем да четем всякви ОЛИГОФРЕНИЗМИ, от рода на : ПОМОщ ИЗПУСКАМ ГО -гаджето ми е под домашен арест ... или пък :какво ядохте снощи или пък аз харесвам сашко ама си падам и по гошко ама сашко има по ГОЛЯМА ПИшКА от веско което не го прави по силен ... помогнете ми дайте съвет.Има толкова много ЛАЙНА в тоя форум колкото няма и в градски кенеф във Токио,но някой решил точно с мойта тема да се ебава.Те ти булка хеви метъл или ново 20 образно казано.Не съм съгласен...Ако това отношение скъпи ми модераторки не се промени обещавам да ви създам,но не смятам че трябва да опорочаваме форума само заради това че някаква МАЛКА ПИКЛА решила да си придаде малко важност.ето сега вече мойто момиче можеш да се чувстваш обидена,защото о,боже аз го направих.Само че както се случва често в любовните романи с трагикомичен край , на мен ми дреме на МАЛКАТА чЕРНА ПИшКА... [na na]

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #52 -: Декември 03, 2005, 22:18:07 pm »
Първо искам да ти благодаря за комплимента, че съм на 17 годими! Много мило!  [inlovee] Само че, скъпи мой, аз съм на 23 години! Би могъл да видиш профила ми!  [confused] Второ, не си придавам важност като се "ебавам" с твоята тема! Интересно ми е, къде си открил подобни заглавия във този форум! Трето: не се обиждам ни най - малко от думите ти! Никога не бих използвала такъв език за да кажа на някого, че не е прав! Четвърто: Мислех, че точно това ми е работата във форума! Да следя за груби грешки и нецензурни изказвания! Пето: ако действително се бях заяла с теб, темата ти нямаше да я има! Пак повтарям: Просто си гледам работата! Ако имаш някакви възражения срещу мен, просто е - оплачи се на админа! Той да реши! Това е от мен!  [evil]
« Последна редакция: Декември 03, 2005, 23:15:08 pm от Arinna »
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #53 -: Декември 03, 2005, 22:23:34 pm »
 [oops] [oops] [oops] [oops] [oops] [oops] [oops]

Ами аз мисля , че Аринна си е много права и я подкрепям напълно.....
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #54 -: Декември 03, 2005, 22:25:11 pm »
[oops] [oops] [oops] [oops] [oops] [oops] [oops]

Ами аз мисля , че Аринна си е много права и я подкрепям напълно.....
Благодаря, за което! [inlovee]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #55 -: Декември 03, 2005, 22:57:20 pm »
аз пък мисля, че ludnegar си е много прав, ама какво от това? [confused]

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #56 -: Декември 04, 2005, 01:06:38 am »
Аз пък мисля, че и двамата грешат :)
Понеже темата трябва да я има, но в същото време не бива да бъде питанка дали трябва да бъде легализиран Канабиса :) Темата би трябвало да влючва и последиците от него и това какво представлява...

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #57 -: Декември 04, 2005, 03:57:35 am »
А дали не може да има друга тема за " Канабиса и последиците от него", написана от някой, който много разбира? А публикациите на хората да си стоят както са си? Ама то да напишеш нещо се иска най - малкото усърдие ....  не е като да триеш.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #58 -: Декември 04, 2005, 04:19:52 am »
Че то и тази тема върши работа. Нужно и е малко преработка [lol]
И като се замисля, в мойто градче нищо че е малко - масово се пуши подобно нещо... те хората свикнаха [confused]
Обаче всички трябва да знаете това!


Канабис (идийски коноп)
Хашиш е смолата на индийския коноп. Изсушеното и ситно нарязано растение е нарича марихуана. Канабисът е най-разпостраненият от нелегално използваните наркотици, а възможните рискове са слабо разбрани от тези, които го употребяват. Той не принадлежи към нито една от другите групи, тъй като има едновременно и депресивни ефекти, а и като стимулантите усилва сърдечната дейност. Марихуана (трева, ганджа) - цветове и върхови листа от канабис. Обикновенно съдържа семена и стебла. Има силен мирис. Пуши се в лула или свита на ръка цигара. Влияе върху настроението и мисленото, подобно на алкохола и може да предизвика леки халюцинации и увреждане на белите дробове. Честото пушене на марихуана е свързано с нарастване на риска от бронхит, емфизем и рак на белите дробове. Наблюдава се слаба умствена мотивация и нарушаване на способността за концентриране.
Ефекти при употреба на канабис:
  - Краткотрайни ефекти: ефектът при пушене започва след около 5 мин. и продължава 2 - 4 часа.При поглъщане постепенно се появява чувство за глупост и ленивост, концентрацията и краткотрайната памет са забележимо нарушени. Употребяващите канабис чувстват спокойствие , отпускане, говорят активно. Цветовете са по-ярки, звуците - по-ясни. Апетитът нараства особено за сладко. Физическите ефекти включват нарушена координация и баланс, ускорен сърдечен ритъм, зачервени очи, суха уста, пресъхване на гърлото;
  - Дълготрайни ефекти: признаците на хронична тежка употреба включват загуба на мотивация, трудности с паметта и концентрацията. От пушенето се уврежда дихателната система. Една цигара марихуана съдържа много повече катран от обикновена силна цигара. Катранът в канабисовият дим има много по-високо съдържание на ракообразуващи агенти, отколкото катрана на цигарения дим;
  - Толеранс и зависимост: Психологична зависимост от канабис може да се прояви при тежка редовна употреба. Абстинентните синдроми включват безпокойство, нервност, потене и загуба на апетит, проблеми със съня.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #59 -: Декември 04, 2005, 09:42:21 am »
www.promena.org !!! за непросветените!
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах