Автор Тема: Re: Как да върнеш човека , когото обичаш ?  (Прочетена 3812 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен juvo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
Re: Как да върнеш човека , когото обичаш ?
« Отговор #15 -: Септември 18, 2008, 12:30:43 pm »
ми ...... [mhmm] не....

Неактивен penywise

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 334
  • Пол: Мъж
Re: Как да върнеш човека , когото обичаш ?
« Отговор #16 -: Септември 20, 2008, 18:49:49 pm »
ами аз съм на 30 мисля че проблема идва от това... тя не иска сериозна връзка а аз искам това не съм я притискал или нещо подобно просто не знам какжо стана не ми вдига телефона не ми отговаря на есемес-ите пълна тишина а това ме съсипва тотално
на 16, на 20 и на 30... една и съща песен
нищо ново под слънцето, съжалявам

аз "съм" с моето гадже повече от 2 години вече - и не, не сме на по 16 :)

в момента нещата отиват, че дори вече са стигнали до твоята ситуация - за звънене, смс-и...

не мога да ти кажа какво да правиш, но мога да ти кажа аз какво правя
насочвам цялата си енергия, влагам цялото си внимание, лишавам се от нервите си, съня си, от всичко, за да направя всичко възможно нещата да не стигнат до край

а, когато продължавам да не виждам желание от отсрешната страна, дори минимално усилие нещата да се променят - просто приключваме и точка

независимо дали сме заедно от 3 месеца, 7 месеца, или 2 години
въпроса винаги е принципен - и щом си решил, че за теб е по-добре да бъдеш далеч от мен - значи това и ще ти дам

с мъничката уловка, че... там където си се изплюл - не се връщаш
няма happy end, няма "после ще сме приятели", ще се виждаме, чуваме и ще се правим, че всичко е наред
няма логика, нали - да те отбягвам и после да искам да се виждаме, чуваме и да...

знам, че ще кажете - "да бе човек, обаче какво лошо има да си запазите добрите взаимотношения" - на което ще отговоря - запазваме ги, на 100%
това, че повече няма да се виждаме и чуваме, и всеки поема по пътя си - не значи, че сме в лоши отношения
A perfect blossom is a rare thing. You could spend your life looking for one. And it would not be a wasted life.

Неактивен I_Lov3_Him_Eternally

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1441
  • Пол: Жена
    • http://i-lov3-him-eternally.blogspot.com/
Re: Как да върнеш човека , когото обичаш ?
« Отговор #17 -: Септември 20, 2008, 18:54:42 pm »

с мъничката уловка, че... там където си се изплюл - не се връщаш
няма happy end, няма "после ще сме приятели", ще се виждаме, чуваме и ще се правим, че всичко е наред
няма логика, нали - да те отбягвам и после да искам да се виждаме, чуваме и да...

знам, че ще кажете - "да бе човек, обаче какво лошо има да си запазите добрите взаимотношения" - на което ще отговоря - запазваме ги, на 100%
това, че повече няма да се виждаме и чуваме, и всеки поема по пътя си - не значи, че сме в лоши отношения

 [a taka]
wanna fall from the stars.. straight into your arms..