Автор Тема: Марихуаната - легална: за или против?  (Прочетена 5237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: МИ НЕМА
« Отговор #30 -: Ноември 18, 2005, 20:39:37 pm »
хахах миличка аз мога да пиша по много за всеки наркотик , но това трябва да го пожелаят хората :) стига да кажат да ще го напиша но аз мога да пиша само за произхода рисковете и ефекти и дефекти които дава тревата ако пожелаете ще пиша
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: МИ НЕМА
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2005, 20:45:23 pm »
да го правят като в Холандия :)
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Haiverov

  • Гост
Re: МИ НЕМА
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2005, 12:01:45 pm »
Само ще спомена, че тревата в Холандия, е много много ама адски много разрешена със закон.Винаги съм смятал, че не е нужно човек да има по 200 000 поста в този форум.Понякога, когато не знаем и сме неподготвени е много по - добре да мълчим отколкото да предизвикване тих кикот под масата :)
« Последна редакция: Ноември 19, 2005, 17:17:19 pm от Arinna »

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: МИ НЕМА
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2005, 12:51:17 pm »
значи трябва само да каже някои неща 1 НИКЪДЕ ПО СВЕТА тревата НЕ Е ЛЕГАЛИЗРИАНА ТЯ Е ПРОТИВОЗАКОННА НА ВСЯКЪДЕ ПРОСТО НЕ СЕ ПРЕСЛЕДВАС ОТ ВЛАСТИЕ 2  всеки наркотик водли след себе и друг..... и ако искате аз бих помолила дете на хаоса да напише нещо по темата защото и аз мога но няма да е така исчерпателно ако тя ви го каже
тцтцт ..  хахахахах .. мила, недей така .

Неактивен Sweet_Dreams

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 379
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална или не?
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2005, 17:55:35 pm »
Мда в Хландия е разрешена.една приятелка е била там и ми каза,че има специални магазини за това и са разрешени.

-deleted picture by Iv0_b0y-

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална или не?
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2005, 18:01:53 pm »
Аз съм против! [evil]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2005, 16:40:02 pm »
Недей да пробваш, че после оттърваване няма! [evil]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #37 -: Ноември 21, 2005, 00:29:36 am »
така ли ? хах  :) [cool]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #38 -: Ноември 21, 2005, 17:01:32 pm »
Мой близък така затъна! Не се шегувам! [evil]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #39 -: Ноември 21, 2005, 18:29:36 pm »
Виж .. това да "затънеш" заради марихуаната е ебати единичния случай - 1 на хиляди сигурно...тук говорим по-глобално...
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #40 -: Ноември 21, 2005, 18:59:40 pm »
Хей, баси тука ко стана :)
Не е ли по-вероятно човек да затъне от цигарите, не от тревата, 'щото ако е така - няма начин да се пристрастя към марихуана... :)

Неактивен bg-radio-fan

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 86
  • Пол: Мъж
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #41 -: Ноември 23, 2005, 08:54:59 am »
Пафкал съм преди около 5 годинки но мога да кажа че не ми е харесвало в смисал пушил сам около 10-15 пъти и това,но има хора който им действа супер един прост пример един познат след като се бе напушил излезе и изкара 5 на класното по математика, ако не се лъжа една обикновена цигарка е по - вредна от една с марихуана, поправете ме, ако се лъжа. Нека си бъде легална за тези който искат си пафкат спокойно, а не да се крият от куките и тем подобни.
« Последна редакция: Ноември 23, 2005, 13:57:55 pm от Arinna »
"Не зная как, къде, защо любовта е страх за мен.
За мен е страх и но защо - как искам да съм в нейн плен. Къде е тя, защо я няма, а дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна погълна сянката прекрасна."

