Автор Тема: Без теб  (Прочетена 1488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Без теб
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2006, 15:58:34 pm »
Благодаря и на теб много сте мили всички.
Без теб любов не ще намеря.
Без теб нямам сили да живея, по добре смъртта от колкото цял живот във самота [heart__]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: Без теб
« Отговор #16 -: Ноември 29, 2006, 16:00:19 pm »
Любовта ще те намери,
в самота не ще те устави тя  [heart__]


 [cvetee]
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Без теб
« Отговор #17 -: Ноември 29, 2006, 16:02:30 pm »
Любовта ще те намери,
в самота не ще те устави тя  [heart__]


 [cvetee]
Подписа ми погледни и моля те не казвай спри не говори така..любовта я има на света..
И отново благодаря за милите думи
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: Без теб
« Отговор #18 -: Ноември 29, 2006, 16:09:14 pm »
Има любов, тя във нас гори  [heart__]
 Има любов, тя оставя следи  [heart__]
      Има любов и от нея боли  [heart__]
Има любов и тя е в твойте очи  [heart__]

Красив, подпис, но тъжен...и ако няма любов, защо от тея боли..., защо я търсим, защо тя кара сърцето ни да топти..и целият ни свят обръща, защо смрсъл ни дава тя....?  :)
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Без теб
« Отговор #19 -: Ноември 29, 2006, 18:18:43 pm »
Има любов, тя във нас гори  [heart__]
 Има любов, тя оставя следи  [heart__]
      Има любов и от нея боли  [heart__]
Има любов и тя е в твойте очи  [heart__]

Красив, подпис, но тъжен...и ако няма любов, защо от тея боли..., защо я търсим, защо тя кара сърцето ни да топти..и целият ни свят обръща, защо смрсъл ни дава тя....?  :)
Не знам може ли някой да отговори на този въпрос :) но може и да има някаде там, нещо което ние да наречем любов
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: Без теб
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2006, 07:57:46 am »
Има, разбира се....

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Без теб
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2006, 08:07:30 am »
Има, разбира се....
:) Възможно е....... :)
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Без теб
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2006, 11:43:39 am »
Както се пееше в една всеизвестна на всички ни песен:
"Без те я няма любовта..."
 [reevvv] Много ме натъжи...
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Anti^Technics

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 165
  • Пол: Мъж
  • .....ВсиЧко Е в ГлавАта.... (освен сърцето...)
Re: Без теб
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2006, 17:00:53 pm »
Има, разбира се....



е кЪк да няма.... каквото искаш, такова ще намериш..... ;)


Всичко е в главата, хоРрааа...



 [twist] [twist] [twist]


П.П. ... избухвайте си .... няма да сгрешите.......... Има ли смисал да се забием в ъгъла с унила физиономия и да ревем??
"Когато много силно преследваш Личната си легенда, Вселената ти помога за това!"

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Без теб
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2006, 17:54:48 pm »
Благодаря ви :)
Както се пееше в една всеизвестна на всички ни песен:
"Без те я няма любовта..."
 [reevvv] Много ме натъжи...
  [sad3]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..