Автор Тема: Champions League: Барселона - Левски (12 септември) (21:45)  (Прочетена 1164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Champions League: Барселона - Левски (12 септември) (21:45)
« Отговор #15 -: Септември 13, 2006, 16:55:51 pm »
Оплаквайте се, оплаквайте се... Ако не бяха стигнали до тук, по-добре ли щеше да е?! Да си седят тука в БГ и да играят вечния глупав двубой Левски-ЦСКА! Аз лично много се радвам на победата, а именно това че успяха да стигнат до тук. Би трябвало само това да ви радва. Но както виждам не е така... Само мога да ви съжалявам за това.
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Champions League: Барселона - Левски (12 септември) (21:45)
« Отговор #16 -: Септември 13, 2006, 20:27:07 pm »
Оплаквайте се, оплаквайте се... Ако не бяха стигнали до тук, по-добре ли щеше да е?! Да си седят тука в БГ и да играят вечния глупав двубой Левски-ЦСКА! Аз лично много се радвам на победата, а именно това че успяха да стигнат до тук. Би трябвало само това да ви радва. Но както виждам не е така... Само мога да ви съжалявам за това.
Ще ти отговоря от мое име, понеже не мога да отговарям за всички. Не си напълно права, макар това, което казваш да е вярно. Няма нужда да ме съжаляваш, от това, че се сбъдна една моя детска мечта. При тегленето на жребият се сбъдна още една моя мечта.Група с такива отбори бе най - хубавото, което можеше да ни се случи, макар и някои дълбоко да съжаляват и проклинат късмета ни. Всичко е като сън, една вълшебна приказка, което може както казваш само да ни радва, но това трябва ли да ни прави слепи и да не виждаме реалната действителност около нас? Не мога да приема, че възможностите на Левски се явяват дотам, да паднем с пет гола, не мога да приема, че ще играем ролята на брашлян чувал, който всеки ще отупа, немога и да не призная, колкото и да не ми се иска, че Левски направи много слаб мач. Това е моментната реалност и никой няма полза от това тя да бъде скрита.Но както казах, бъдещето е в наши ръце и аз вярвам в успеха напред.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.