Автор Тема: представите и реалността на рицарите на бели... кранти  (Прочетена 9314 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Аха, за целта всеки мъж държи в нощното си шкафче нашийник, тип душач, повод, за предпочитане по-къс, както и намордник, кожен.

Не вярваш? Ела да провериш  :p
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Аха, за целта всеки мъж държи в нощното си шкафче нашийник, тип душач, повод, за предпочитане по-къс, както и намордник, кожен.

Не вярваш? Ела да провериш  :p
вярвам

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Аз пък реших, че ще дойдеш, ама страааааах  :p

И за да поясня, не става дума за някакви извратени (за някои) сексуални изживявания, просто черпим вдъхновение от заглавието "Укротяването на опърничъвата"  [namigG]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Аз пък реших, че ще дойдеш, ама страааааах  :p

И за да поясня, не става дума за някакви извратени (за някои) сексуални изживявания, просто черпим вдъхновение от заглавието "Укротяването на опърничъвата"  [namigG]
мноо готин филм с Елизабет Тейлър

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Ми кажи искам секс и тва си е.

пфффф  .. като  ти  каже  така някой  ,  ти  обвиняваш  че  се  държи  с теб като  курва ..

...+  тва  колко  пъти  съм  го  правил  , и  нито  един път  не  ми  се  е  отварял  парашута  така  ...


и  тва  дето  го  разправяш   е  НАУЧНА  ФАНТАСТИКА  ....  няма  такова  нещо ... 


Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Беее... не е баш никога :)
Един път се получи при мене, после повторихме, че и потретихме. Пък и навсичкото отгоре се водим нещо като добри познати от няколко години  :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Обаче същото важи и за жените /не за всички разбира се/ И жените дават , когато си заслужва.

 Естествено...важи и за жените...аз просто говорех само за мъжете! :) Иначе и при жените е така (повечето) :)  Поне при мен е така...и не смятам,че една жена трябва да се държи като дама за да получава нежност!... е,зависи какво разбираме под дама! Но ако взимаме в предвид точното определение на думата "дама" от едно време,наистина не смятам,че само тези жени получават нежност! Да не говорим,че аз например се държа като дама там където трябва да се държа като такава... а с партньора си съм... простоАз! Не си изкривявам мисленето и маниетите...само защото трябва да се държа като дама! Естествено...живеем заедно и аз сутрин ходя до тоалетната или пък понякога се подхлъзвам на мокрите плочки в коридора и падам... или пък се ласна като луда докато гледам "Размисли и страсти" ...или пък просто ми се отскубва някоя и друга обидна дума (неприлична)! Ами това май е непристойно за дама и въпреки всичко аз държа да обележа,че нежност получавам!
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Дамата си е дама - и с подхлъзването по плочките, и с някоя и друга неприлична дума. "Дама" не означава идеалност в идеалния смисъл на думата. Истинската е такава по душа  :)

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Ами виж...аз затова съм подчертала,че зависи какво подразбираме под дама! Бъди сигурна,че едно време всички са се държали като дами...без всички да са били дами в душите си!   Аз не претендирам да съм никаква...не знам каква съм,знам че съм естествена,и за мен това е най-важното!
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Аз пък реших, че ще дойдеш, ама страааааах  :p

И за да поясня, не става дума за някакви извратени (за някои) сексуални изживявания, просто черпим вдъхновение от заглавието "Укротяването на опърничъвата"  [namigG]
мноо готин филм с Елизабет Тейлър

Аз си мислех, че е комедия на Шекспир!
А по темата - ми разни хора, разни идеали. Гледаш мазна, леко тлъстичка, разплутичка русоглавка с пиърсинг и открито курвенско и малко слабоумничко израженийце и до нея едно костюмирано бъдещо докторче! Ма хората си допадат в някой от многото смисли на думата и като се сакат, оти да се не земат. Природа! Имаше една фраза "Прави каквото щеш, само после не се прави, че не си го правил". Кат ти се ебе - еби се - анално, орално, вагинално, както щеш! Ама е много смешно после да минаваш с "Ама той ме излъгА, а я си бе младо и глупаво..." СмееееехХ. Не е трудно да усетиш какво точно иска човекът срещу теб. И така... Разни хора, разни идеали...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Ако ти кажат, че любимата ти блуза е супер грозна - ще реагираш остро и ще си заминеш.Ако обаче те изведат по витрините и ти си харесаш някое много яко пуловерче и после ти го купят, бързо ще си смениш дрехите нали?!И в съзнанието ти няма да остане горчилка и насъбрал се гняв, а ще бъдеш щастлив/а.Истината е една и съща, въпросът е по какъв начин да я поднесеш, за да извлечеш изгода и да постигнеш желаният ефект, без другият да се усети, че си го преметнал по някакъв начин (промерно) :) :) :)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Репата, почваш да ме кефкаш [namigggggg]

Финив, и десет пуловера да ми купиш, все тая (ако изобщо съм те разбрал какво си искала да кажеш).
Мъжете си лягат с жени и обратното просто защото имат нужда да си задоволят нагона. Мит е тезата, че хората се трескат от любов. Просто сексът е логичната кулминация на една връзка. Ако пък няма връзка, сексът не е кой знае колко по-различен, особено пък, ако си имаш сексуален партньор, с който само и единствено да се отдавате на страстите периодично.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Мъжете си лягат с жени и обратното просто защото имат нужда да си задоволят нагона. Мит е тезата, че хората се трескат от любов. Просто сексът е логичната кулминация на една връзка. Ако пък няма връзка, сексът не е кой знае колко по-различен, особено пък, ако си имаш сексуален партньор, с който само и единствено да се отдавате на страстите периодично.
"Разни хора - разни идеали", е казал Алеко. Не прави грешката да смяташ, че всички споделят твоите аргументи за дадено действие.
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
ммм май говорим за различни неща.Аз по-скоро обеснявах на илюзия защо примерно хората не си искат доректно секса, а не защо мъжете си лягат с жени и дали си лягат с любов и без любов.Може би трябваше да се обоснова към кого ми е поста в самия него.Извинявам се за което.А относно твоята теза... ми аз не бих си легнала с някой само заради секса.Принципи.Все още не мисля да ги прекрачвам. :) :) :)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
...Не прави грешката да смяташ, че всички споделят твоите аргументи за дадено действие.
:) мдааам :)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."