Автор Тема: Подаръции  (Прочетена 1710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: Подаръции
« Отговор #15 -: Ноември 20, 2005, 16:50:37 pm »
Мисля за Коледа да си подаря нов телефон!  [намиг]
  ейй колко си скромна...тамън,че да ми накупиш на мене нещата от оня списък [намиг] :) :) :)  а пък се сетих и още нещо,което искам: да си намеря сребърната четирилистна детелинка,която изгубих миналата година на Коледа [cry] [sad2] [sad2]
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Dark_Mol

  • Гост
Re: Подаръции
« Отговор #16 -: Ноември 20, 2005, 16:57:39 pm »
Искам отново да повярвам , че има дядо Коледа и в живота ми заедно с пухкавия сняг по Коледа да се появи и една истинска красива и нежна Снежанка.

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
Re: Подаръции
« Отговор #17 -: Ноември 20, 2005, 17:45:52 pm »
мии на мама казах,че искам или нов телефон,или цифров апарат ;) на тати...още не съм решила к'во ше му кажа,че искам  [think] на бебчо не знам к'во ше му купя,ама и да знаех няма ше да кажа точно ся,щото...седи до мене хихи ;)

Неактивен Karaman

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 242
  • Пол: Мъж
Re: Подаръции
« Отговор #18 -: Ноември 20, 2005, 19:24:54 pm »
На любимото същество (компютъра) ще купя ново захранване :)
само децата се влюбват

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Подаръции
« Отговор #19 -: Ноември 20, 2005, 20:14:56 pm »
аз искам ... абе може да ви прозвучи тъпо, но ми се искаше да имам пари и да ги дам за операция на окото на баба ми ..
а от нещата, които са постижими .. искам да имам достатъчно пари, за да подаря на всеки на когото държа по нещо, дори да е мъничко, важното е,че ще е от сърце (м/удругото никога не съм била фенка на изхвърлянето с коледните подаръце - много по - важно е да са от сърце ... за мен), а и да се обичаме винаги така силно с моето сърковище и здраве за всички, това е което искам .. но за жалост не мога да го подаря на всеки ... [think]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: Подаръции
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2005, 22:00:36 pm »
      не знам дали за някой ще е интересно,но ето някои идейки за коледни подаръчета [коледа] [коледа] [коледа]
                   
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Подаръции
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2005, 22:45:44 pm »
Хахахахаха! Готинко! [намиг]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Подаръции
« Отговор #22 -: Декември 02, 2005, 22:17:27 pm »
Мхм .. какво искам ... След толкова гадости тази година .. не само в моя живот.. След тея наводнения и сякакви ужасии искам малко доброта ,малко мир навсякъде по света .. Всички да се разбират поне на това време .. Защото е вярно тогава стават чудеса .. Нали точно на Коледа се влюбих ..и съм така от почти три години .. Коледа е най - хубавото време,искам само всички да са щастливи ,и радостни ..Всеки да почувства магията на Коледата .. Искам сняг ..Искам дядо Коледа,аз наистина още си вярвам в него,за колкото и смотана да си ме мислите ..аз вярвам в него .. Кой друг радва децата по Коледа? Иначе също си искам бебчо .. Искам да си е с мен .. и ще си го искам винаги,винаги .. За подаръци не съм мислила .. Може да му се опаковам ?! [think] [shame]
Хихихи ..има време за подаръците ,има време за тея материялни неща ..Искам само доброта и щастие по света ..всеки да е щастлив на празника ,да е със семейството сии .. на топичкооо  [shame] И всеки да е винаги влюбен ,щастливо и споделено влюбен ...
Хм.. аз попринцип винаги си мисля за тези малки дечица,сирачетата .. Но по Коледа направо не знам как се чувстват ..Иска ми се да земем едно две разбойничета у нас.. Но ме е страх много ..защото знам се аз ква съм ..Ще се привъъържа и те сигурно ..и като се разделиим  [sad2]
дано тази коледа има мир! по принцип на всички важни празници(най-милите имам предвид) става нещо лошо-случаят с "индиго", загинали войници.. и аз искам мир и СНЯЯЯЯЯЯГ [helpme]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Подаръции
« Отговор #23 -: Декември 02, 2005, 22:30:50 pm »
Искам .. адски много неща .. но за съжаление ще мога да получа само материалните неща ..а аз не искам само тях .. :(
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.