Автор Тема: Ако Марихуаната е нелгална ,защо навсякаде продават ОСВ ?  (Прочетена 991 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Гледам  навсякаде  реклами  на  ОСВ  от  2- 3  години  насам ..

пък  уж  тревата  нелегална   и тн ...

кво  си  мислят  че  завиват  с  тях  ?   [confused]  Бомбони  ?









Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Тютюн...? [think] [cool idea]

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Тютюн...? [think] [cool idea]

Кой  пък  завива  толкова  цигари  ,  по  средата  на  града  ...  ?  вместо  да си  купи  готова  кутия  ?

Глупости ....  никой  не  завива  цигари  с  тютюн  ...

за  кво  да  завиват  като могат да си купят  готови ....?

 

« Последна редакция: Декември 12, 2006, 11:52:13 am от ням поет »

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Тютюн...? [think] [cool idea]

Кой  пък  завива  толкова  цигари  ,  по  средата  на  града  ...  ?  вместо  да си  купи  готова  кутия  ?

Глупости ....  никой  не  завива  цигари  с  тютюн  ...

за  кво  да  завиват  като могат да си купят  готови ....?

 



А не се учудвай има и такива :) Един мой познат беше направил именно това - купи си тютюн да си завива, но след като се мъчи известно време реши да се върне към готовите неща  :)

По темата: то е ясно, че нещо в цялата ни държава не е тамън, ама каква е причината ...

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Тютюн...? [think] [cool idea]

Кой  пък  завива  толкова  цигари  ,  по  средата  на  града  ...  ?  вместо  да си  купи  готова  кутия  ?

Глупости ....  никой  не  завива  цигари  с  тютюн  ...

за  кво  да  завиват  като могат да си купят  готови ....?

 



А не се учудвай има и такива :) Един мой познат беше направил именно това - купи си тютюн да си завива, но след като се мъчи известно време реши да се върне към готовите неща  :)

По темата: то е ясно, че нещо в цялата ни държава не е тамън, ама каква е причината ...

тва са   редки(от  редки  по - редки )  случаи  .... :)

ОСВ-то  го  ползват  главно  за  масури ...

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
аз попитах един продавач и той ми каза че се ползвали за завиване на цигарите като се скъсали или смачкали... :) лооол

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
аз попитах един продавач и той ми каза че се ползвали за завиване на цигарите като се скъсали или смачкали... :) лооол

ХАхахаХаХаХаХа.....   [lol]

Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
Що не бе,оплакваш ли се или Да

Кат не е легална още тревата дан се продават ли :question:Пак има доста хора които оби4ат да си свиват тютюна,аз също си земам тютюн макар и много рядко и си свивам.

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Що не бе,оплакваш ли се или Да

Кат не е легална още тревата дан се продават ли :question:Пак има доста хора които оби4ат да си свиват тютюна,аз също си земам тютюн макар и много рядко и си свивам.

В  симсал  щом е нелевгална  тревата  , КАК  така  ХАРТИИКИТЕ  ЗА  МАСУРИТЕ  са  легални ?

и  стига  тея  глупости  "Свивал  си  тютюн ..."  никои  не  прави  това  ... Н-И-К-О-Й .


Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
То,че има такива дето свиват тютюн има...интересното е следното:

                 Съотношението на свитите цигари тютюн и продадените листчета ОСВ е... 1:10000 ...
Продават листчета легално,просто защото няма как да ги забранят и как да докажат,че те се използват само за марихуана! Аз може пък просто да ги харесвам и да си правя ракетки от тях  [lol]  [lol]
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
То,че има такива дето свиват тютюн има...интересното е следното:

                 Съотношението на свитите цигари тютюн и продадените листчета ОСВ е... 1:10000 ...
Продават листчета легално,просто защото няма как да ги забранят и как да докажат,че те се използват само за марихуана! Аз може пък просто да ги харесвам и да си правя ракетки от тях  [lol]  [lol]


бе  така  е  ...  обаче  ...  сериозно  за  какво  друго  биха  ги  използвали ...

Ракетки  ..  а  ...    [lol]

ако  треа  да   сме  сериозни ...  [confused]  не  мисля  че   цигарената  хартия  лети  добре  ...   [confused] :)

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
така де...ама няма как да се докаже.Тя хартията сама по себе си не е опасна... Винаги ми се е искало да питам на някой нон стоп...по колко бройки точно продават от тия хартийки...Сигурно доста! Факт е че няма място където да не се продават! Пафкат си хората :)
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
как така никой не пуши тютюн бре ? там където аз живея ходи давай по 5 евро за кутия цигари...

а с един пакет тютюн си пушиш една седмица...

тей че ай стига глупави въпроси ...

а и кво против масура ?
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах