Автор Тема: Само две неща са безкрайни- Вселената и човешката глупост...  (Прочетена 9344 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Все пак не забравяйте, че господин Айнщайн е бил човек с чувство за хумор и изобщо не е страдал от мания за величие, даже напротив.  :p
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост

 Това пътво,и второ,не знам той в чия теоря за вселената вярва и като ,кое смята за неин край,но и това изказване е прекалено крайно защото никой засега не може да твърди със сигурност има ли тя край или не. Кое ако тя има край се смята за такъв и после вече дали го има.
:)
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."- Алберт Айнщайн.


Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Все пак не забравяйте, че господин Айнщайн е бил човек с чувство за хумор и изобщо не е страдал от мания за величие, даже напротив.  :p

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Аз съм сигурна, че и Вселената е бразкрайна, нали все пак трябва да побере всичката глупост и простотия [lol]


Като цяло обаче съм съгласна с мнението на stranger. Не можеш да вадиш нещо от контекста му и да го пробутваш на пиадестал :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Цитат
Аз съм сигурна, че и Вселената е бразкрайна, нали все пак трябва да побере всичката глупост и простотия lol
Ами ако Вселената не е безкрайна, тогава ще започне да се пренасища с простотия и накрая простотията ще започне да прелива. Въпросът е къде ще отиде! [mhmm]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Както се вика: От където дошло - там отишло. В природата нищо не се губи, просто си сменя притежателя :)