Анкета

Чувствате ли се жертва на нечовешката ми злоба и заядливост?

Не бе, милууу!
4 (14.3%)
Да бе, милууу!
1 (3.6%)
Няма да отговоря на долните ти инсинуации, тъпа путко!
4 (14.3%)
Шъ тъ утепем с лъжица!
1 (3.6%)
Аз, жертва?
5 (17.9%)
Нямам нищо против балрог да стане модератор на раздел "Стихче"
3 (10.7%)
Само Анелия!
3 (10.7%)
Умри, гадино!
3 (10.7%)
МмммММм, нямам мнение...
4 (14.3%)

Общ брой гласове: 27

Автор Тема: Чувствате ли се жертва на нечовешката ми злоба и заядливост?  (Прочетена 4153 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Разпишете се, моля :)







Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
хахахахаха :) глъчка смях за добро утро хахахахахахаха :) туй тъпа путко хахахахахаха ме умори :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Нова тема, която крещи " АЗ СЪМ НОВАТА ТЕМА ЗА СПОРЕНЕ " !
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
така ще е докато не се промени нещо :) просто прекалено много хора надигнаха глава :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Отново великото Аз определи ,че другите могат да бъдат само нейни жертви и нищо повече . Само ти можеш да бъдеш жертва на злобата си .Ако това те кефи , както твърдиш в много от мненията си , значи си мъртва без да бъдеш убивана , а на умряло куче нож не се вади - е казал народа .

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
така ще е докато не се промени нещо :) просто прекалено много хора надигнаха глава :)

Така ще е... докато не спрете да намирате кусури на всичко, докато не се научите да се съобразявате с другите и не разберете, че света не се върти около вас.
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Само да кажа да не се притеснявате какво пишете и как гласувате, няма изобщо да пускам коментари, само ще чета. Искам мнения, не караници, така че АКО караници се появят, няма аз да съм причината.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Само да кажа да не се притеснявате какво пишете и как гласувате, няма изобщо да пускам коментари, само ще чета. Искам мнения, не караници, така че АКО караници се появят, няма аз да съм причината.

А кой? След като ти пусна темата... Това, че няма да пишеш повече не те прави "невинна"... Но както и да е.. И тази тема е обречена още от самото начало. Но ще чакам сами да го разберете, за да не кажете нещо..
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Не се чувствам жертва :)
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен ivalenny

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1376
  • Пол: Жена
  • ~Следвам само сърцето си!~
Аз също не се чувствам жертва на твоята така наречена от всички "злоба"...
Дори не смятам,че си злобна,а че просто пишеш това което ти е на сърцето,за което евала  :)

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Само да кажа да не се притеснявате какво пишете и как гласувате, няма изобщо да пускам коментари, само ще чета. Искам мнения, не караници, така че АКО караници се появят, няма аз да съм причината.

А кой? След като ти пусна темата... Това, че няма да пишеш повече не те прави "невинна"... Но както и да е.. И тази тема е обречена още от самото начало. Но ще чакам сами да го разберете, за да не кажете нещо..
Трябва да изхвърлиш тази тема , защото тя отново е обида и то към всички в този форум . Естествено ,че не никой не е жертва на ряпата , не сме прасета на жертвеният и олтар , а с тази тема тя ни класифицира точно като такива . Ако някой отговори с -Да моментално се самоопределя като по-нисше същество от нея , което тя е направила своя жертва . Ако отговорите са - Не , това не я прави невинна , защото това "не" не означва ,че не е злобна и заядлива . С тази тема отново демострира за какви глупаци смята тя хората в този форум.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Чувствам се жертва на злобните ти заяждания,чувствам се жертва на поведението ти тип "Циничен философ",чувствам се жертва на капитулиралия ти,мухлясъл мозък,а защо се чувствам жерства?!Трябва ли да се чувствам жертва за това че обиждаш нарочно една жена която е постигнала 1000000000000000000000000000000 пъти повече от тебе,трябва ли да се чувствам жертва от човек които мисли само как да нарани другите,трябва ли да се чувствам жертва от едно проклето създанийце отхвърлено от обществото?Трябва ли да съм засегнат от теб?!Ти коя си?Ти си една тъпа *****!Това си ти!Мразя те!Не ми пука че сега пак ще се подиграеш,не ми пука,че изобщо няма да ме разбереш,не ми пука за какъв ме мислиш,не ми пука, че няма да ми обърнеш внимание!Само ми пука,че няма да се промениш!Ти никога няма да се промениш!Никога!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Чувствам се жертва на злобните ти заяждания,чувствам се жертва на поведението ти тип "Циничен философ",чувствам се жертва на капитулиралия ти,мухлясъл мозък,а защо се чувствам жертва?!Трябва ли да се чувствам жертва за това че обиждаш нарочно една жена която е постигнала 1000000000000000000000000000000 пъти повече от тебе,трябва ли да се чувствам жертва от човек които мисли само как да нарани другите,трябва ли да се чувствам жертва от едно проклето създанийце отхвърлено от обществото?Трябва ли да съм засегнат от теб?!Ти коя си?Ти си една тъпа *****!Това си ти!Мразя те!Не ми пука че сега пак ще се подиграеш,не ми пука,че изобщо няма да ме разбереш,не ми пука за какъв ме мислиш,не ми пука, че няма да ми обърнеш внимание!Само ми пука,че няма да се промениш!Ти никога няма да се промениш!Никога!

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
така ще е докато не се промени нещо :) просто прекалено много хора надигнаха глава :)

Така ще е... докато не спрете да намирате кусури на всичко, докато не се научите да се съобразявате с другите и не разберете, че света не се върти около вас.

Ще правя кот си искам :)Първо наклон в живота неможеш да ми даваш второ ? Май ти си човека който трябва да се саобразява с другите?Аз ли трия темите по мое усмотрение?Че ти коя си да се саобразявам с теб ? Да си заслужила някакво уважение от мен?Мога се саобразявам с евата защото тя е заслужила уважение мога с гентиена мога с тони да се саобарзявам с нуцо.И още куп хора?
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
така ще е докато не се промени нещо :) просто прекалено много хора надигнаха глава :)

Така ще е... докато не спрете да намирате кусури на всичко, докато не се научите да се съобразявате с другите и не разберете, че света не се върти около вас.

Ще правя кот си искам :)Първо наклон в живота неможеш да ми даваш второ ? Май ти си човека който трябва да се саобразява с другите?Аз ли трия темите по мое усмотрение?Че ти коя си да се саобразявам с теб ? Да си заслужила някакво уважение от мен?Мога се саобразявам с евата защото тя е заслужила уважение мога с гентиена мога с тони да се саобарзявам с нуцо.И още куп хора?

Езикът ти отговаря на 5 годишно лапе, както и правописа ти... Като пораснеш пак ще си говорим.
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.