Автор Тема: представите и реалността на рицарите на бели... кранти  (Прочетена 9332 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Осъзнавам, че не съм живяла много, но уви дори и следа от мил, честен, романтичен пухльо, който да ме обича повоче от живота си не съм откривала... Сигурно защото съм тиранозавър и зрението ми е прекалено слабо, за да открива простите емпирични радости на любовта...

Напълно е въжможно да си. А може би ги плашиш с необузданите си инстинкти [lol]
А пък либофта [inlovee] е химичен процес, имащ за цел да улесни продължанието на рода. Само че май природата не  успява да настигне общественото развитие и да внесе малко еволюция, та в момента се е получила голяма каша [oops] Та трябва сами да си помагаме, залагайки на рационализма и Ницше:
Цитат
Жената е локва, която се преструва на море
:>Защо обаче се давим, ъ?  [think]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Аз предпочитам все пак да заложа на идеализма.  :p
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
ама на Джон Ленън идеализма му е малко съмнителен,в смисъл като музикант да,ама като човек едва ли.По скоро той е продукт на много добър пи ар,който е зъзнавал добре  в какво време живее и какви са потребностите които се кутират.Музикант идеалист няма.Някой знае ли защо е напуснал групата ?Сигурен съм че знаете,затова няма да го пиша пък и ще стане пак оффтопик.Само ще кажа че идеалист не се връзва с егоист, а да си някаде по средата,тва всеки го може.Ама или си идеалист във всичко или не си идеалист.