Автор Тема: От какво зависи размера на гърдите??  (Прочетена 2404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rubii

  • Гост
Много ми е кофти, понеже виждам момичетата на моята възраст са с големи гръдни обиколки, а аз съм със скромните 87 см... на 16 съм, висока 175 см. Кажете нормално ли е това???
« Последна редакция: Юли 03, 2006, 03:43:43 am от Magic`Green`eyes »








Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #1 -: Юли 03, 2006, 03:45:45 am »
:toofunny: Разбира се! Независи нито колко боза ще изпиеш или каквото и да било... Всичко си е до гени и до структура на тялото. Пък и твойте ще растат още... Но от мен да знаеш, не е хубаво да са прекалено големи! Не че тежът или нещо от рода... но може би някой може и да ме разберат.

И е абсурдно да се пита от какво зависи големината на гърдите... Това си е заложено просто.

Неактивен OvEr`EvErYtHiNg

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 250
  • Пол: Жена
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #2 -: Юли 16, 2006, 00:47:19 am »
Аз да ти кажа съм на 17 и съм висока 1.67 но имам обиколка 109 и ми е некво гадно чак, големи са и ми "пречат" в буквалния смисал
БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ...МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи..

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #3 -: Юли 16, 2006, 11:38:38 am »
И аз искам големи гърди по принцип...Но една приятелка от моя клас има доста големи и ми каза,че искала да има малки,не харесвала това положение.Чак се зачудих.Човек никога не е доволен  :)
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #4 -: Юли 25, 2006, 16:49:14 pm »
Не мога да се похваля с голяма гръдна обиколка,но честно казано не искам повече...
Познавам едно момиче,което има толкова голяма гръдна обиколка,че се превива и изгърбва... [oops] [oops]
Аз предпочитам нормално....и чесно казано си се харесвам... [shame]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен siana-barbie

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #5 -: Август 28, 2006, 14:21:17 pm »
Трябва да се харесваш такава каквато си! Защо се сравняваш с другите момичета?
Всеки си е напълно индивидуален! Забрави за другите и ще се чевстваш много по-щастлива и доволна! :)

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #6 -: Август 29, 2006, 13:28:18 pm »
Всичко е гени, зависи на коя баба си се метнала.....
А по принцип всеки иска това, което няма....
Не се тревожи, има още да растеш, а и понякога гърдите растат пропорционално със задника....


Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #7 -: Август 29, 2006, 14:08:20 pm »
Ми аз нямам кой знае колко голяма 90 см и нещо... но съм си доволна,не искам повече  :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #8 -: Септември 13, 2006, 03:15:42 am »
И аз искам големи гърди по принцип...Но една приятелка от моя клас има доста големи и ми каза,че искала да има малки,не харесвала това положение.Чак се зачудих.Човек никога не е доволен  :)

Ми и аз съм така... 1.70 съм и обиколката ми е 106 някъде... И май още расте  [oops] ахах.. дано си въобразявам.. Защото не ми трябват по-големи.. Даже малко по-малки не бих отказала.. Щото.. Супер гадно е някой като ти говори /момче най-често/ и да те гледа в гърдите... Мн пъти ми се е случвало... Особено момчетата обожават да ми правят коментари какъв хубав голям бюст съм имала... Пък на мене ми става неловко някво...  [shame]

Абе както каза balrog : всеки иска това, което няма....  [slun]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2006, 19:16:21 pm »
И аз искам големи гърди по принцип...Но една приятелка от моя клас има доста големи и ми каза,че искала да има малки,не харесвала това положение.Чак се зачудих.Човек никога не е доволен  :)

Ми и аз съм така... 1.70 съм и обиколката ми е 106 някъде... И май още расте  [oops] ахах.. дано си въобразявам.. Защото не ми трябват по-големи.. Даже малко по-малки не бих отказала.. Щото.. Супер гадно е някой като ти говори /момче най-често/ и да те гледа в гърдите... Мн пъти ми се е случвало... Особено момчетата обожават да ми правят коментари какъв хубав голям бюст съм имала... Пък на мене ми става неловко някво...  [shame]

Абе както каза balrog : всеки иска това, което няма....  [slun]

Ахаха .. е то и на мене много момчета така ми говорят .. А пък не са ми чак толкова големи гърдите  :p
Ам .. верно е,че всичко си е до гени .. Баба ми няма много големи гърди ( под няма много големи .. В смисъл,че са си нормални.. нито малки,нито големи ) ... Майка ми и тя е така .. И аз и аз  :p
Трябва да се харесваш такава каквато си! Защо се сравняваш с другите момичета?
Всеки си е напълно индивидуален! Забрави за другите и ще се чевстваш много по-щастлива и доволна! :)

По принцип пък,така и трябва да бъде .. Аз не смея да се оплача от част от тялото си ..Знам,че не съм перфектна,всеки все пак си има косури .. Ама тва си е моето тяло и няма как да не си го харесвам  :p
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2006, 11:07:54 am »
Цици  винаги можеш  да си купиш  ...  Акъл  -  не.

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2006, 23:41:36 pm »
Да, верно е че всичко си е до ген.Моята гръдна обиколка е 85, но при мен гърдите ми са големи, а самата ми обиколка не.Някакси несаразмерна съм [lol] Затова винаги като си взимам сутиен го меря...понеже повечето са ми малки в чашките, а големи в гръдната обиколка.Шантава история общо взето.
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен dilana

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 357
Re: От какво зависи размера на гърдите??
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2006, 14:28:17 pm »
 [lol] [lol] Мойта пък е 95 и нямам никакви гърди  [oops]