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #42 -: Декември 03, 2005, 17:31:34 pm »
МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ИЗВЪНРЕДНОТО ВКЛючВАНЕ - ОБАчЕ ОТДАВНА НЕ БЯХ Я ПОГЛЕЖДАЛ ТАЯ ТЕМА И ВЛИЗАМ И 6ТО ДА ВИДЯ ? С оглед на нецензурния вид на анкетата, тя е премахната! ООООО МОМИчЕТА ВИЕ АКЪЛ ИМАТЕ ЛИ ?ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е НЕЦЕНЗУРНО ?МАЙ НЕ ЗНАЕТЕ.
НЕЦЕНЗУРНО Е НАПРИМЕР КОГАТО НЯКОЙ НАПИшЕ : НА МАЙКА ВИ ПУТКАТА или пък КОЙТО НЕ СЛУшА СЕПУЛТУРА ДА МИ ЯДЕ КУРА иии такива работи.ТВА СА НЕЦЕНЗУРНИ НЕщА,НО МОЯТА АНКЕТА НЕ Е НЕЦЕНЗУРНА И НАЙ-КУЛТУРНО ВИ МОЛЯ ДА СИ МИ Я ВЪРНЕТЕ ОБРАТНО В СЪщИЯТ ВИД КАКТО СИ БЕшЕ ПРЕДИ ДА Я ИЗТРИЕТЕ ПО ТАКЪВ БЕЗОТГОВОРЕН И ЛОООЛ ЦИНИчЕН НАчИН.
щото накрая да не стане така че да трябва да ми модерирате всяка дума!!!!!!
ИВООО да не кажеш след тва че не съм ги предупредил.Аз нямам нищо против критиките , обаче когато някакви ....... почнат да ми барат темите само за да покажат на сички от форума кви големи модератори са - тва вече наистина го зимам много ама много навътре.Който не харесва начина ми на изразяване просто да не чете постовете ми ......

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #43 -: Декември 03, 2005, 18:58:09 pm »
Недей да пробваш, че после оттърваване няма! [evil]
   Сигурна ли си? [lol] [lol] [lol]

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Марихуаната - легална: за или против?
« Отговор #44 -: Декември 03, 2005, 19:09:15 pm »
МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ИЗВЪНРЕДНОТО ВКЛючВАНЕ - ОБАчЕ ОТДАВНА НЕ БЯХ Я ПОГЛЕЖДАЛ ТАЯ ТЕМА И ВЛИЗАМ И 6ТО ДА ВИДЯ ? С оглед на нецензурния вид на анкетата, тя е премахната! ООООО МОМИчЕТА ВИЕ АКЪЛ ИМАТЕ ЛИ ?ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е НЕЦЕНЗУРНО ?МАЙ НЕ ЗНАЕТЕ.
НЕЦЕНЗУРНО Е НАПРИМЕР КОГАТО НЯКОЙ НАПИшЕ : НА МАЙКА ВИ ПУТКАТА или пък КОЙТО НЕ СЛУшА СЕПУЛТУРА ДА МИ ЯДЕ КУРА иии такива работи.ТВА СА НЕЦЕНЗУРНИ НЕщА,НО МОЯТА АНКЕТА НЕ Е НЕЦЕНЗУРНА И НАЙ-КУЛТУРНО ВИ МОЛЯ ДА СИ МИ Я ВЪРНЕТЕ ОБРАТНО В СЪщИЯТ ВИД КАКТО СИ БЕшЕ ПРЕДИ ДА Я ИЗТРИЕТЕ ПО ТАКЪВ БЕЗОТГОВОРЕН И ЛОООЛ ЦИНИчЕН НАчИН.
щото накрая да не стане така че да трябва да ми модерирате всяка дума!!!!!!
ИВООО да не кажеш след тва че не съм ги предупредил.Аз нямам нищо против критиките , обаче когато някакви ....... почнат да ми барат темите само за да покажат на сички от форума кви големи модератори са - тва вече наистина го зимам много ама много навътре.Който не харесва начина ми на изразяване просто да не чете постовете ми ......
   Да и на мен така ми изтриха една тема, ама какво да се прави? Децка аудитория! Даваш лош пример момче [lol]!!! Тука за марихуани ще ми поства пред 13 годишни деца.(нищо че някои от тях правт френски ласки на приятелите си! )