Автор Тема: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?  (Прочетена 868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Не става въпрос за изневяра...Да кажем примерно, че сте излизали с негова/нейна приятелка или пък, че сте изневерявали на бившия/бившата и някакви ей такива неща, които биха донесли сянка на съмнение във връзката ви?Наблегнете на това, че вие всъщност не сте направили нищо лошо, но отстрани просто не изглежда така..








Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #1 -: Септември 16, 2006, 13:23:44 pm »
Аз съм свикнала да му казвам всичко. Все пак бяхме най - добри приятели преди да стане всичко между нас.  :) :) [inlovee]
Той ме разбира. Помага ми за всяко нещо. Никога не съм се притеснявала да му споделя нещо, каквото и да е то.  :>

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #2 -: Септември 16, 2006, 14:43:48 pm »
Да взема да наблегна и на номера на обувките ми и колко точно пъти си разресвам косата?


Това да не е няква изповедалня, вместо връзка?


Ако стане темата за нещо такова, да ще говорим и ще кажа, но да ходя и да му обяснявам как виждаш ли преди 10 години съм правила това и това, за да ми е чиста съвестта ... някак си не върви :p
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #3 -: Септември 16, 2006, 15:19:57 pm »
Абе според зависи за какво става реч.Бих му казала нещо за което знам, че ако го разбере от някой друг би му станало криво, че не го е чул от мен.Иначе едва ли бих го направила съпричастен с моето минало свършено.
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #4 -: Септември 16, 2006, 17:46:24 pm »
Това което искам и смятам за редно - му го казвам ...

Естествено, че ще му спестя това "колко пъти разресвам косата си" и други подобни ... няма смисъл от това ...
но важните неща, които вълнуват мен и него ще ги споделя
 :p
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #5 -: Септември 17, 2006, 00:15:55 am »
Има неща, които трябва да се премълчават и да не се споделят никога.

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #6 -: Септември 17, 2006, 00:25:13 am »
Не смятам,че всичко трябва да се казва.Примерно аз си имам неща,които искам да си ги запазя само за себе си.Неща,които няма да са му толкова интересни или неща,които ще са му неприятни.Тези неща си ги знам само аз,но те не са и много.

Неактивен Aneela

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 97
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #7 -: Септември 17, 2006, 17:35:42 pm »
Има неща, които трябва да се премълчават и да не се споделят никога.
Съгласна!
Notice me, take my hand,Why are we strangers when,Our love is strong,Why carry on without me...

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #8 -: Септември 17, 2006, 21:39:05 pm »
Има неща, които трябва да се премълчават и да не се споделят никога.
Съгласна!
и аз :)
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #9 -: Септември 18, 2006, 00:19:12 am »
Аз съм свикнала да му казвам всичко. Все пак бяхме най - добри приятели преди да стане всичко между нас.  :) :) [inlovee]
Той ме разбира. Помага ми за всяко нещо. Никога не съм се притеснявала да му споделя нещо, каквото и да е то.  :>

Почти  съм съгласна.. Аз му казвам почти всичко.. Казвала съм му за бивши изневери /на бивши ест/, за минали любови сме си приказвали, за какво ли не... Но никога примерно не бих му казала, че до ден днешен изпитвам нещо, към един човек, когото за щастие /дали/ никога вече няма да видя... Когато му разказвах за този човек, изъгах, че всичко е минало.. И не съжалявам.. То е нещо, което 100% би съсипало връзката ни, а тя е всичко за мен... Не съм му казала примерно и за малките ми .. хм.. аферички с разни момчета /флиртчета сиреч/.. Ако нещата станат сериозни и се почнат звънения и тем подобни, на Наско му казвам, че е само от тяхна страна и че ме е харесал еди си кой и сега се чудя как да се оттърва.. Казала съм му че си имам фр ама той настоявал.. бля бля, тъй тъй..  [lol] [lol] [lol] Абе умея да лъжа, щом е в моя полза...  [lol]  Обаче, въпреки, че сигурно не звучи така - това повечето са съвсем невинни лъжи, защото аз наистина си Обичам Наско и не съм му изневерявала.. и надавям се - няма :)))  [inlovee] [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Всичко ли трябва да казваме на половинката си ?
« Отговор #10 -: Септември 18, 2006, 11:35:43 am »
Хайде не всичко, но едно 80-90% е хубаво да се казва на половинката, от това , което става около нас- с кой излизаме и такива неща:) Аз почти винаги казвам с кой излизам :) и понеже имам много момчета приятели и обикновено гаджетата ми се побъркват от ревност. Незнам какво толкова ги плаши, че едно момиче може да има много близки момчета за приятели.
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена