Автор Тема: Биг Брадър 3  (Прочетена 3527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #45 -: Септември 27, 2006, 14:56:12 pm »
Цитат
И първата кво беше казала .. "Аз съм най-харесваното момиче в Благоевград" 
"Дека са ти пръстените" [lol]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #46 -: Септември 27, 2006, 14:58:06 pm »
хаха да да.. малеее снощи беше голям майтап.. Такива физиономии отдавна не бях виждала.. Мн яко беше.. хахахах  :toofunny:
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #47 -: Септември 30, 2006, 21:01:49 pm »
До сега тази Дияна ме дразнише ... Но ЕВАЛА за това,което направи преди малко !!!  Да предложи на Пеньо да спи на нейното легло .. 
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #48 -: Септември 30, 2006, 22:47:31 pm »
Да , и на мен много ми се издигна в очите за това :) Обаче с тоя Пеньо много се смея , супер луда работа е хахахааха... [lol]
Нещо почна да ме кефи Боян и то много :) На концерта в понеделник дано той и Мариола спечелят , макар че тя не се справя особено добре [lol] И тя е готинка , в началото не ми направи хубаво впечатление , ама сега много я харесвам....
Виолета е страшна :) Тодор също ! :> Като че ли засега искам да спечели Борислав :) Онази Лиляна нещо ме дразни , голяма лигла е....А пък тризначките да не говорим колко са прости... Особено едната като каза "Ко да напраа ся , бе?!" ХАХА и с тоя диалект направо страшна картинка....[confused] А Панайот ми лази по нервите...не мога да го понасям.. [evil] Гаро разбира се е най-пеканият в къщата !!! :p Павел пуска много яки лафове хахха , луд е :) Палома не мога да я гледам !!! Ейй много ме дразни това момиченце.... От Ева и Светлана нямам никакви впечатления и за тях нищо няма да кажа....
« Последна редакция: Септември 30, 2006, 22:49:22 pm от Kelly »
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #49 -: Октомври 01, 2006, 21:00:25 pm »
мхм .. и мене Боян ме кефи много .. ;) А за Гаро .. харесва ми начина по който разсъждава ... А тая Лиляна ..лелее .. колко ми е противнааа ....  [evil] [evil] [evil] Ужас ..  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2006, 11:08:29 am »
 [confused]вече ми е скучноват...а тази палома..уффф
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2006, 19:21:22 pm »
Аз като гледам почти всички харесват Боян [inlovee] [shame] [lol] [lol] [lol]
А тази Палома..си показа че си е к***а (с извинения..но това е единствената дума която ми идва на ум за нея.. [shame] ) Ева..ами нз кефи ме..ама като гледам е мн чуствителна..и къде е тръгнала по Боян..нали уж е с Мариян (или както се казваше..) Е както и да е всеки се решава..А Гаро ме кефи..забавен е [lol] Ама постъпи гадно като изгони Пеньо..според мен го направо защото всички му го казваха и явно се влиае от чуждото мнение [confused] .Мариола нещо не ме кефи..нз що.. [confused] А Лиляна въобще да не говориме мн  ме дразни.. [evil] [shame] [shame]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #52 -: Октомври 03, 2006, 21:33:54 pm »
 БОЯН !!!!!! [nomer edno] [nomer edno] Той е най - добрия ... Има невероятно излъчване и се държи много добре в Къщата.. Още от както влезе си го набелязах... Той е най - добрия за мен и е фаворитът ми за голямата награда...  [slun]
Ако не той, втория ми фаворит е Дияна... Много я харесах и нея още от първия път, в който я видях... Супер естествена и мила.. Супер е!!  :)
Те са най - сладките... Искам пак да се съберат, ама............  [confused]

А много ме дразнят тризначките...  [oops] Толоква тъпи момичета не съм виждала.. хахаха.. Голям смях с тях..  :toofunny: Смешни са.. Незнам дали го разбират..  :p :p
Също голям дразнител е к*рвата ПАЛОМА...  [lol] [lol] типичната кур*а... То като я погледнеш си и личи.. А за мене честно казано тя е грозна..  :)

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #53 -: Октомври 04, 2006, 11:30:06 am »
И аз не харесвам Палома...Виж,Ева е нещо друго! Има невероятно излъчване!
Тризначките са УЛТРА тъпи! Ако съм на Лили на мястото (не че тя не ме дразни) ще ги побъркам двойно повече! Тоя Борислав (не Боби малкия,той е мноо готин) та...Борислав ми е суупер дърво.Не знам защо...ама ми е адски анти!
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен BeB4eTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
  • Пол: Жена
  • BeB4o
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #54 -: Октомври 09, 2006, 20:24:39 pm »
Горкото Пепи [confused] мен ако ме затворят в една стая 3 дни с тоя гълабовки "сваляч" ще се самоубия в четката за зъби  [oops]

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #55 -: Октомври 09, 2006, 20:47:57 pm »
Ами аз го гледах няколко пъти.Искам да спечели Пеньо.Не може да се отнасят така с него.Тва е ужасно.Панайот много ме дразни.Е такива типове не мога да понасям, егати простака.Не мога да го гледам [evil].Гаро нещо не ми харесва,такъв мазен...интригант.Палома на външен вид е доста хубава,а иначе не става.ам...кой друг...Павел също е противен,Мариола е много грубовата,Ева много ми харесва [inlovee], а за Боян нямама мнение...Тодор е много добричък също и баба Вили.

Тодор
Ева
Пеньо са единствените по-качествени хора.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #56 -: Октомври 09, 2006, 21:29:07 pm »
АХАХХАХАХХАХАХ оле не [lol] Много смях с Пеньо и Панайот.... [smeeh] Побърках се да се хиля !!! Ама Панайот ме изкефи как го нарежда :) Обаче Пеньо е ужасен интригант и лицемер...Вече много почна да ме дразни !!! Егати педала.....Панайот как му вика "Гледай го тоя маймуната ква прическа си е направил" АХАХАХАХАХАХ [lol] Е , не не !!! Кефи ме отвсякъде как се държи с него , защото само гледа да говори против другия , докато Пацо не е такъв и казва каквото мисли.... Ейй много смях тая вечер , сега ще видим нататък... [lol]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #57 -: Октомври 10, 2006, 02:20:20 am »
Панаьот е селянин, които като му стане онази работа не знае кво да прави... а Пеьо е педераст които се нуждае от хирургическа намеса - НЕЗАБАВНА защото смарди намърша...  :>

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #58 -: Октомври 10, 2006, 10:32:07 am »

 ...ох Панайот е изключително забавен със своето невежество,невероятна простота и стремежа му да се изложи пред цяла БГ ...
Голямо натискане да е в тая къща,голямо чудо!  Човек трябва да знае кога да спре...Онази Мариола,поне излезе с достойнство!
...а Пепи...горкия,колко е неориентиран :( направо ми е жал.Да хване някой да го вкара в някой от пътищата (ляв ли,десен ли...)

        ProstoAz изключително много се забавлява от факта,че има възможността да се надледа на такива хора...и то така обстойно. :)
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #59 -: Октомври 10, 2006, 10:55:59 am »
Е..Пепи/Пеньо [lol] наистина някои трябва да го вкара в правия път ама..няма кои!
Е сега поне да се радва че ще му оправят носа и брадичка [lol]
А на мене ми казаха (не 1 човек) че бащата на детето на Светлана е Ники Кънчев [oops]
Вие знаете ли нещо такова...или това е някакъв слух?!?!