Автор Тема: Биг Брадър 3  (Прочетена 3529 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #30 -: Септември 21, 2006, 17:43:34 pm »
ох ужасно тъпи са тея от благоевград-тризначките де.. като 3 грозни патета дето са мн тъпи [lol]
а иначе Мариола е ужасна и Дияна...те са лигли [confused]
лудия с "библията"ме дразни...абе май ме кефи бабката,луда е :) :) :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #31 -: Септември 21, 2006, 19:39:30 pm »
ДА бе и тая русата нали вика''Аз съм най-ухажваната жена в Благоевград''
На мен пък изобщо не ми харесва.......
а и начина и на говорене...малко като робот
« Последна редакция: Септември 21, 2006, 21:44:46 pm от ...::Mag1::... »

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #32 -: Септември 21, 2006, 20:56:48 pm »
Пф тоя Биг Брадър колкото повече простотия има толкова повече хора го гледат и му вдигат рейтинга ... Като видях к'ви "образи" са избрали  [oops] [oops] [oops] ...   За сега честно казано няма такъв който да ми допада ...

Неактивен emigrantka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 187
  • Пол: Жена
  • Fuck me i'm famous
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #33 -: Септември 24, 2006, 20:31:40 pm »
оффф в тоя  б.б  са ги събирали от кол и въже...сички некви селендури.....от тях горе долу ми харесва Пафката той мега мн ми прилича на Здрафко(б.б1) :)
VoDKa + BirA = Koi shte me pribira? MasTiKa + CoLa = Sublichai se Gola ! :) TeKiLa + LiMoN = Sha PoVruShtaM KaT GaLFoN :) Rakiq + voda = KOi ni e pod Ruka ? Rom + Kon = SHti naprava dete SLon ;] Whisky+KoNqk = Sha praim JiK TaK...

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #34 -: Септември 25, 2006, 22:20:05 pm »
ох ужасно тъпи са тея от благоевград-тризначките де.. като 3 грозни патета дето са мн тъпи [lol]
а иначе Мариола е ужасна и Дияна...те са лигли [confused]
лудия с "библията"ме дразни...абе май ме кефи бабката,луда е :) :) :)
Хах .. те 3-те .. мдаа .. И първата кво беше казала .. "Аз съм най-харесваното момиче в Благоевград"  [lol] Иначе тричките са ми много интересни как говорят  [lol] Много интересен диалект имат  :p
Иначе.. ми харесва тоя ръгбиста .. ;)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен baby

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1296
  • Пол: Жена
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #35 -: Септември 25, 2006, 22:22:17 pm »
горкичкия Пеньо  [reevvv]
Продължавам.. И По Пътя Дори Наранявам.. Не Преставам Да Се Боря - Страховете Си Аз Побеждавам! И Когато Силно Страдам, Враговете Си Даже Не Мразя! Може Да Се Уморявам, Но Намирам Сили Да Кажа - Продължавам!

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #36 -: Септември 25, 2006, 22:24:37 pm »
горкичкия Пеньо  [reevvv]
И аз съм на това мнение  [confused] Дано му дадат операцията ... положи супер много усилия и сега като резултат се чувства ужасно...

Неактивен baby

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1296
  • Пол: Жена
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #37 -: Септември 25, 2006, 22:26:23 pm »
горкичкия Пеньо  [reevvv]
И аз съм на това мнение  [confused] Дано му дадат операцията ... положи супер много усилия и сега като резултат се чувства ужасно...


и на всичкото отгоре никой не му влезе в положение, всички почнаха да му се подиграват.. а никой не помисли, че е бил притиснат.. пфуу
Продължавам.. И По Пътя Дори Наранявам.. Не Преставам Да Се Боря - Страховете Си Аз Побеждавам! И Когато Силно Страдам, Враговете Си Даже Не Мразя! Може Да Се Уморявам, Но Намирам Сили Да Кажа - Продължавам!

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #38 -: Септември 25, 2006, 22:29:31 pm »
горкичкия Пеньо  [reevvv]
И аз съм на това мнение  [confused] Дано му дадат операцията ... положи супер много усилия и сега като резултат се чувства ужасно...


