Анкета

Za ili protiv

za
12 (30.8%)
protiv
27 (69.2%)

Общ брой гласове: 36

Автор Тема: Евтаназията за бездомните кучета..  (Прочетена 8706 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #60 -: Март 23, 2006, 23:38:27 pm »
Аз хванах само част от репортажа..наистина е много тъжно.А едното кученце имаше толкова тъжен поглед...сякаш се молеше да спасят живота му.Не трябва да ги убиват така, защото никой не ги иска!  [sad3]
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен aveDEaZNAM

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 133
  • LIFE SUCKS
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #61 -: Март 24, 2006, 00:02:48 am »
честно казано не ми пука


само  коцето и денди!!!!!
MONEY AIN`T EVERYTHING , MONEY IS THE ONLY THING
                                                       

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #62 -: Март 24, 2006, 08:22:49 am »
Май евтаназията трябва да се прилага на тези, които си изоставят кучетата. [evil]

само  коцето и денди!!!!!
Ще ти са! Тогаз защо се спомена, че Коцето и Райна ще напуснак къщата?
   Никой от тях всичките не е достатъчно достоен за тези пари.. Ще ги профукат за пиячка и това си е...

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #63 -: Март 24, 2006, 08:36:36 am »
Хора,гледахте ли ВипБрадър тази вечер?
Това,което аз видях лично ме разплака...Видяхте ли тъжните
пламъчета в очите им?
Справедливо ли е това??????????
Ми как ще е справедливо , не е  [reevvv] [sad3] И аз докато гледах почнах да плача .. Като им погледнах измъчените погледи .. очичките им .. И някак си отвътре сичко ми гореше по един странен начин .. Иска ми се да им помогна , ама кво мога точно аз да направя ..  [reeeev]
Ааааа , мн беше гадно ...  [shame] [crying] [crying] [sradlio]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #64 -: Март 24, 2006, 09:57:10 am »
Въпреки,че предпочитам котките пред кучетата , ми стана ужасно гадно като го гледах ... Много е тъжно наистина ..  [sad3] [reevvv]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #65 -: Март 24, 2006, 11:42:53 am »
Май евтаназията трябва да се прилага на тези, които си изоставят кучетата. [evil]

[bravisimo]
беше ужасно.какъв изрод трябва да си за да...правиш това...

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #66 -: Март 24, 2006, 11:58:30 am »
Ужасно беше!!!Аз се разплаках,обичам кученца и като видях това не можах да се сдържа!Не харесвам Галя Литова,но нейната постъпка я оценявам(видях колко беше мила и искрена в този момент),толкова мъка има по света...а това е само част!!!
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #67 -: Март 25, 2006, 19:36:01 pm »
Против етествено...и те душа носят...и на тях не им е лесно...Незная ...аз лично гледах предаването на "Вип Брадър" в които бяха направили филмче за кучетата...и стана ми много кофти...много гадно... [sad3]
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #68 -: Март 26, 2006, 00:35:00 am »
преди бях за но след материала на вип брадър ми стана много мъчно  [aaaaaaaaaa] [reeeev] [sad3] супер кратък срок им дават а аз ако някога реша да си взема куче ще мина първо през изолатора... дам видях даже и едно родвайлерче изоставено от стопаните си.... Но хора това е живота... щедър и благоприятен към едни и жесток и несправедлив към други  [reevvv] Важното е да имаш желание да го промениш ЗАТОВА ако някой е решил да си взима куче нека мине 1 през изолатора може и да спаси живот. А бъдещето си е в нашите ръце и каквото си го направим така и ще живеем. Таксата е 20 и няколко лева жалко че наще не дават да си взема иначе щях да си взема  [reevvv] А на репортажа му липсваше само една бяла лястовичка...... :((((
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #69 -: Март 26, 2006, 01:36:46 am »
ПРОТИВ!!!!!!!!!!!!!

