Анкета

Чувствате ли се жертва на нечовешката ми злоба и заядливост?

Не бе, милууу!
4 (14.3%)
Да бе, милууу!
1 (3.6%)
Няма да отговоря на долните ти инсинуации, тъпа путко!
4 (14.3%)
Шъ тъ утепем с лъжица!
1 (3.6%)
Аз, жертва?
5 (17.9%)
Нямам нищо против балрог да стане модератор на раздел "Стихче"
3 (10.7%)
Само Анелия!
3 (10.7%)
Умри, гадино!
3 (10.7%)
МмммММм, нямам мнение...
4 (14.3%)

Общ брой гласове: 27

Автор Тема: Чувствате ли се жертва на нечовешката ми злоба и заядливост?  (Прочетена 4164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
ХАХАХААХАХАХАХАХААХАХАХ.Когато нямаш какво да кажеш е получава така.Пак ще кажа както искам така ще си пиша :) а за порасването май на теб ти е нужно.А и 5 годишните немогат да пишат :) жалко но факт :) кофти  е когато няма какво да кажеш на хората.
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Колкото и безкрайноооооооооооооо многооооооооо да мразя репи-с-лучец тя показа нещо - вие сами си прваите скандалите! [confused]

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
с извинение ама е*ати арогантното поведение repi-s-lychec ... само заглавито на темата като прочета и разбирам що за характер имаш
Цитат
Чувствате ли се жертва на нечовешката ми злоба и заядливост?
еми като знаеш, че на хората не им е приятно да се заяждаш просто не го прави...


Само да кажа да не се притеснявате какво пишете и как гласувате, няма изобщо да пускам коментари, само ще чета. Искам мнения, не караници, така че АКО караници се появят, няма аз да съм причината.

напротив.. ще си.. предизвикваш ги с арогантното си поведение...

Стиви много точно ти каза.. направо ме изпълни...

Само ми пука,че няма да се промениш!Ти никога няма да се промениш!Никога!

а да ти кажа не трябва да ти пука и за това...
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
не бе милууу  [inlovee] [lol] [lol]
аз пък я харесвам,защото си казва каквото и е на сърце...  [heart__] евала за това!
И да,както каза Mistic,вижте сами,тя не пише ... вижте кой спори ...  :)

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
само със зададената тема предизвиква спор.. нямам нищо против нея само дето е доста арогантна.. и ако найстина това, което пише и е на сърце... благодаря на Господ, че нямам такива приятели..
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
А ти какво...Предпочиташ да имаш приятели,които лъжат ли? ... Нали точно приятелите си казват всичко,което им е на сърце... Или ти искаш да чуваш само хубавите неща за себе си,както повечето тук... Не се засягай,питам просто..интересно ми е..

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
А ти какво...Предпочиташ да имаш приятели,които лъжат ли? ... Нали точно приятелите си казват всичко,което им е на сърце... Или ти искаш да чуваш само хубавите неща за себе си,както повечето тук... Не се засягай,питам просто..интересно ми е..

Не се засягам.. ще изясним въпросът..
Казах, че ако това което пише тук и идва на сърце.. тоест ако найстина такива неща и идват на съцето не бих искала да я имам за приятелка.. та тя само се заяжда с другите само гледа да те стъпче.. найстина не искам такива приятели..

Плюс това забелязвам, че сама си признава "нечовешката ми злоба и заядливост", което подкрепя твърдението ми че не искам такива приятели

Не се обиждам когато ми показват лошите ми страни.. нека го правят, но приятелите никога не биха направили това с надсмешка гледайки как да те затапят само...

Това за мен не е истински приятелство, защото хора като тази арогантна жена не биха могли да бъдат някога истински приятели
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Виж не можеш да си сигурна! Първо ти познаваш repi-s-lychec само от форума,нали така? Не можеш да бъдеш сигурна как се държи тя с приятелите си. А и не виждам нещо лошо в това, което прави! Нали форумът е място, в което всеки пише това, което мисли. Ето ти пишеш едно, ( което със сигурност не се харесва на някои, но се харесва на други ), тя също... Пише това, което мисли... Това, че мисли по - различно от повечето тук, не значи, че тя е тъпа, че е едва ли не чудовище. И тук има хора, които я харесват... Всеки харесва различни неща, всеки мисли различно, всеки има право на лично мнение и вкус... Това е нейния начин и трябва да я приемем такава, каквато е... Както са приели мен, както сме приели теб, както и всеки друг... Незнам защо винаги по - различните се заклеймяват като нещо кой знае колко ужасно и страшно... Просто тя не е една от всички... Тя е различна и това е...

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Поооооогледни ме в очите и кажи, че ме обичаш...  [usmivkaa]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Поооооогледни ме в очите и кажи, че ме обичаш...  [usmivkaa]
млъкни!

Магс...аз не я харесвам, не защото казва истината(това е едиствената й хубава черта) а защото простащината при нея и цинизма й са в безкрайни количества!

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Поооооогледни ме в очите и кажи, че ме обичаш...  [usmivkaa]

"Пускай Анелия и сипи по ракия" [lol]
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
Виж не можеш да си сигурна! Първо ти познаваш repi-s-lychec само от форума,нали така? Не можеш да бъдеш сигурна как се държи тя с приятелите си. А и не виждам нещо лошо в това, което прави! Нали форумът е място, в което всеки пише това, което мисли. Ето ти пишеш едно, ( което със сигурност не се харесва на някои, но се харесва на други ), тя също... Пише това, което мисли... Това, че мисли по - различно от повечето тук, не значи, че тя е тъпа, че е едва ли не чудовище. И тук има хора, които я харесват... Всеки харесва различни неща, всеки мисли различно, всеки има право на лично мнение и вкус... Това е нейния начин и трябва да я приемем такава, каквато е... Както са приели мен, както сме приели теб, както и всеки друг... Незнам защо винаги по - различните се заклеймяват като нещо кой знае колко ужасно и страшно... Просто тя не е една от всички... Тя е различна и това е...

пак не ме рабра.. изобщо не казвам че е тъпа или нещо от този сорт...Разбирам, различна е.. но нека се стреми с различността си да не зсяга останалите.. Макар, че е различна тя трябва да е една от всички.. нека пак не е като "нас", но да се съобразява с това което казва.. не винаги е хубаво да си арогантен и остър в изказванията си защото накърняваш другите... все пак сме хора и имаме чувсва...
Относно това как се държи с приятелите си казах НЕ ЗНАМ ако каквато е  тук такава е и с тях тогава не бих искала да съм в обкръжението и.. (надявам се сега да е станало ясно...)
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Поооооогледни ме в очите и кажи, че ме обичаш...  [usmivkaa]
млъкни!

Я па тоо!

Дуде, свършило ти е лексотанчето може би, не знам, но един съвет бих ти дал:
Спри да гледаш черупката, започни да опознаваш и сърцевината.

 [a taka]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Стига бе хора  [lol] Не забелязвате ли как някой пуска бомба със закъснение и всички хващаме та избухнем.
Я една здрава майна и усмивка на всичко  [lol] [lol] [lol]
Аман от сейрджий , кефещи се на ловнатите шаранчета на кукичката  [lol] [lol] [lol]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
Искам мнения, не караници, така че АКО караници се появят, няма аз да съм причината.

те пак са си мнения ама после кажи, че няма караници а...  :)
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..