Автор Тема: Седмокласничка наби учителка ...  (Прочетена 1414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2006, 19:11:43 pm »
и поне веднъж седмично си намирайте повод да ги набиете! Звучи варварски, но цивилизованите методи са твърде сложни и несигурни, що се отнася до човешкия род. Бой, стригане, никаква телевизия и никакво сръбско! Да спреш кабелната е начин да спреш раждането на още един малолетен престъпник. За Бога, ако обръщахме повече внимание не на създаването, а на възпитанието на децата, нещаат щяха да са различни. А едно дете не се възпитава от самосебеси пред телевизора или пред пс-то.
ти май си превъртяла...точно биенето подтиква към насилие.И за кабелната не е така...може би поражда агресия,но чак малолетен престъпник...е,прекалено е!то по тая логика 85% от българите са престъпници!"Бой,стригане,никаква телевия и никакво сръбско"Е да не е в казармата?!Предполагам, никакви прегръдки,само грубост!Това не е начина!Детето просто ще те мрази,а едвали искаш това.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2006, 20:10:06 pm »
Теб са те изпуснали отвисоко като малък и от тогава ти се извиняват и мазнят, ма то вече свършило...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2006, 20:12:40 pm »
Теб са те изпуснали отвисоко като малък и от тогава ти се извиняват и мазнят, ма то вече свършило...
не отговаряш на въпроса ми...няма значение...горко му, тежко на детето ти... [confused]

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2006, 20:15:14 pm »
Има разлика между това да дръпнеш ушите на детето си и да му шляпнеш някой шамар и това да му счупиш краката. Мен например са ме пошляпвали отвреме навреме, но дори и тогава не съм се чувствала мразена и нежелана от родителите си. И не съм се чалгаросала за разлика от теб, но ти си млад, имаш време да се осъзнаеш.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

PaolaRey

  • Гост
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2006, 20:17:28 pm »
апФ кво общо има чалгаросването...ае стига ся!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2006, 20:24:37 pm »
Има разлика между това да дръпнеш ушите на детето си и да му шляпнеш някой шамар и това да му счупиш краката. Мен например са ме пошляпвали отвреме навреме, но дори и тогава не съм се чувствала мразена и нежелана от родителите си. И не съм се чалгаросала за разлика от теб, но ти си млад, имаш време да се осъзнаеш.
е, има естествено,но - бой,стригане,никаква кабелна звучи твърде строго.а и рано или късно колкото и да строга,но детето ще му прелее и ще избие на някъде.и тогава нищо няма да помогне...а за чалгаросването прозвуча така все едно е болест... [confused]

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2006, 23:46:09 pm »
Ми,то...то си е болест бе Мистчо. Болест раждаща точно тея простотии с децата по училищата и из форумите в частност. Болест подобна на лъдостите,щото иди обясни на лудия,че е луд.Ще ти повярва,ама друг път. И като не разбираш,кога и къде нещо е казано изкуствено пресилено и не трябва да го разбирашаш в буквалния смисъл,не разсъждавай над него! Или по-скоро поразсъждавай преди да прибързваш с емоции и реакции. Ама...пусни си Анелийка,па да ти олекне на душата де.
 А чалгата е нарицателно за простотия.Простотия,като тая която правят хлапетата по училищата.Простотия изразяваща се в какво ли не в държавата ни и в красивата талибанска музика наречена поп фолк също. Родителското незаинтересованост и по-скоро фалшивата и прекалена и криворазбрана родителска заинтересованост по отношение на бедните им отрочета,води до последствията,които са и тема на разговора тук. Щото,ако аз или някой от съучениците ми навремето направеше подобна простотия,щеше такъв пердах да отнесе у дома,та надали ще си помисля за нещо далеч по-скроно от посягане на учител.А сега ,ако по някакъв начин институцииите от каквото и да е естество тръгнат да санкционират,и търсят отговорност от въпросното хлапе,родителя,ще хвърли всички сили детето му да излезе сухо от ситуацията.Дори ще го защитят и ще нападнат даскалката. Простотия до шия братче. И както каза repi-s-luchec "Бой, стригане, никаква телевизия и никакво сръбско" Само това ще оправи работата.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #22 -: Ноември 18, 2006, 01:57:16 am »
Мите бе, не казвам че требва да си спукваш от бой детето, ама никак не би било зле то да ти има страха, да уважава възрастните. И за това като съгреши - шляп и на село при баба да минеш градината на права лопата. Те тия днешните нито могат да работят, нито могат да учат, нито могат и да говорят. Това е, щото родителите са им много "либерални". Милинко - ела да се напапкаш, милинко - ае погледай телевизия докато мама иде на кафенце, милинко - ма ти играеш ЦееС до 3 през нощта ееее добре играй де, мама ще ти плати нета... И после "Мамеее мааа счупих три ребра на Косио, мам маме, аз същото като в кеча...". "Споко маме, маме ще оправи нещата, ще бутне 20 лева на класната, нема маме, нема се пуашиш". То че всеки си държи на детето и иска анй-доброто за него, но това ли е най-доброто? Момиченцата да приличат на курвета и единствената им амбиция в живота е да се засмучат на някой и да му сискат паричките вовеки, а момченцата да станат мутри и мутранги? И дай бате чалга, дай дай, то си е добро - пълен сутиен, празна глава, ютеницата е на 6...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