и на всичкото отгоре никой не му влезе в положение, всички почнаха да му се подиграват.. а никой не помисли, че е бил притиснат.. пфуу
Едва ли му се подиграват точно ...мисля си, че и те се чувстват доста неудобно сега и не знаят какво да му кажат  може би от страх да не го засегнат. 
  Дано все пак се намери някой, който да го разбере и изслуша, той заслужава това разбиране и се нуждае от него.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #39 -: Септември 25, 2006, 22:34:09 pm »
Много гадно ми стана за Пеньо... Цял живот за това е мечтал, и сега... Какво получи... Само подигравките на някакви тъпи снобчета и курвета... Извинявам се, ама това чучало Палома си е точно курва... ( както и да е, в момента говоря за Пеньо... ).
Само тази Дияна се държа на положение и не се присмива... А за другите просто... БЕЗ КОМЕНТАР...  [confused] [confused]
А пък тоя поп грозен... Сектант... Смотаняк... Не го знам и как се казва даже... ( Този, дето туко - що напусна ). Как може да се разнася напред назад с библия, а да псува като хамалин... Искал да избие всички цигани и турци... На това ли учи библията... Пф... Тоя не мога да го дишам просто...
 [evil]

Неактивен BlackEyes

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 507
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #40 -: Септември 26, 2006, 01:26:02 am »
 :)важното е,че е аут :)
Гледам и не вярвам на очите си-с теб е друга някаква жена.
Гледам и на ум крещя на себе си "Не е истина!"
Кажи ми ти!
Вярвах че съм всичко във живота ти, в любовта ти убедена бях.
Евтини лъжи си ми говорил ти, как не го разбрах, кажи ми ти!
И няма нищо истинско във тебе.
Истината е, че си лъжа!
С мене просто си отбивал време.
Кажи ми как можа!...

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #41 -: Септември 26, 2006, 10:08:12 am »


     И на мен ми е гадно за Пеньо...още повече когато видях как по Господари на ефира веднага след предаването снощи....пусната кадри от прослушването на,което Пеньо е ходил в СтарАкадеми....и му се подиграваха.Това беше ужасно.Аз ако съм на неговво място ще пръсна продуцентите на СтарАкадеми в съда.

                   Че как така....след като не са ме одобрили,те нямат право ад разпространяват мой изпълнения и да се гаврят с мен
                                           ТОВА Е ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ЛИЧНОСТТА!!! Простаци
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #42 -: Септември 26, 2006, 21:50:36 pm »


     И на мен ми е гадно за Пеньо...още повече когато видях как по Господари на ефира веднага след предаването снощи....пусната кадри от прослушването на,което Пеньо е ходил в СтарАкадеми....и му се подиграваха.Това беше ужасно.Аз ако съм на неговво място ще пръсна продуцентите на СтарАкадеми в съда.

                   Че как така....след като не са ме одобрили,те нямат право ад разпространяват мой изпълнения и да се гаврят с мен
                                           ТОВА Е ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ЛИЧНОСТТА!!! Простаци

мда.. и на мене тва ми направи впечатление ...  [confused] Ба*ти идиотите  [evil]

Ох .. ся ми е голям смях с тия тризначки  [lol]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #43 -: Септември 27, 2006, 11:11:46 am »

   ха ха ха... милите те! Мозъчният им капацитет и силно ограничен....(както и на доста други вътре) ,но определено са ми забавни.Че къде другаде ще се нагледам на такива екземпляри :)
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Биг Брадър 3
« Отговор #44 -: Септември 27, 2006, 11:48:58 am »
Биг Брадър е изпипан много добре, така че всичко да си дойде на мястото.. Още преди да почне предаването, продуцените са знаели какво ще стане.. Така е направено, че да гарантира 100% някакъв успех...  [confused]  Ролите вече са написани, само чакат да видят дали всичко ще стане по сценарии... Пеньо едва ли не го задължиха да приеме мисията! Ако не я приеме, няма да влезе в къщата. А, щом е ходил на кастинг, значи много му се влиза в къщата! То беше ясно, че ще приеме.. Явно в екипа на Биг Брадър има много добри психолози...................
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.