Преди няколко нощи дори, пресичах една улица до блока ми и изведнъж с/у мен на тротоара се появи глутница кучета ... джафката много грозно ... бахти, аз си останах супер спокойна и просто минах ... никакъв проблем ... проблема беше, че видях в тия кучета всички човешки грешки спрямо тях ... някой решил да си изхъвли кучето, някой, който не си го прибира, някой, който го е биел, докато е освирепяло ... нямам намерение някоя животинче с красиви, но студени от болка очи да плаща заради грешките на някой ....... ( нека многоточието бъде запълнено от възможностите на цветистия ви речник )
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен CvEtYYY

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #70 -: Март 26, 2006, 11:01:14 am »
според мен не би трябвало да се постапва така с кучетата защото все пак и те са живи сащества но пак и не е редно да се разхождат по улиците и да хапят деца и хора не е ли така? [mhmm]  [reevvv] [sad3]

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #71 -: Март 29, 2006, 01:56:54 am »
Съгласна съм с `Fallen_Angel`  :)
Ама мен ме е страх от тези уличните кучета , един път като бях малка едно ми отхапа ръката и щях да остана без ръка [confused] [evil] Понякога , когато се прибирам от някъде гледам глутница кучета и си вървя спокойно , ама те ме гледат едно злобно и умирам от страх [evil] Случвало ми се е да ме следят  [confused] Като дете много съм си патила , но много съжалявам от тези уличните кучета аз умирам от страх , макар че не го показвам.....Просто се замислям колко гладни хора има и които живеят по улиците ми става по-жално....Обичам животните , винаги , когато видя някое куче или коте го храня , но има такива , които са супер злобни и не заслужават да са на свобода....Само колко случаи има на хора , охапани от кучета....Аз лично ако видя някое куче да ухапе дете направо бих го убила !!! Съвсем честно го казвам....Жал ми е за хората , а не за тях....То направо си е страшно....Наистина ми стана гадно като видях този материал по Нова ТВ , ама аз никога не бих взела такова куче у нас по много причини....
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #72 -: Март 29, 2006, 10:08:15 am »
Съгласна съм с `Fallen_Angel`  :)
Ама мен ме е страх от тези уличните кучета , един път като бях малка едно ми отхапа ръката и щях да остана без ръка [confused] [evil] Понякога , когато се прибирам от някъде гледам глутница кучета и си вървя спокойно , ама те ме гледат едно злобно и умирам от страх [evil] Случвало ми се е да ме следят  [confused] Като дете много съм си патила , но много съжалявам от тези уличните кучета аз умирам от страх , макар че не го показвам.....Просто се замислям колко гладни хора има и които живеят по улиците ми става по-жално....Обичам животните , винаги , когато видя някое куче или коте го храня , но има такива , които са супер злобни и не заслужават да са на свобода....Само колко случаи има на хора , охапани от кучета....Аз лично ако видя някое куче да ухапе дете направо бих го убила !!! Съвсем честно го казвам....Жал ми е за хората , а не за тях....То направо си е страшно....Наистина ми стана гадно като видях този материал по Нова ТВ , ама аз никога не бих взела такова куче у нас по много причини....

Имаш сигурно хубаво дупе и искат да те захапят :) хаха иначе съм против :(
« Последна редакция: Март 30, 2006, 16:57:14 pm от KUKLI4KATA »
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: за или против...
« Отговор #73 -: Март 30, 2006, 14:38:07 pm »
[evil] [evil] [evil] [evil] естествено, че съм против!!! как така ще ги избиват??? не давам пък!!!! не може. т'ва са живи същества, които изобщо не са виновни за съдбата си!!! [evil] [evil] [evil] [evil]
[/b][/i]
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Евтаназията за бездомните кучета..
« Отговор #74 -: Април 10, 2009, 18:03:13 pm »
За! Писна ми ежедневно да се прибирам със мисълта, че 3-те песа пред нас няма да им хрумне да ме нападнат. И ето днес се случи както си вървя най-спокойно и 3-те се нахвърлиха с/у мен. Е, кажете ми как да изпитвам жал към тях?! У всеки е заложен инстинкт за самосъхранение и моят проговори. Сорри, ама ще ги изтребя тия гадове мръсни или най-малко ще намеря начин да ги махнат от тук!  [evil]
« Последна редакция: Април 10, 2009, 18:04:52 pm от Sexy_Scorpionka »

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.