PaolaRey

  • Гост
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #23 -: Ноември 18, 2006, 09:04:53 am »
Абе да ви кажа тая дето е "набила" учителката си никак не ми прилича на чалгарка,а на некво метълче дет незнае кво иска ....и ае не намесвайте чалгата за бедите на "красивата" ни България....Чалгата е музика кат музика...тия дет мислят че не е музика да си слушат нещо друго и да не се обясняят много  [evil]
Пък и на вас двамката хуу ли ще ви е ако някой ви каже той тоя метъл (или там квото и да слушате) е супер тъп тия които го слушат стават побойници...курви и т.н.т...ае преди да пишете мислете!Всеки си има право на вкус така както МистИк си слуша Анелия,а вие не я харесвата така и вие си слушате нещо друго което той не харесва...не виждам кво ви е виновна чалгата....ама то на крив човек все нещо др му е виновно  :)  [evil]

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #24 -: Ноември 18, 2006, 09:53:15 am »
Щеше да звучи много поучително, АКО бяхме метъли :)
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2006, 12:28:03 pm »
Да бе,аз от кога мечтая да си пусна дълга коса,ама такава немита,мазна,да ходя с кубинки и кожено яке с шипове по него.Да посритам някое циганче докато му омекне главицата и да изнасиля сестра си в сатанински ритуал.Ама...нямам сестра :( нямам и парици за кожено яке,а мама така и не ми дава да си пусна дълга косица. :(
 Никой не казва,че чалгата не е музика,но е музика за бедните духом,дребните душици и празни главици.И на всичкото отгоре,е цигнаска и или турска. Фолк било,хубаво,ама чий фолк,не българския във всеки случай. А това,че заради подражанието на любимите фолк пеперудки момичетата са облечени и държащи се като курвенца а момченцата,като борчета то това майната му.
  Абе,вижте ся,слушайте,ама тайно бе,да не ви се подиграваме де и после да не се налага да се защитавате или оправдавате,като в случая.Щото,я ми обяснете,защо се оправадавате и тръгвате да се защитавате? Да не би случайно да усещате нотка истина в приказките ни,или просто си ви е срам,че слушате това а? Аз обаче се кефя на поколението ви,знаете ли защо?От де ша знаете,нали? :) Нямаме конкуренция във вашо лице бе дяца,лесно ше си найдеме работа и ще се справяме с нея.
 Бегайте да слушкате любовните истини за живота айде!

PaolaRey

  • Гост
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2006, 12:57:51 pm »
Нем ние не тръгваме да се защитаваме защото не сме направили нищо нередно....на един човек му харесва чалга на друг метъл....на други друго и т.н.т....за тебе може да е тъпо някое 15 годишно момиченце с черни ботушки и с къса поличка за някои може и да не е тъпо!!!За някои е ТЪПО метълите да се обличат кат изруди за други не....разбери го същото е...абе сеедно да обяснявам на ШкаФ  [lol]
Пък и наистина кво ли се занимааме...слушай си там метъла от  който имаш нужда обличай се кат изруд и радвай....Ся ще кажеш аз не се обличам така....ами тогава кое те навежда на мисълта че всички които слушат чалга са к*рви?Кое те навежда на мисълта че вс са прости.... [confused]

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2006, 15:33:53 pm »
Това да даваш обяснение,че видиш ли чалгата това пък еди си какво друго,това си е чиста проба защита.Да си прочела някъде аз да обяснявам,защо да се слуша какъвто и да е друг стил музика е хубаво защото...Не нали ?Защото няма нужда да защитавам другия тип музика,както явно има нужда да бъде защитавано слушането  на чалга. Съжалявам,но истината е такава. А това,че според едно 15 годишно курве(не е задължително да е такова,стига просто да се облича или държи,като такова) нещо е тъпо или друго не е изобщо не значи че е истина. А това,че то решава без родителска намеса или насока,кое е тъпо ,добро свястно или не,това,че на родителите не им пука какво прави,гледа,мисли,учи,открива от живота и от книжките(които не чете) детето и,това е истинската причина за сегашния упадък на пишлеменцата. Няма как те да не искат да правят това или онова ,само дето трябва да не избират сами,а да има кой да ги насочи и покаже някои нещица. Едно дете опитва доколко може и докъде е границата.Това си е съвсем в реда на нещата,но когато няма граница,когато няма кой да му я сложи всичко излиза извън граници,както се и получава. Примери за детски глупости вече колкото щете и както виждате те не намаляват е напротив стават все повече и по-фрапиращи.Защо ли,защото няма контрол.Не е нужен намордник,както вече ви се обясни,но то трябва някой и да го разбере,но контрол е нужен.Тъй,че иди кажи на мамка си да ти шибне 2 шамара а на татя ти едно леко шутче в празната главица та току виж нещо се появило в нея пък било то и хематом!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #28 -: Ноември 18, 2006, 20:46:22 pm »
аз си имам едно правило - Всеки има право да бъде такъв какъвто иска.и нито аз,нито вие можете да го съдите.Но за разлика от вас аз не на падам това, което не ми харесва, а се опитвам да го приема.Аз не мога да понасям метъл,рок, готика и всякакви подобни такива...но не ви обиждам.А вие сте твърде тесногръди, за да приемете, че може да има мнеие различно от вашето.

PaolaRey

  • Гост
Re: Седмокласничка наби учителка ...
« Отговор #29 -: Ноември 18, 2006, 21:21:43 pm »
Мистик зарежи!  :)